המחזור ה 25 בסריה A :: משחק עונה באיטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏24/2/12.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראנוקיה ובונוצ'י הם בלמי העתיד של הנבחרת. עדיין. אף אחד לא אמר שהם צריכים להיות נסטה/קנאברו בגיל 24. תראו באיזה גיל ברצאלי הפך להיות וורלד קלאס אמיתי.

2. Don Joan Roman Member

בחיי שב70 דקות הראשונות יובה הזכירה את בית"ר: משחקים רק לרוחב ועד שמישהו מנסה למסור לעומק החלוצים מפסידים אותו עוד בלי לגעת בכדור ואם אפשר לומר על קווליארלה שהוא מתאמץ אבל כשהבלם הטוב בעולם תיאגו סילבה(ויסלחו לי אוהדי ברצלונה/מנצ'סטר יונייטד וכדו') שומר עלייך זה מאוד קשה אז על בוריילו אפשר להגיד שהוא יותר אפס מאמאורי ותאמינו לי זה קשה מאוד מאוד.

אבל למרות שיובה הייתה חלשה מילאן לא נתנה משחק גדול בכלל, לא היו לה יותר מדיי מצבי הבקעה והיא "נחה" על ה1:0 שלה שגם אותו היא כבשנה מטעות קשה של הכבשה השחורה ליאונרדו בונוצ'י שפשוט מסר את הכדור לנוצ'רינו(אחלה שחקן!) שבחוכמה נתן פצצה שאמנם פגעה בבונוצ'י ובגלל זה נכנסה אבל זה לא מוריד מהחוכמה שלו, מילאן יכולה לבוא בטענות רק לעצמה שלא השכיה לנצח את המשחק הזה שהיה בידיים שלה כי את יובה כ"כ חלשה לא ראיתי באף משחק וזה אחריי שראיתי 90 אחוז מהמשחקים של יובה השנה, אבל כנראה שמאוד קשה לנצח את יובה השנה(וקל להוציא ממנה תיקו).

בכלל יובה בתיקו הזה השיגה 2 מטרות: הראשונה היא כמובן שהיא צמודה למילאן ושבמשחק הדחוי היא יכולה לעלות לפסגה אבל השנייה והלא פחות חשובה זה שהיא שמרה על היתרון שיש ליובה במפגשים של 2 הקבוצות יתרון שבמרוץ כ"כ צמוד יכול להיות קריטי.

בנוגע לשופט: קל לבוא אליו בטענות על זה שפסל למילאן גול חוקי מאוד אבל לדעתי טליאבנטו לא אשם בזה כי הייתה שם פקעת מאוד גדולה של שחקנים והיה קשה לראות, מה שכן מי שהיה צריך לסמן לו זה כמובן הקוון שהוא הטועה הגדול במקרה הזה, וגם שוכחים שאותו הקוון גם פסל גול חוקי וכשר למהדרין של אלסנדרו מאטרי ככה שמבחינת שערים פסולים זה התאזן(ולפניי שאומרים לי שמ2:0 יובה לא הייתה חוזרת אני אגיד שאי אפשר לדעת איך המשחק היה מתפתח אם מילאן הייתה מובילה 2:0 זה היה יכול להיות שלישיה של מילאן ובאותה מידה שמילאן היו זחוחים ויובה הייתה חוזרת), חוץ מזה לדעתי טליאבנטו שפט בסדר גמור: נתן למשחק לזרום וכמעט ולא עצר אותו בעבירות אלא אם כן אלו היו עבירות חמורות ואני גם חושב שהוא הוציא כרטיס אדום מוצדק מאוד מאוד לוידאל מכיוון שוידאל מנע שם אפשרות ענקית למילאן לכבוש שער.

נ.ב בגול הפסול של מילאן אפשר לראות למה ג'יאנלואיג'י בופון הוא שוער ענק.

3. FelaKaT Member

יש סיכוי גדול יותר שמילאן הייתה מנצחת אם היא הייתה עולה ל2-0 מאשר יובנטוס חוזרת למשחק, אבל לכו תדעו מה היה קורה אם מילאן מובילה 2-0 ומקסס מורחק אחרי האגרוף שלו לבוריילו. השופט עשה ככל שביכולתו כדי לאזן את הטעות שלו מהמחצית הראשונה.

אני בכל אופן מפסיד את המשחק הזה בכיף ולוקח בחזרה את ה4 נקודות ש"נשדדו" מאיתנו מול סיינה ופארמה.

אוהדי יובנטוס לא צריכים להרגיש לא בסדר או לבקש סליחה מאוהדי מילאן, זה לא אשמתם שהקוון לא אישר את הגול ושהיא הופיעה בדיוק ל30 דקות (גם זה בחסד) ואחרי זה הסריחה את המגרש כמו שיובה הסריחה את המגרש בהתחלה.

בכל מקרה, משפטים כמו אלו:
    "אין קבוצה בעולם שמסוגלת לחזור מולנו מפיגור 2-0."
    "השער של מאטרי הגיע משום מקום ומנע ממילאן לפתוח פער משמעותי בפסגה"

זה זלזול באינטליגנציה של האוהדים, לפחות אל תשקרו.

קונטה צריך להבין שה-3-5-2 לא עובד במיוחד כאשר בוריילו משחק, כי הוא כופה על יובה משחק של כדורים ארוכים והגבהות וזה פשוט לא עובד.
    כואב לי על דל פיירו ואליה שיושבים בצד בעוד קונוסים כמו אסטי ובוריילו עולים משחק אחרי משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/12
  4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין באמת מי יתפוס את המקום ליד ברצאלי. טבעי לבחור בקייליני (שאגב,הופך העונה לזן חדש ומגעיל של מטראצי.) אך גם עמדת המגן לוקה בחסר. נראה לי שהכי בטוח לבחור בגאמבריני.

5. FelaKaT Member

מה קייליני עשה שהוא "ראוי" להיות זן חדש של מטראצי?

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. Don Joan Roman Member

זה מוכיח שטליאבנטו לא הבעיה פה אלא הקוון שהטעה אותו קשות.

8. עודד (אוהד הצלחות) Member

מי שהיה במאש יכל לראות את אוהדי יובה חוגגים, כן חוגגים, את פסילת השער של מונטארי, כאילו יובה עכשיו הבקיעה גול. אחד מהם גם אמר לי "אתה גם היית חוגג אם השופט היה בצד שלך". אז אני לא חושב שיובה קנו את השופט, אבל לבכות כל העונה על מספר הפנדלים (בלי קשר לכמה באמת הגיעו) ושהשופטים נגד יובה, ואז זה... רק ביאנקונרי מסוגלים. גם ליובה פסלו שער חוקי, אבל אוהדי מילאן, לפחות אלה שאני ראיתי, לא חגגו את זה כאילו אנחנו הבקענו!

ולגבי השפעת פסילת השער על מילאן, הרי באותו מהלך כבר יובה ניצלה את הבלבול כדי לסכן את השער.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/12
  9. Don Joan Roman Member

חבל שבאותו מהלך זה לא נכנס, ככה לפחות לטענות הללו היה שחר והיה טעם והיה ריח.

10. עודד (אוהד הצלחות) Member

פסילת השער היא לא תירוץ לחוסר העירנות של מילאן במתפרצת, רק ציינתי שהשפעה הייתה שרירה וקיימת

11. VAR Member

כן אה, איזה באסה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אני אמנם רותח מזעם על מה שקרה אבל אי אפשר גם בלי ביקורת עצמית. שוב פעם אנטוניני נותן לשחקן ביאנקונרי להגביה כדור בכזאת חופשיות מהאגף שלו, בדיוק כמו במשחק נגדם בעונה שעברה. אני מבין למה הוא עלה נגד ארסנל (המהירות של וולקוט) אבל איזו סיבה הייתה היום לא לפתוח עם זאמברוטה? זה לא שליכטשטיינר הוא אצן. הוא פאקינג מגן!

יש לי הרגשה שהעסק החל מעכשיו נוטה לכיוון של יובה. גם כי הם תלויים בעצמם (לא שאני לרגע מאמין שהם ינצחו עד סוף העונה) אבל בעיקר בגלל שזה יותר ויותר מזכיר לי את 2005. גם אז הם פתחו עונה בצורה מדהימה, גם אז הם ידעו להביא תוצאות במשחקים המכריעים וגם אז הייתה להם עזרה מהחבר'ה עם המשרוקיות...

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

הנה התחלנו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

13. עודד (אוהד הצלחות) Member

כי זמברוטה ממש ממש גרוע. אולי התכוונת למה מסבח לא שיחק

14. Milanista Member

כל מילה בסלע. פשוט נשדדנו היום. כל הבכי של יובה על השופטים מאז המשחק נגד פארמה הוכיח את העצמו.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.curvasudmilano.it/images/phocagallery/2011-2012/milan_juventus/thumbs/phoca_thumb_l_milan%20juventus%202011-2012_14.Xxx