המחזור ה-24 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/1/10.

1. Robin_Van_Persi Member

3-0 ביזיון.

בחייאת שלא יעלו לי כולם למעלה ושנישאר עם שחקן 1 למטה.
    אמרתי כבר שחזור משנה שעברה?,נשאר רק לתת גול מצמק בפנדל.

2. ארסנל ונגר Member

כבר 3 0 אלוהים אדירים כואב לי הלב, נשבר לי הלב מהקבוצה הזאת איזו הפקרות בהגנה!!! די כבר דיייי

3. Selby Member

דז'ה פאקין וו, אתם מכירים את המילים האלה, זה בצרפתית! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

4. ccnoob Member

חצי גמר ליגת אלופות?

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

איזה משחק. הרבה זמן לא נתנו נצחון מרשים באמת נגד קבוצה גדולה, והיום זה קרה. למרות דפיקות הלב בסיום, הרבה גאווה בשחקנים.

6. roy D Member

ארסנל אנמית, רכרוכית וחסרת-אונים אל מול החוזק והחדות של היונייטד, שהוכיחה שהיא גדולה על ארסנל, שתצטרך חיזוק משמעותי בשביל לשחק תפקיד רציני יותר בריצה לאליפות.

7. קינג לדלי Member

המנוחה בסטוק הוכחה כחשובה מאוד לעומת האטרף של שחקני יונייטד בדרבי...
    שימשיך וונגר לוותר על תארים מקומיים וימשיך להיות נפלא.

ערב נאה לכולם.

8. avdz7 Member

נצחון בהחלט מרשים. תצוגת תכלית גדולה של הקבוצה שלנו.
    ההגנה הייתה מעולה (מאוד שמחתי לראות את אברה כקפטן), ארסנל (הדי אנמית אפשר לומר, ההגנה צופפה מעולה שכל רגע פברגאס אולץ לבעוט מרחוק) סכנו את השער רק בבעיטות מרחוק, לא באמת מצבים מסוכנים וקורצים כמו שהיו לנו (אחח, המתפרצות האלה!) אולי חוץ מ1-2 מצבים נחמדים של ארשבין שנגמרו בסיומת גרועה.
    נצחון מרשים, הרבה אופי, הרבה לחימה ויופי של פתיחה לשבוע הזה.
    נלחצתי מאוד ב3-1 כי אתמול חוויתי משהו כאוהד (הפועל - נתניה) שפחדתי שיקרה גם פה.
    נאני ורוני היו מעולים, גם שאר הקבוצה נתנו הופעה טובה.

9. Cup of Tea Liverpool, UK

ארסנל אכזבה אותי. לא אוהב לראות את יונייטד מנצחים משחקים גדולים.

אבל מה לעשות, שפשוט אין להם את זה.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

well done יונייטד. הייתי שמח אם היה לנו רבע מהאופי והדורסניות שלכם. כל התקפה תכלס, בלי מזמוזים והתחכמויות, אבל לא תכלס במובן הסטוק/בולטון של להעיף כדור ארוך למעלה, אלא תכלס יפה ואלגנטי, של מסירות מהירות וחדות לעומק ושל תנועה לעומק בלי כדור. ושל בעיטות לשער, גם את זה צריך לעשות.

ויין רוני פשוט אגדה, מלך שערי הליגה והוא עדיין יורד לגליצ'ים בחצי שלו ביתרון של 3-0, אין דברים כאלה.

עלינו אני רק אגיד שאני לפחות מרוצה מזה שלא התפרקנו לגמרי ונתנו סיום ראוי למשחק, שזה כבר שיפור לעומת בזיונות קודמים בבית מול יונייטד וצ'לסי. הנה, אני גם יודע להסתכל על עשירית הכוס המלאה.

11. Ryan Giggs11 Member

גאווה גאווה גאווה.
    לא קל לתת משחק כזה באמירויות ולעלות בצורה כל כך תכליתית ל3-0, בטח ובטח שמ2005 לא ניצחנו אותם בחוץ.
    לא קל בכלל לעמוד בלחץ שהם נתנו דקות לאחר הגול של ורמאלן ועל כך אני גאה פי כמה וכמה בשחקנים.

ניצחון ענק, אם אמרנו במשחק נגד שיטי שנאני חזר לעצמנו, אני חושב שאחרי המשחק הזה צריך להגיד שנאני שידרג את עצמו, משחק ענק שלו שהיה יכול להסתיים ב2 גולים ובישול ולא בגול ובישול.
    הבלמים למרות שהיו שייקי בהתחלה עמדו יפה(הרבה בזכות איך שהמשחק התפתח).
    רוני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

אגב, סוף סוף פארק לאחר הרבה זמן רץ עם הכדור ואשכרה שם גול ולא נפל בדרך,החליק,פגע בשחקן הגנה וכל שלל הדברים שבדרך כלל קורים לו.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/10
  12. פול סקולס Member

קצב כזה במצב של 3-0 לחובת הקבוצה הביתית...
    שמישהו יגיד לי שזה לא המשחק עם הכדורגל הכי טוב בעולם.

13. Dimitar Berbatov Member

שיחזור של ארסנל-צ'לסי לפני כחודש. אני שם פחות דגש על היעדר החלוץ המרכזי, מבחינה התקפית אני לא חושב שארסנל היתה כה חלשה כפי שמציירים את התצוגה של החלק הקדמי, למרות שאין ספק וזה דבר שאני אומר כבר שנים - חסר לארסנל עומק. אבל מבחינת ההגנה.. זה לא יאמן. זה לא יאמן מה שקורה לקלישי. מאחד המגנים השמאליים הטובים בעולם לשחקן צ'מפיונשיפ לגיטימי, וגם זה בספק. כנ"ל לגבי אלמוניה, אשתקד הוא היה נהדר לטעמי והשנה אלו הבדלים של שמים וארץ. בכלל, עושה רושם שחצי מההרכב של התותחנים ברגרסיה רצינית מהעונה הקודמת. קלישי, אלמוניה, ארשבין (לא חד, לא מדויק, אבל לפחות ובניגוד לכל השאר מנסה ומאיים על השער, דבר שרכיכות כמו רוזיצקי ונאסרי לא עשו ולא יעשו), גאלאס, וולקוט.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/10
  14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דארן "אנטי כדורגל" פלטשר מוסר דרישת שלום לונגר ובעיקר לכל אוהדי ארסנל כאן בפורום.
    ארסנל?
    Can we play you every week?

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/47217000/Xxx/_47217862_008657565-2.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/2/10
  15. Pinko Member

פרגוסון לא מוכר את פארק רק בגלל המשחקים מולנו. השחקן הזה פשוט רודף אותי מאז שאני אוהד ארסנל. כל משחק שהוא משחק הוא כובש נגדנו זה פשוט לא ייאמן... פשוט לא יאמן. \=

מתבייש להיות אוהד ארסנל היום.