המחזור ה-25 בסרייה A :: נאפולי ממשיכה לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏11/2/11.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז אני מבין שתיאגו מוטה וקמביאסו הם שחקני התקפה?אם לא,אז אני לא מבין למה דווקא עשיתם מחארג'ה השחקן העיקרי בקישור של אינטר,חוץ מזה שנגד רומא הוא היה מצוין.
    מוטה וקמביאסו יותר טובים מהצמד הזה וזה מה שחשוב.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/11
  2. Joel Gion Member

ואיפה בדיוק הקשר הכי טוב בליגה העונה נכנס במשוואה העקומה שלך? גם אם יש ירידה קלה ביכולת שלו מאז האדום מול פארמה, קישור שמתבסס על מלו עם אקוילאני ו-סיסוקו (מארקיזיו עדיין בספק) בהחלט יכול להוות יריב ראוי לשלישיית הסופרסטארים שלכם. אפשר לחשוב שאנחנו מתמודדים מול צ'אבי ואינייסטה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/2/11
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם צ'אבי לא הצליח לעשות הרבה מול חוליית הקישור של אינטר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הקשר הכי טוב בליגה?במה האידיוט הזה בדיוק עולה על קמביאסו בכושרו הנוכחי.

4. 亚历山大帕托 Member

כנראה שהרבה קרה מאז מסיבת העיתונאים של אלגרי ועד הכרזת הסגל כי פירלו נפצע במהלך האימון המסכם.

Abbiati, Amelia
    Antonini, Didac Vilà, Jankulovski, Legrottaglie, Nesta, Oddo, Papastathopulos, Thiago Silva, Yepes
    Emanuelson, Flamini, Gattuso, Merkel, Seedof, Van Bommel
    Cassano, Ibrahimovic, Pato, Robinho

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx עוד פעם, מה יהיה הסוף איתו. בלי פירלו ובואטנג הקישור מאוד הגנתי ולא יוכל לתרום כלום להתקפה, אלא אם מרקל יפתח יחד עם פלאמיני.
    מהפורום כדורגל עולמי הבנתי שז'פס היה נהדר מול ההתקפה של ספרד, אלופת העולם ואפשר להיות רגועים מבחינה הגנתית.
    אבאטה לא זומן כך שנצטרך להמשיך לסבול מאודו שהורס התקפות. ארצה לראות את וילה בצד שמאל, לפחות שנדע אם הוא שווה משהו. אם אלגרי עדיין לא רוצה לשחק עם הספרדי, עמנואלסון צריך לפתוח בהגנה כי בקישור הוא לא שווה כלום.
    השלישייה המועדפת עלי בקישור היא גאטוזו, פלאמיני ומרקל, אך אני נוטה לחשוב שאלגרי ישחק עם ואן בומל במקום הגרמני המוכשר.
    לאחר משחקה של איטליה, אין ספק שקסאנו ראוי להרכב והיה נראה שהוא חוזר לכושר. רוביניו צריך לפנות את מקומו מכיוון שהוא לא יודע לשחק כטרקווארטיסטה.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

לא מרקל יפתח, כי אם סיידורף. הרי הסיבה היחידה שמרקל זכה להיות בהרכב זה כל הפציעות, הפטיש של אלגרי לסיידורף לא עבר עם הפציעה של ההולנדי אני מניח

7. 亚历山大帕托 Member

עמנואלסון וקסאנו צפויים לפתוח היום על חשבון פלאמיני ופאטו שינוחו לקראת טוטנהאם. נסטה בהרכב.

8. עודד (אוהד הצלחות) Member

חבל מאד שמרקל לא פותח. הקשר ההתקפי היחיד שעומד לרשות אלגרי (רוביניו וקסאנו לא בדיוק בעמדה הזאת) והוא מוותר עליו. אולי הוא יכנס אחרי שקסאנו ישפוך לאגר

לפי הגכזאטה דווקא זלאטן הוא שינוח היום, מה שנראה הגיוני לאור כך שהוא לא נח זמן רב, ושפאטו צריך להיכנס לכושר יותר מאשר למנוחה

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/11
  9. 亚历山大帕托 Member

הוא שיחק רק 45 דקות מתוך שני משחקי הנבחרת שלו. אלגרי אמר שהוא נח מספיק.

10. עודד (אוהד הצלחות) Member

אני לא מתייחס דווקא למשחקי הנבחרת, אלא לזה שהוא פושט משחק כל משחק של מילאן, את כל הדקות

11. 亚历山大帕托 Member

שיעשה את העבודה במחצית הראשונה עם יתרון של שלושה שערים והוא יכול לנוח. עליי.

12. עודד (אוהד הצלחות) Member

לאחרונה אנחנו בקושי זוכים ביתרון של שער אחד הודות לקישור הלא יצירתי, ככה שלא הייתי בונה על זה. מצד שני, מבחינתי הליגה יותר חשובה.

13. 亚历山大帕托 Member

אלגרי מפתיע: מרקל במקום עמנואלסון, סיידורף במקום רוביניו.

MILAN: Abbiati, Oddo, Nesta, Thiago Silva, Antonini, Gattuso, Van Bommel, Merkel, Seedorf, Ibrahimovic, Cassano

PARMA: Mirante, Gobbi, Lucarelli, Paci, Zaccardo, Valiani, Dzemaili, Candreva, Giovinco, Amauri, Crespo

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/2/11
  14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב שלנו מתקבל על הדעת פחות או יותר. מרקל יכול להוסיף המון לקישור האפור ואין טעם לשחק עם אורבי בעמדה שבה לא שיחק בחיים. ראינו לא פעם שרוביניו מתקשה לשחק כקשר קדמי ואלגרי מעדיף לשחק עם סיידורף הסוס מת ואני יכול להבין אותו למרות שאני מתנגד לכך. במידה וסיידורף ייפצע/ יתעייף/ ישחק רע, ביניו או פאטו יחליפו אותו. אני מצפה מקסאנו להמשיך את יכולתיו מהנבחרת כי הוא יכול להיות כלי מאוד חשוב של מילאן במאבק האליפות.

צריך להזהר מהשלישייה הקדמית של פארמה+ קאנדרבה..

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שניצחון היה חשוב היום, נותר רק שאינטר תפשל בטורינו וגם מעידה של נאפולי לא תזיק. מילאן שיחקה מאוד טוב היום למרות שלא מעט שחקנים פצועים. נסטה וסילבה יוצרים יחד הגנה מושלמת ולכן אביאטי היה חסר תעסוקה. אנטוניני יצר כמה מתפרצות טובות וחיבר מסירות עם קסאנו אך נגד קבוצות גדולות יותר הוא לא מתאים להרכב. אודו לא הורגש בכלל כמו גם ההתקפה הפרמזנית ולא תרם כלום למשחק ההתקפה. ואן בומל עשה עבודה שקטה וטובה בקישור. גאטוזו היה מדהים, הבישול שלו לקסאנו היה דבר שאנו לא רגילים לראות ממנו. אמרתי לא מעט פעמים ואחזור על כך שוב- כשגאטוזו הוא הקפטן של הקבוצה הוא נותן משחקים מושלמים. אני לא יודע למה, אני לא יודע איך, אבל זאת עובדה. מרקל התחיל את ההתקפה שבסופה הובקע השער הראשון, עבר בצורה נאה את יריביו, אך מעבר לכך היה לו משחק סביר. בשבילו זה בסדר גמור ורואים שהוא ממשיך להתפתח וללמוד. לסיידורף יצא להבקיע שער מוקדם, אולם כהרגלו לא הורגש כלל והוחלף בצדק. לפני המשחק כתבתי שאני מצפה מקסאנו להופעה מרשימה וכנראה שהוא יודע עברית. משחק מדהיםשלו שאפילו אני לא ציפתי להופעה עד כדי כך מרשימה. שני בישולים, שער בכורה מרהיב ואינספור מסירות מופלאות, שרק ימשיך כך ואנחנו בדרך הנכונה. זלאטן בישל לסיידורף את הראשון במסירה יפה והיה די טוב, כרגע חשוב שהוא ינוח ולא ייפצע. רוביניו נכנס והתחיל לעשות צרות להגנה המסכנה של פארמה, נראה שהוא מתחיל להתאקלם בקבוצה וללא ספק הפתעה נעימה. יש לו כבר תשעה שערים העונה.
    היה חשוב להגדיל את הפער בצמרת. מעניין אותי איך קבוצה כמו פארמה שלזכותה סגל איכותי נאבקת בתחתית.

אגב, השער של קסאנו לא רואה את זה של רוני.

FORZA MILAN