המחזור ה 25 בסריה A :: משחק עונה באיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/2/12.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני בחיים לא מאשים שופט בטעות אם בעצמי לוקח לי שני הילוכים חוזרים ומעלה כדי להחליט. לשופט יש הילוך אחד ושתי שניות להחליט.

אבל גאד. איך אפשר לפספס את זה. בהילוך הראשון מבלי שום הילוך חוזר רואים בבירור שהכדור קילומטר בתוך השער. ואתם יודעים מה, נגיד ואני עושה חסד עם השופט הראשי (עמד בעמדה שבופון עם הגוף שלו אולי הסתיר לו את הכדור) אבל אלוהים ישמור - הקוון! זה מול הפנים שלך בזווית הכי מושלמת שיש לראות מצב כזה!

הזוי.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/12
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429453_261582390583097_126931667381504_618330_423366217_n.Xxx

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ותראו איפה הקוון עומד...ממש לעצום עיניים ועדיין לראות את זה.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא מעכל איך טליאבנטו התעלם משערו של מונטארי, פשוט העלה לי את הסעיף. מעניין אם עכשיו חבורת הבכיינים ימשיכו להתלונן על קיפוח. עוד יותר אני לא מעכל שמונטארי הבקיע שני שערים בשני משחקים, מאכיל בחתיכת כובע אותי ואת שאר אוהדי מילאן.

ולמשחק עצמו-נוצ'רינו עם שער פנטסטי לאחר טעות כפולה של בונוצ'י. גם מוסר לו את הכדור וגם מטעה את בופון, גראציה! סך הכל מילאן משחקת טוב מאוד אך עדיין אסור לוותר על השער השני. אביאטי נתן הצלה מדהימה במתפצת של יובה לאחר אותה נגיחה של מונטארי.
    אני לא יודע מה עבר על קונטה, אבל למה לפתוח עם בוריילו כשעל הספסל יושבים ווצ'יניץ', מאטרי ואפילו דל פיירו?

5. aloneli Member

ללא ספק הזוי.
    לפחות מבחינת יובה זה משאיר לה סיכוי למחצית השניה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם באמת מופתעים מטליאבנטו? בעונה שעברה, תיקול מושלם (כזה שמלמדים במחלקות הנוער באיטליה) של מקסס מחוץ לרחבה זיכה אותו בכרטיס אדום ופנדל לזכות ברשיה.

קונטה בטח מרגיש אידיוט גמור עכשיו.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מילאנזים יקרים, אני מבין את עוגמת הנפש שלכם על הגול האבוד, אך השופט המהולל דאג 'להחזיר' לטובתכם עם פסילת גול מנבדל שלא היה של מאטרי (לפני השיוויון), וכרטיס אדום על עבירה של צהוב רגיל (גאד, אם זה אדום כל משחק נגמרים 4-5 אדומים בכיף..).

איי בונוצ'י בונוצ'י, מתי קונטה יבין שבונוצ'י לא בלם, ושפפה ומאטרי צריכים לפתוח, בטח שלפני קווגאס המאכזב ואסטגריביה האנמי משהו..

8. Ricky van Wolfswinkel Member

בדיוק באתי לכתוב על איך אלגרי הביס את קונטה אבל אז הוא הכניס את אמברוסיני הגרוע שהרס הכל.
    בכלל, אני מצפה מאמברוסיני שאחרי שהחוזה שלו נגמר הוא עוזב או פורש, כי כמו דל פיירו או אינזאגי, גם הוא נתן מקצועי.

9. Jimmy Jazz Member

דיברתי איתו לפני רגע, הוא דווקא בסדר גמור. מה איתך?

אם גם את הזוועה הזאת (ליתר דיוק - שני שליש זוועה) אנחנו צולחים איכשהו בלי להפסיד אני לא יודע מתי הL הזה יבוא. לסקודטו זה ככל הנראה לא יספיק בגלל כל החרא הפרובנציאלי שמחכה לנו בהמשך אבל אין לי ספק שבשנה הבאה תהיה יובה גדולה באמת, גם באירופה.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בדיוק, אדום שתי דקות לסיום המשחק זה שווה ערך לגול שעושה 2-0 והורג את המשחק (?).

עם כל הכבוד, אי אפשר היה לדעת לאן היה הולך המשחק, אבל ביתרון 0-2 ובבליץ אדיר של מילאן זה יכל ללכת יותר לתבוסה מאשר חזרה של יובה. עם כל הכבוד לנבדל היה או לא, אי אפשר לדעת איך המשחק היה מתפתח מ0-2. יכול להיות שלא היינו מגיעים לרלוונטיות הזו בכלל.

זכיתם מן ההפקר בטעות קריטית. לא צריך להתנצל ולהצטער על כך, אבל אין יותר פתטי מלהגיד "הנה החזירו לכם". לא היה שום דבר שווה ערך שהשופט יכל להחזיר חוץ מלבעוט את הכדור לשער של יובה ולהורות ללוח לסמן 2 ליד השם מילאן.

למען הסר ספק גם אחרי ה0-2 יש סיכוי שהיה 5-0 ואולי 2-3 ליובה, אבל זה היה משנה לגמרי את המשחק. ההחלטה הוציאה הרבה מהמפרשים של
    מילאן (ובצדק).

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל אוהד יובנטוס שמדבר על "שיוויון" בטעויות שיפוט חי בסרט לגבי הקבוצה שלו והקבוצה שמולה הקבוצה שלו שיחקה. אין קבוצה בעולם שמסוגלת לחזור מולנו מפיגור 2-0. זה היה שער שגמר את המשחק ואות לתחילת החגיגות שלנו על המגרש. הקוון שדד אותנו ושום "מתנה" שבאה אחר-כך לא יכולה להיות משתלמת לנו.

לא מגיע ליובנטוס בכלל להיות במעמד הזה. גנבים הייתם וגנבים תישארו.

12. aloneli Member

כל הכבוד ליובה השיגה את התיקו בצדק.
    קונטה טעה שהוא עלה עם בוריילו ולא עם ווצ'יניץ'/מאטרי באמת מעניין מה היה השיקול מאחורי ההחלטה הזאת.
    רוביניו כבר לא אותו שחקן מעצבן שהיה פעם.הוא הפך להיות גבר ורואים את זה בתגובות שלו וגם משחק נהדר בתקופה האחרונה.ואן בומל וטיאגו סילבה גם בלטו לטובה.
    מהצד השני קלייני לא מפסיק להשקיע והיה נהדר ופירלו היה כרגיל מאוד מעורב.

אני שמח בשביל יובה לא שיש לי משהו נגד מילאן חלילה אבל סוף סוף יובה חזרה להיות במקומה הטבעי.לדעתי היא גם טובה ממילאן ולא סתם היא עדיין בלתי מנוצחת.

13. Rossolevy Member

פשששש מה קרה ליובה? נכנסו ללחץ שמילאן הצליחה להדביק אותם אז החליטו להוציא את הפלשבקים מ2006 לפועל?

ולמי שחושב ש 2-0 לא היה משנה כלום טועה. לאחר שלא נחשב הגול שחקני מילאן נכנסו לאטרף של עצבים והתחילו בשטויות למשך 5 עד 10 דקות - זמן קריטי מהמשחק שבזבז כמה מצבים וכמעט גרם לאחד או שניים של יובה אם אינני טועה (לא שהשניים הללו היו כאלה מאיימים). אם מילאן היו משחקים מהדקה ה25 ביתרון של שני שערים קצב המשחק שלה היה רגוע יותר משך כל שאר המשחק וההגנה הייתה נעשית יציבה אפילו יותר. יובה היו מצליחים אולי לצמק ל2-1 אבל לא יותר.
    דרך אגב, היה נבדל. לא גדול אבל היה שם חצי צעד.
    משחקים אחרונים של מילאן ראית? מילא בתחילת העונה היית אומר דבר כזה אבל אמברוזיני בתקופה האחרונה די יציב למרות שלא יצא לי לשים לב אליו במיוחד במשחק הזה. אם כבר הטעות הייתה להשאיר את מונטארי שכל פעם שקיבל כדור אמר לשחקנים של יובה שיבואו לקחת.

14. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

איזה אוויר צריך לצאת מהמפרשים כשאתה מוביל 1-0?
    אפשר להגיד הרבה 'אם ו...', ויכול להיות שאתה צודק, אבל בשורה התחתונה השיפוט היה היום מתחת לכל ביקורת ל2 הקבוצות, ואם מסתכלים על הטעויות [הקריטיות], דהיינו זה 2-1 "לטובתכם" דווקא.

מעניין שב2 המקרים של השערים החוקיים שנפסלו מדובר באותו הקוון.

אגב, מתי קונטה יבין שבוריילו הוא לא חלוץ? זה שווה ערך ללירן דיאמנט, GOD. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

15. JohnTerry26 Member

איך אפשר לומר משהו על על האדום לוידאל? הוא פשוט גלש לואן בומל לרגליים מאחור בלי שהיה קרוב בכלל לכדור. אז ברור שהרעיון של וידאל היה לקחת את הכדור, אבל הוא לא עצר את עצמו כשראה שלא יוכל- וזה הכי אדום שיש.

לאוהדי מילאן יש את הזכות לכעוס כי 2-0 כנראה היה גומר את הסיפור. מנגד, ליובה הגיע את השיוויון. כן, לא ברור, ככה זה עם קוון עיוור. הרגשתי פרמיירליג.