המחזור ה-24 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/1/11.

1. Ian Wright Member

לדעתי דווקא הבעיה במשחקי הבית היא שאין קהל רציני שבאמת בא לעודד ונשאר לך רק אנשים שבאים לראות קונצרט או הצגה אבל זו בכלל בעיה שנוצרת מההנהלה אבל זה לא תירוץ להפסיד לשתי העולות החדשות ולאבד יתרון של 2-0 בדרבי.

תראה שהקהל שלנו נותן הצגות במשחקי החוץ ולעומת זאת במשחקי הבית בקושי שומעים משהו ואם שומעים משהו זה בדרך כלל מהאוהדים של הקבוצה השניה כמו במקרה עם לידס יונייטד למשל.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/11
  2. k_700 Member

איזה פייבוריטית ואיזה נעליים.
    הטבלה משקרת במקרה של ארסנל כי עם הגנה כזו אפילו בגביע הליגה יהיה לה קשה לזכות.
    אם לארסנל הייתה אפילו הגנה בינונית אז מילא. אגב, יש לונגר עוד מעט מאוד זמן להבין שצריך להביא עוד בלם שימלא את המקום של הבלגי שהוא עוד איכשהו השחקן הגנה הכי יציב שלהם(וגם הוא לא סיפור הצלחה גדול).
    אבל מהראיון האחרון של ונגר אפשר להבין שהוא מאוד מרוצה מהחזרה של סקילאצ'י שישחק בצוותא עם הקוקסינל במרכז. ככה איכשהו הוא מצא תירוץ(גרוע מאוד) למה הוא לא יביא גם בחלון הזה בלם.

אגב, הדבר האחרון שגרנט יכול לבכות עליו העונה זה שלא נותנים לו כסף לרכש.הוא בסופו של דבר בחר מה לעשות עם הכסף לרכש.
    בכל אופן עכשיו מחזקים לו את הקבוצה עם דמבה בה ופאבלו מאוצ'ה(החלוץ של בוקה, מוכשר מאוד). נקווה שלפחות הוא לא יתרץ בסוף העונה שלא הביאו לו מספיק כסף לרכש(בעצם על מי אני עובד).

3. Ian Wright Member

לא שאני לא מסכים איתך במובן מסויים אבל מצחיק שאנחנו(אוהדי ארסנל) אומרים שזה עצוב אם יונייטד הנוכחית(הקבוצה הכי חלשה בעידן פרגוסון לדעת רבים) תסיים את העונה בליגה ללא הפסדים זו תהיה בושה וחרפה עבור הליגה אתם מתעצבנים אבל עכשיו המקום בטבלה של ארסנל מרמה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

4. SeRgInHo Member

יאללה יאללה עוד פעם התחלנו
    עם כל ההגנה "הגרועה" של ארסנל , סטטיסטית היא ספגה שלושה שערים פחות מיונייטד שיש לה עוד משחק להשלים. וזה אחרי שהיא כבר ביקרה ברוב האצטדיונים הקשים בליגה.

5. Jack Wilshere Member

קוטל החרקים,

ייתכן שאתה צודק (ואני בדעה שההגנה שלנו לא טובה מספיק), אבל איך אתה מסביר את העובדה שההגנה האיומה שלנו ספגה בסך הכל 3 שערים יותר מההגנה שלכם (ההגנה הכי טובה בליגה, יחד עם צ'לסי)? אגב, הבלם שהוא כנראה הבלם הטוב ביותר בסגל שלנו פצוע מתחילת העונה (וכן, אני יודע שגם ההגנה שלכם סבלה מפציעות), וגם לוח המשחקים שלנו עד כה היה קשה משלכם לטעמי. השורה התחתונה שלי היא שאילו ההגנה שלנו הייתה כה גרועה כפי שאתה טוען, הייתי מצפה שההבדלים יהיו משמעותיים יותר.

סרג'יניו, גנבת לי את המילים מהמקלדת...

6. k_700 Member

שוב, יש דברים שהטבלה משקרת לגביהם.
    אם אתה מקבל את זה שלארסנל יש הגנה טובה כי היא ספגה שלושה שערים יותר מיוניטד(שאגב ספגה בעצמה יחסית הרבה שערים בגלל פתיחה חלשה שכללה פציעות של ריו).

יש להם הגנת שקלים. כמעט כל שחקן בהגנה שלהם נותן טעות קריטית למשחק ושלא נדבר על המתנות שמחלק קלישי במשחקים גדולים.

7. Rudess Member

בעונת האינבינסיבלס שזכינו באליפות, ספגנו 26 שערים, צ'לסי בעונה שלאחר מכן ספגה 15 שערים, בעונה שאחריה הכחולים ספגו 22 שערים, מנצ'סטר יונייטד עם 27 שערי חובה, 22 שערי חובה, 24 שערי חובה בשלוש האליפויות האחרונות שלה, וצ'לסי עם 34 שערים באליפות האחרונה שלה.

כשמשווים את ההגנות של מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי, גם אם הן לא בשיאן הרי שהן טובות יותר משל ארסנל ויש שם שחקנים שמסוגלים לבד להחזיק הגנה שלמה (טרי, וידיץ'). אני מאמין שמאזן הספיגות של צ'לסי ומנצ'סטר יונייטד יתאזן עד סוף העונה ושלנו ימשיך פחות או יותר באותו הקצב של העונות האחרונות, שזה אומר 35 שערים פחות או יותר.

8. SeRgInHo Member

הסבירו לך בהודעה לפני שגם הבלם הכי טוב של ארסנל בכלל לא שיחק העונה
    פערים בהגנה זה משהו שדווקא כן אמור להופיע בסטטיסטיקה. כהוכחה, שים לב בטבלאות משנים עברו.
    אם הוא בכל משחק גדול מחלק מתנות, איך תסביר את העובדה שארסנל כבר עברה את כל המשחקים הקשים (אוקיי, חוץ מיונייטד באמירייטס וספרס בווייט הארט ליין) וספגה רק 22 שערים?
    בכלל העונה ההגנות בליגה חלשות יחסית לשנים עברו. מאז 2003 רק צ'לסי בעונה שעברה לקחה אליפות כשספגה יותר מ 30 שערים.
    לא יהיה מופרך לטעון שהאלופה העונה תתקרב לאיזור ה 35 ספיגות.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגנה שלנו בתחילת העונה היתה שערורייתית, במיוחד בכל משחק שבו קוסיילני וסקילאצ'י עלו יחד. אין ספק בקשר לכך. בכמה חודשים האחרונים, כשדג'ורו בהרכב וכמובן כשאלמוניה מחוץ לתמונה, ההגנה שלנו נראית הרבה, הרבה יותר טוב. ככה שהדיבורים של k-700 על ההגנה שלנו כרגע, ובטח כשורמאלן יחזור, הם שטויות.

אהבתי את הטיעון שהטבלה משקרת... תסביר בבקשה למה במקרה שלנו הטבלה משקרת ובמקרה שלכם לא? כי המציאות לא בדיוק מסתדרת עם מה שאתה כותב?

ושלרגע לא תחשבו שאני אומר שההגנה שלנו טובה יותר משל צ'לסי או יונייטד, אבל היא ממש לא ה"הגנת שקלים" שמדברים עליה פה.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלקפול האלה...פשוט תענוג לראות את הקבוצה הזאת כל פעם מחדש.

לא ברור מה רפאל עושה ליד הקורה בגול ה-2 אם הוא לא מסוגל לקפוץ את המילימטר כדי להציל שער.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני חושש שמייבש שיער לא יספיק הפעם, פרגי צריך לחשוב בכיוון של סיר מים רותחים לכל אחד על הראש...מזמן לא זכורה לי מחצית כזאת עם כל כך הרבה מהלכים בסיסיים כושלים-מסירות שהולכות לשום מקום, הגבהות כושלות, שמירה לקויה, אנחנו נופלים היום פשוט בא'-ב' של הכדורגל.

12. StevieG Member

הספדתי את יונייטד כ"כ הרבה פעמים במחצית ובכיתי אחר כך, שלא בא לי לחגוג את ההשפלה שלה הערב. עדיין.

אה, והמחיר של אדם הכפיל את עצמו.

13. Gass12 Member

אנחנו נראים זוועה!!
    שום מילה אחרת לא ראויה לתצוגת הקרקס המביך הזה.שום חלק לא עובד כמו שצריך.

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

צ'ארלי אדם אדיר, פשוט אדיר! כולי תקווה שלא יחתום בצד האפל. מקווה שאחיו של דיוויד מויס יקמבן את השחקן לגודיסון פארק.

15. Muurad Member

גיגס עם ה-gameface שלו.. אין חיוך, אין שמחה.."יאללה תביא את הכדור שם אותו על האמצע, אנחנו עדיין לא סיימנו"

מעניין מה פרגי עשה לו לפני בחדר הלבשה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx 2-2 כמו כלום... הולך להיות סיום מרתק.

וואו נראה רציני העניין עם רפאל... נקווה שהוא בסדר וזה נועד רק נועד לביטחון ולא לקחת סיכונים, כי באמת זה נראה מפחיד.