המחזור ה-25 בסריה א' :: שני מפגשי צמרת לוהטים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏12/2/16.

1. Alta Tensione Member

הסאבקאסט הוא שיובה בלי מארקיזיו משמעותית פחות טובה ממה שהיא איתו. ההשוואה למעמד של בוסקטס בברצלונה היא מאוד מדויקת.

ליאור, אם יובה באמת הייתה 15 דרגות מעל הליגה היא הייתה מנצחת ניצחון משכנע יותר מ1-0 בדפלקשן בדקות האחרונות. אתה כרגיל מגזים.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Milan : Donnarumma; De Sciglio, Alex, Romagnoli, Antonelli; Honda, Montolivo, Bertolacci, Bonaventura; Bacca, Niang.

Genoa : Perin; Izzo, Burdisso, De Maio; Fiamozzi, Rigoni, Dzemaili, Gabriel Silva; Suso, Matavz, Laxalt.

3. yonmu Member

כמה אופייני לנו לאבד נקודות בגלל סוסו?

דה שיליו מקבל הזדמנות בצד ימין. המצב שם ממש לא מדאיג (בטח בהתחשב בקלבריה) אבל הוא עשוי לשפר את מעמדו.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

היכולת שלנו לשחק כדורגל מזעזע ונפלא באותו המשחק, משחק אחר משחק, היא תופעה.

5. yonmu Member

השידור נתקע לי בדיוק בשער שספגנו ככה שאני לא יודע מה קרה שם, אבל סך הכל ג'נואה היו חלשים מדי בשביל להיות אינדיקציה כלשהי.
    הגנה מעולה, מונטוליבו מזכיר את השחקן שהפציעה שלו היתה מכה קשה לנבחרת איטליה, וברטולאצ'י ממשיך להתאקלם. בונא עדיין מסוכן (אם כי עדיין הרבה פחות מאז המעבר ל4-4-2), הונדה במשחק פנטסטי וצמד החלוצים כרגיל - ניאנג עושה את הבלאגן ובאקה עושה את הגול.

נ.ב. ייתכן שהגיע הזמן להיפרד מאבאטה. הוא מגן טוב והרבה זמן במועדון, אבל בין דה שיליו לקלבריה (בטח כשיש את אנטונלי וואנג'יוני אמור להגיע בצד שמאל) אין באמת סיבה להחזיק אותו.
    נ.ב.2. משמח לראות את מנז חוזר (גם אם הוא נראה חלוד להחריד).

6. VAR Member

צודק, מצטער. ב2 דרגות לא 15. מאוד משנה את השורה התחתונה.

המשחק אתמול היה שקול. 14 המשחקים שהיו לפניו, לא.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים עם בופון ואלגרי שלא הגיע לנו לנצח, אבל אני בטח לא אתלונן,רק מקווה שישארו מספיק בריאים עד באיירן, מה לעזאזל קורה עם כל הפציעות האלה?

אני גם מאוד מסכים עם יותם,קלאודיו הוא אולי השחקן החשוב ביותר שלנו העונה,מחוץ לאור הזרקורים ,בלי הרבה רעש ועם המון עבודה שחורה הוא זה שמשחרר את פוגבה קדימה,מנווט את המשחק והיכולת שלנו איתו ובלעדיו מורגשת מאוד.

8. DRORIKO Member

אין ספק שגם להיעדרות שלו בתחילת העונה היתה השפעה על איך שהקבוצה נראתה

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אוהב את השידור המפוצל, אבל זה מה יש.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טכנית אתה צודק, כי זאת באמת הדעה שלי בנושא, אבל זה לא אני שהעלה את הנקודה כאן בדיון הזה. Alta Tensione היה זה שדיבר על מרקיזיו.

מרהיב בעולם כדורגל שרובו פלסטיק. אוהדי נאפולי ב-3 לפנות בוקר מחכים לקבוצה בשדה התעופה.

11. Raulito Madridista

משחק טקטי משובח יחסית, כבר חשבתי שיהיה 0:0 ואז הגיע הגול של זאזה, בעיטה שריינה צריך לקחת לדעתי למרות שהכדור פגע שם במישהו. יכול להיות שזה בגלל יתרון הביתיות ששיחק תפקיד, אבל ידעתי שאם תהיה קבוצה שתיקח את המשחק בכוח זו תהיה יובה. שחקני נאפולי היו שבורים ובצדק, לא באמת ניסו לחדש את המשחק. ההתקפה לא באה לידי ביטוי ותיקו די התאים לה. זו עונה גדולה של החבר'ה ושל היגואין בעיקר, אני מאוד מקווה שיש לנאפולי את תעצומות הנפש כדי להמשיך להילחם, גם בגלל הגיוון - נמאס מהשליטה של יובה, וגם משום שזו עונה יוצאת דופן מצידם. אני האמת די פסימי.

נקודה נוספת, הפעם לגבי אינטר - היום יש לה משחק סופר-קשה נגד פיורנטינה. אפשר לומר שיובה ונאפולי משמעותית טובות ממנה אבל התפרקות כמו בחודש האחרון זה דבר שלא אמור לעבור לסדר היום. אפשר לומר בפה מלא לדעתי שפחות ממקום שלישי המוליך לליגת האלופות, בטח לאור פתיחת העונה של אינטר שאגרה נקודות במשחקים שלאו דווקא הגיע לה - 'לימים קשים' וגם בהתחשב במסע הרכש בקיץ(קונדוגוביה לא נראה בינתיים כמו פטריק ויירה אלא יותר שחקן מסורבל ולא אגרסיבי מספיק) - כישלון גדול של מאנצ'יני. אינטר בסה"כ כבשה 30 שערים וזה נתון עלוב.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נאגאטומו ופלאסיו בהרכב...נשבע שאני מתחיל לחשוב שמאנצ'יני רוצה ללכת הביתה.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Fiorentina: Tatarusanu; Roncaglia, Gonzalo Rodriguez, Astori, Marcos Alonso; Vecino, Borja Valero; Bernardeschi, Ilicic, Tello; Kalinic

Inter: Handanovic; Nagatomo, Miranda, Murillo, Telles; Brozovic, Medel, Kondogbia; Eder, Icardi, Palacio

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר כלום. פשוט כלום. הויולה יושבים עליהם, מחמיצים בלי סוף ואז אינטר מבקיעה. זה אפילו לא הגנה ומתפרצות ברמה גבוהה. זה פשוט סתם.

VAR אוהב/ת את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כלום? אתה מחמיא לנו.

הבעיה אבל היא דווקא אינדיבידואלית בעיקר. ברוזוביץ', למרות הגול, הוא החלש ביותר במגרש, מאבד המון כדורים, לא מורגש בפן ההגנתי ובכללי ממשיך תקופה מאוד חלשה שלו. קונדוביה ממשיך להראות ניצוצות מחד אך חוסר אחריות מאידך. הנדנוביץ', פלאסיו ומיראנדה משחקים טוב.