המחזור ה-25 בסריה A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏20/2/10.

1. 亚历山大帕托 Member

בוז לבארי שבאה להתבנקר בביתה כמו קבוצת תחתית. בוריילו לנציונלה.

הנה משהו שלא יוצא להגיד הרבה - חילוף מעולה של לאונרדו. בדיוק בזמן, שנייה אחרי שבונרה כמעט קיבל אדום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/2/10
  2. Milanista3 Member

בוריילו עם יעף שלישי העונה ,שער מצויין.
    עברנו את המוקש בסאן ניקולה .

3. 亚历山大帕托 Member

מוקש עלק. יותר כמו מדרגה. אביאטי לאולד טראפורד.
    התרשמתי מהניידות של רונאלדיניו במחצית השניה. הוא נצפה נלחם על כדורים ורודף אחרי שחקני בארי כמה פעמים.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, אלה חגיגות אחרי שער האליפות של טוטי נגד פארמה.
    תשים לב שגם ראניירי, גם השחקנים וגם ההנהלה לא מזכירים את המילה אליפות וחוזרים על עצמם בכל ראיון שהמטרה של העונה היא ליגת אירופה ולסיים במקום שיוביל לליגת האלופות בעונה הבאה. אני נאלץ להסכים איתם וגם אם רומא הייתה מובילה ב5 נקודות ולא ההפך, אינטר עדיין הייתה הפייבוריטית. גם אם החזרה של טוטי וטוני למגרשים תתן זריקת מרץ נוספת, יש מספיק משחקים בהם רומא יכולה לאבד נקודות.

5. benos Member

מישהו ראה את פאלרמו מול לאציו? איך היו פאסטורה והרננדס(ששוב כבש)?

6. cazzo Il Capocuoco

לא ראיתי את המשחק במלואו, אלא ראיתי "Diretta Gol", המשחק הסתיים ב3-1, והשער הראשון היה יפהפה, נדמה לי שזה היה אנטוניו נוצ'רינו שנתן כדור מדויק כמעט על חצי מגרש, והרננדס בלבל את קולארוב ונתן עם הימנית לרשת של מוסלרה, שער באמת יפה שמראה על טכניקה ממש ברמה גבוהה. הרננדס שוב מרשים, ואולי זאמפריני סוף סוף יוכל להיות מרוצה אם זה ימשיך ככה, כלומר השפעת של קאבאני. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    פאסטורה מסר למיקולי שהוכשל, קיבל פנדל וכבש. אומרים ששיחק טוב, אבל אין לי הרבה התרשמויות ממנו כדי לספר משהו...

http://www.youtube.com/watch?v=0JbLRK4BI9I

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/10
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

וואלה, הרנאנדס שוב כבש, הספק נהדר יש לילד העונה. האמת שהסגנון שלו ושל קאבאני מאוד שונה, למרות שכביכול הם באותו תפקיד, ככה שהמאמן יכול להשתמש בשנייהם בהתאם למהלך העניינים במשחק ולא תמיד בהכרח אחד על חשבון השני. לפחות אם זאמפריני ירשה לו.

אני לא מכיר את רומא מספיק השנה, אבל אני שמח לשמוע שזה היה הרכב חסר שלהם ושזו לא היכולת הרגילה של הקבוצה, היה מאוד מאכזב לגלות אחרת.

לי "התרגיל" של טאדיי וחברו נראה כנצח, בוודאי יותר מ-3 דק'. אני די מופתע שרק ממש בסוף העניין זה התפתח לתגרה (שדווקא אלבארס יוצא נקי ומקסי לופס עם צהוב, בניגוד למה שהלך), אני מכיר הרבה שחקנים שזה היה מחמם אותם הרבה יותר ולא היו מגיבים בצורה רגועה יחסית כמו קאטאניה. לא רואה בזה משהו לא ספורטיבי, הם גם ניסו פעם אחת לצאת משם וקיבלו פאול אחרי השחלה, אבל בתור צופה "אובייקטיבי" זה בוודאי לא מה שאתה רוצה לראות.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה כיף לראות את מילאן משחקת ככה. אני בטוח שלאחר ההופעה האדירה של אביאטי בשער, דידה יתחיל להשכח וטוב שכך. אין לי מילה רעה על אף שחקן מהקבוצה אבל בונרה מפתיע לכל הדעות, שנה שהוא לא דרך במגרשים והוא מראה ביטחון מוחלט. אני לא אתפלא אם ליפי יחליט לזמנו לנבחרת.
    ניצחון על פיורנטינה ברביעי שבטח לא יהיה קל ויהיה אפשר לדבר על סקודטו. הדבר המרגיז הוא שתמיד שמילאן מגיעה לפסגה הכי קרוב לאינטר היא מתחילה לאבד נקודות.

ציטוט של גליאני לאחר המשחק:
    "The word 'Scudetto' is not in Milan's vocabulary. It is for other people to discuss"

9. piston Member

אינטר לא מזמן השאירה בבארי 2 נקודות בתוצאה 2:2 , כך שלא צריך לזלזל בנקודות שמילאן הוציאה.

לגבי רונאלדיניו, כנראה שגם הוא חוגג פורים והתחפש לשחקן שאכפת לו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/10
  10. 亚历山大帕托 Member

ראית את המשחק בכלל?
    אתמול זו היתה קבוצת תחתית מסכנה שהתבנקרה מחצית שלמה בביתה, ולא הצליחה לעשות כלום כל המחצית אח"כ כשנזכרה לעבור את החצי. שליטה של 65% בסיום המשחק ובוודאי יותר במחצית הראשונה, חבל שלא שמתי לב.

11. piston Member

אתה צודק אנדריי, אבל כדורגל זה משחק דינאמי, ולפעמים אתה גורם לקבוצה להתבנקר, זה לא סוליטר.

12. 亚历山大帕托 Member

היא התבנקרה כל המחצית משריקת הפתיחה. זה היה משחק פחדני ועלוב מצידה. הופתעתי לרעה במיוחד בגלל היכולת שלה נגד הגדולות. סן ניקולה הוא המבצר שלה, לפני כן היא הפסידה בו רק פעם אחת בתחילת העונה. בכלל בסיבוב השני היא מאוד הידרדרה.

הבעיה היא שהיינו בהרכב כמעט אופטימלי נגד יריבה שלא ניסתה להקשות, ועדיין היה משחק מאוד פושר וחסר מצבי הבקעה. העיקר שרונאלדיניו חגג על הגנה רכה וגרם לכולם להאמין שהוא שחקן לגיטימי לקבוצה שמתמודדת על תארים.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, ראיתי את המשחק. אמנם אביאטי בקושי נגע בכדור אבל הוא הציל פנדל שבשבילי זה הרבה. כנראה החמאתי לו יתר על המידה אבל זה מגיע לו. אני בטוח שבזכות ההופעה שלו,לאונרדו לא יהסס להציב אותו בין הקורות במקום את דידה והפנדל שעצר השפיע רבות על כך.

14. 亚历山大帕托 Member

:aa1: ז'וזה מוריניו הורחק ל-3 משחקים, בנוסף לקנס בגובה 40 אלף אירו, בעקבות התנהגותו במהלך משחק הליגה האחרון. כמו כן, אסטבן קמביאסו וסולי מונטארי הורחקו לשני משחקים. הארגנטינאי ניסה לתקוף שחקן סמפדוריה בירידה למחצית, והגנאי קילל את השופטים ברדתו מהמגרש כשהוחלף.

http://i50.tinypic.com/34y7hgl.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/2/10
  15. Joel Gion Member

ועכשיו בטח יבוא מוראטי וירמוז על קונספירציה נוספת שמטרתה להדיח את אינטר מראשות הטבלה, או חארטה אחרת בסגנון. אני פשוט לא מצליח להבין את זה - איך גם בשנים האחרונות, כשאינטר השתלטה לחלוטין על הליגה, כל העומדים בראשה ממשיכים להיות כאלו בכיינים ופרנואידים, בדיוק כמו בשנים שלפני הקאלצ'ופולי.