המחזור ה-24 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/2/12.

1. alexshw Member

אם אני זוכר נכון בשנה שעברה היה בלונדון שלג עם טמפרטורות של לא מעט מעלות מתחת לאפס.
    האם זה המצב היום?

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/12
  2. sandro Member

נשמע מגוחך לגמרי וגם ככה לפי מה שהבנתי הטמפרטורה לא אמורה לרדת מתחת ל-0 מחר בלונדון. לא אמורה להיות שום סיבה שתמנע ממנו להתקיים מחר.

3. פול סקולס Member

בעצם, עכשיו כשאני נזכר,
    שנה שעברה היו שלגים וגל קור מהנוראיים שהיו בבריטניה. זה לא שעכשיו חמים ונעים בלונדון,
    אבל זה לא מזכיר את השנה שעברה (אז זה לדעתי היה סביב הכריסמס) שהאנשים היו תקועים בבתים וכל הכבישים היו פקוקים.

4. JohnTerry26 Member

ראיתי שהזכירו את זה, אז רק כדי להבהיר: בעונה שעברה אכן היו שמועות שניסינו בכוונה לגרום לדחיית המשחק בינינו לבין יונייטד, כשהטיעון היה שבתמונת "לייב" מסטמפורד ברידג' נראה שאין בכלל שלג שנערם במגרש ואין סיבה למנוע מהקבוצות לשחק. מה שהגאונים לא ידעו זה שהשידור החי הזה מהמגרש לא פעל במשך שבועות- התמונה בכלל לא היתה עדכנית...

5. פול סקולס Member

אני בטוח שהאוהדים שראיתי בפורום ההוא של יונייטד יודעים טוב מאוד שהתמונה הזאת לא הייתה עדכנית, אבל למי אכפת מהאמת?

6. JohnTerry26 Member

אין לי מושג מה האוהדים האלו יודעים, אבל בכל מקרה זה מה שאני יודע. איזה טיעון אחר יש להם לזה שצ'לסי ניסתה לדחות את המשחק בכוונה? תחושת בטן?

ועל איזו 'אמת' אתה מדבר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. פול סקולס Member

על זה שהתמונה הזאת לא הייתה מעודכנת (זה היה בנימה צינית. אני בצד שלך)

8. skyday20 Member

וולקוט לא בתחרות עם אוקס למי יש יותר הייפ מוצדק או לא.
    ההופעה הזאת היום תמשיך לסדר לו מקום בהרכב לעוד הרבה זמן, הוא יכול להיות חלק מהנבחרת ביורו 12.
    כל אחד עובר תקופות יותר קשות, אבל הוא עדיין שחקן מצוין לדעתי.

9. פול סקולס Member

ממה שאני קורא בדיון של ארסנל, ונגר ממשיך להחליף אותו במקום את וולקוט גם כשהאחרון מציג יכולת רעה. חבל בשבילו.

10. StevieG Member

המשחק מחר באמת יכול להיות מבוטל. הכבישים M62 M25 וM40 חסומים לחלוטין בגלל השלג.

11. StevieG Member

BBC Sport @BBCSport

Chelsea confirm today's game with Manchester United will go ahead at 1600 #mufc #cfc

12. Eric Cantona Member

13. StevieG Member

כן, טוב, זה היה גם המצב בתחילת המשחק בין סיטי לפולהאם אתמול. ואז התחיל לרדת שלג קטסטרופלי.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ניצחנו בברידג' (בליגה) מ2002.
    אני חושב שהמאזן הזה מאוד מטעה. מי שלא ראה את המשחקים בשנים האחרונות יכול לחשוב שהייתה שם עליונות ברורה של צ'לסי או חולשה מיוחדת שלנו. מאז ה3-0 של צ'לסי ב2006 (המשחק שבו רוני נפצע) אני לא זוכר משחק כלשהו עם יתרון ברור לצ'לסי, ההפך, בשנים האחרונות אנחנו מגיעים לגשר ומשחקים טוב יותר או לפחות שווה לצ'לסי.

בגלל העובדה שלמרות היכולת אנחנו לא מנצחים שם, כבר שנים מלווה אותי הרגשה של פספוס מהמשחקים בגשר. אולי בגלל זה יש לי חששות מהמפגש היום. כי למרות שטרי, לאמפרד, קול ודרוגבה לא נמצאים, השנים האחרונות הוכיחו שגם כשצ'לסי פחות טובה או פחות איכותית היא עדיין מצליחה להשיג את הנקודות מהמשחק מולנו. נקווה שהיום זה ישתנה.

15. Eric Cantona Member

אוחיון, אתה אופטימי ובצדק. אנחנו נראים טוב לאחרונה ורצים לאליפות, לכן יריבה כמו צ'לסי החלשה ביותר שראינו בשנים האחרונות לא צריכה להוות מיכשול (אסור לה להוות מיכשול לקבוצה עם שאיפות כמו שלנו). פעם היה לגיטימי לאבד שם נקודות, אך כמו שהם נראים היום, זה מקום שאפשר וצריך לנצח בו. הסטטיסטיקה תשנה פניה בדיוק כמו שצ'לסי שינתה צורתה.