המחזור ה-25 בסרייה A :: נאפולי ממשיכה לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏11/2/11.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחת ההחמצות אם לא ה!!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/2/11
  2. 亚历山大帕托 Member

יובנטוס אפסים שמסתגרים כבר רבע שעה... בשביל זה הכניסו שני שחקני התקפה טריים?

מזל שאינטר יותר אפסים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר להגיד שמאז הדקה ה-70 שיחקנו בעשרה שחקנים. מאטרי פשוט לא זז, וזה לא שיאק עשה משהו.

ניצחון גדול, למרות מחצית שניה חלשה (ואפילו בה מאטרי הגיע ל2 מצבים בטוחים, הגנה חלשה של אינטר). אין כמו לנצח בדרבי ד'איטליה.

4. 亚历山大帕托 Member

יאללה, בואו נתחיל:

קורדובה, אטו, לאונרדו

http://i52.tinypic.com/dgmdc9.Xxx

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להאמין שיצאנו מהמשחק הזה בלי נקודה...

יש מצב גדול שאטו מכר את המשחק, כמה פעמים אפשר לעמוד כשבופון על הארץ ולא להוציא בעיטה אחת נורמלית.

ולא אמרתי כלום על החמצת השנה ללא ספק...

עם כל הכבוד לגול של מאטרי, זה גול שהוא כל כולו קורדובה, שלא רק שלא שמר אותו, גם פיספס בשלומיאליות את כדור הגובה...

אינטר לא שיחקה טוב היום, למרות שהמחצית השניה היתה בכיוון צד אחד בלבד במשך 45 דקות אבל לא להאמין כמה שיובנטוס קבוצה חלשה, שלמרות הניצחון הזה, שהוא יוקרתי עבורה, אני לא רואה אותה מסוגלת לסכן לא את אינטר ולא את מילאן בהגמוניה בליגה..קבוצה בינונית מאוד, שלמזלה יש לה נקודת אור בשם מאטרי שיודע לשים את הכדור ברשת כשצריך, שאר הקבוצה די מוגבלת.

מקל בגלגלים, ביום רביעי אין תירוצים, צריך להוריד את ההפרש ל-5, אחרת מילאן יכולה להתחיל לברר לגבי חייטים לחליפות.

6. FelaKaT Member

תיכף תגיד לי שהגיע לכם לנצח.
    חוץ מהמצב של אטו (וזה גם הגיע כשיובה הייתה ב9 שחקנים) אינטר לא עשתה כלום חוץ מלהניע את הכדור לרוחב.

עם חיזוק נכון יובנטוס תחזור למקום הטבעי שלה, משחק לא גדול, אבל עם הרבה הקרבה ונחישות.

עכשיו רק שמילאן יעשו צדק (בנוסף לצדק שעתיד להיעשות במאי).

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה צדק בדיוק מילאן אמורה לעשות? בזה שהיא תיקח אליפות? נו באמת...מצחיק שאתה נאחז באחרים בשביל לתקן את הרמאויות שהמועדון שלך עשה בגאון קרוב ל-20 שנה.

לא אמרתי שהגיע לנו לנצח, אבל לפי המחצית השניה לא הגיע לנו להפסיד, אטו 3 פעמים הגיע מול בופון למצבים של גול בטוח חוץ מההחמצה הגדולה מול שער ריק.

תיקו שיקף את המשחק.

9 שחקנים? 4 שחקנים...טוב שלא הגזמת...זה שהמאמן שלכם אידיוט שמשאיר שחקן שלא מסוגל לזוז מטר כשיש לו שני חילופים זה לא הבעיה של אינטר...

חיזוק טוב תחזרו למקומכם? כבר שלוש שנים אני שומע את המשפט של חיזוק נכון, נחזור למקומנו, אתם צריכים להחליף לפחות חצי קבוצה...יותר מחיזוק של שחקנים אתם צריכים גם מאמן על הקווים, לא ראניירי ולא דל נרי יהיו אלה שיחזירו אתכם למקום שלכם...

צדק במאי? אני די סקפטי לגבי הצדק שאתה כל כך מחפש, אולי פרט לזה שייקחו לאינטר את האליפות שגם ככה לא הגיעה לה...יותר מזה שאתה חושב שצריך לעשות צדק עם אינטר, איטליה כבר רוצה להקיא ממנה את התופעה של הקאלצ'יופולי, כך שאני בספק אם ינסו לעשות מחול שדים שוב סביב העניין, שבכלל קרה לפני 6 שנים, וכיום כבר לא נמצאת (כי גאון הדור וממציא השיטה לוצ'יאנו מוג'י מחוץ לענף, זה שהאחרים, כולל אינטר, עשו את זה, זה בגלל שנגררו אחריו, לא יותר ממנו). אני לא רואה את הבית משפט לוקח לאינטר את האליפויות שלה (חוץ מההיא שהיא קיבלה על השולחן) וגם לא רואה אותם מורידים אותה ליגה, במקרה הטוב, מרחיקים את מוראטי לכמה שנים ונותנים לאינטר להתחיל עם הורדת נקודות, לא מעבר.

עדיין, הפושעת הגדולה בכל עניין הקאלצ'ופולי ומי שיצרה אותו היתה יובנטוס, לא אינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/11
  8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אקווילאני, מלו, קייליני, בונוצ'י, בופון, קראסיץ', מאטרי... כן, נקודת אור אחת.

אני אוהב תגובות שנכתבות בלהט הרגע. אני יותר אוהב להגיב להן.
    במחצית הראשונה לא הייתה שום עדיפות של אינטר על יובנטוס, היתרון היה מוצדק בהחלט ואפילו עוד שער היה באוויר. בתחילת המחצית השניה תקפנו, מאטרי הגיע לשני מצבים בטוחים שלא הבקיע (אי אפשר להאשים אותו - המעמד, הבטן, העייפות), האחד בנגיחה אחרי הרמה של קייליני ששפשפה את הקורה, והשניה בסוף המחצית. אי אפשר להסתיר את את העובדה שאינטר החזיקה בכדור, אבל מי כמוכם יודע שאחזקה בכדור היא לא מדד לטיב קבוצה (צמד המשחקים מול ברצלונה). ההחמצה של אטו היא מזל נטו עבורנו, אי אפשר לטעון אחרת. אבל מפה ועד שאנחנו קבוצה בינונית? הרי בסך הכל היו לנו כמה מהלכים טובים וכן, אף אחד לא מסתיר את זה שאנחנו רחוקים כרגע ממילאן ואינטר. אבל תעשה לי טובה, אל תטיף על משחק בונקרסיטי כשאתה משחק עם 10 שחקנים ועוד שחקן פצוע שלא זז.

הניצחון הזה רשום על שמם של בונוצ'י וקייליני לא פחות מאשר על מאטרי. משחק אדיר של הצמד הזה, בונוצ'י בהגנה וקייליני בשמאל, שלא נתן למאייקון להיכנס ולו לרגע למשחק. גם ברצאלי היה טוב מאוד. לעומתם, סורנסן נזקק להרבה עזרה ולקראת סוף המשחק הוא עשה כמה טעויות שטותיות (אטו חגג עליו בקטע הזה). בופון עם הצלות מרשימות, ועושה רושם שהוא לאט לאט נכנס לכושר האמיתי שלו.

אנחנו חולפים על פני רומא (עם משחק חסר) ופאלרמו בדרך למקום השישי, 4 נקודות מלאציו. יש לנו עכשיו צמד משחקים קל (לצ'ה ובולוניה) ופחות מ-6 נקודות תהיינה אכזבה. בכל אופן, דל נרי משתלט על הקבוצה לפני שזה נהיה מאוחר מדי, ומקום בליגת האלופות זה עדיין מטרה ריאלית לחלוטין.

חלאס עם הקונספירציות המונפצות. אינטר קורבן, אני בטוח. מוג'י המציא את השיטה ופאקטי הרמאי רק איזן אותו לטובת אינטר.
    הניצחון הכי גדול של אינטר היא הדריסה של יובנטוס ב-2006.
    יש קבוצות קטנות ויש קבוצות קטנות, אבל אינטר היא הקבוצה הכי קטנה בכדורגל האיטלקי. ואני לא מדבר על כסף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/2/11
  9. FelaKaT Member

יותר, 114 שנה ליתר דיוק.
    אני לא רוצה לפתוח פה תיבת פנדורה - אבל לאור הראיות החדשות בתיק, אוהדי אינטר (לא רק הם, כל מי שהיה חלק מהקבוצה ב2006) צריכים להיכנס לחורים שלהם ולא לצאת מהם, גם אם הקבוצה לא תענש.
    אגב, הצדק הוא לא בשביל לתקן את הרמאויות של המועדון שלי עשה, אלא בשביל לתקן את העוול שנגרם למילאן באותה שנה.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. שיחקתם בונקר כמעט רוב המחצית השניה.
    ב. הבחירה להשאיר את מאטרי על המגרש כשיש לכם שני חילופים היתה שלכם, לא של אינטר ולא של אף אחד אחר, כך שאני לא מבין על מה אתה מתווכח פה?
    ג. קראסיץ'? מה הוא עשה על הדשא היום? כנ"ל מלו. קייליני ובונוצ'י היו די בינוניים, אבל זה לא חוכמה כשמולך עומד פאנדב הצלם, אטו ביום שחור יותר ממנו ופאציני עם געגועים לג'נואה (אולי בגלל הקירבה)
    ד. זה שהיה לכם איזה 2 דקות טובות בפתיחת המחצית השניה לא אומר שתפקתם, עדיין איפה הייתם 43 דקות במחצית השניה? בדיוק כמו שאנחנו לא היינו קיימים במחצית הראשונה פרט להתקפה בדקה הראשונה שעם קצת יותר ריכוז היתה מסתיימת ברשת ומשנה את כל המשחק. סך הכל יובה היתה עדיפה בראשונה, אינטר היתה עדיפה בשניה.
    ה. אתם קבוצה בינונית בגלל סגנון המשחק שלכם, אני לא רואה אצלכם איזושהם מהלכים שאפשר להגיד עליהם וואו כמו משחק המסירות של קאסאנו והחברים למערך ההתקפי במילאן, הכל אצלכם די מקרי ותלוי במאטרי שניזון פה ושם מהרמות כדורים, קראסיץ' עם כל הכבוד, מזכיר את נדבד רק במראה, ואחרי חודשיים טובים בפתיחה הוא עדיין בגדר נעלם, רץ על הקווים ולא תורם יותר על המידה.
    ו. המזל של יובנטוס היום שאטו, פאציני והצלם היו מה שנקרא: די הצל של עצמם, במיוחד הקמרוני, אחרת היא היתה יורדת מובסת מהמשחק הזה. אז נכון ההגנה של אינטר לא היתה בדיוק בשיאה, ראנוקיה וקורדובה פיספסו לא מעט כדורים שהיו חייבים להיות אצלם (בגול לדוגמא...) אבל עדיין המשחק הזה היה תלוי באינטר ויותר משיובנטוס ניצחה, אינטר היתה זו שהפסידה, כי כל הפעולות ההתקפיות היו טובות עד שזה הגיע לחלוצים שפשוט לא הגיעו, מהצד שלכם, הספיקה הברקונת של מאטרי כתוצאה מהפספוס של קורדובה, אבל פרט למאטרי, אין לכם התקפה. לוקה טוני מזכיר יותר זקן עם הליכון מאשר את החלוץ שהוא פעם היה. יאקווינטה לא תורם ובדל פיירו משום מה לא השתמשתם מסיבה שאינה ברורה כי הוא היה בכיף עושה צרות להגנה החלשה של אינטר היום.

איזה עוול נגרם לה בדיוק? הראיות לא כל כך מעניינות, עם כל הכבוד, ברגע שהעונה הראשונה עם ההפחתות נקודות נגמרה ומילאן ויובה התחילו מאפס נקי כמו כולם, אין שום תירוצים, יובה ומילאן יכלו להביא את כל השחקנים שבעולם ולקחת אליפויות ולא עשו את זה, זה בעיה שלהם, ממש לא של אינטר וממש לא של הקאלצ'יופולי...אני יכול להבין אותך לגבי העונה שהיתה בחלוף פרשת הקאלצ'יופולי, עונת 06/07 אבל אין לפרשה שום קשר למה שקרה בעונות 07/08, 08/09 ו-09/10 וכמובן שגם השנה, שנים שבהן השולחן היה נקי וכולן התחילו באותה נקודת התחלה. ולא, אין מה לאוהדי אינטר ולכל מי שקשור לקבוצה לחזור לחורים, אין קשר בין הדברים...בטח כשמדובר על עונות שבאו בעקבות הפרשה כשהשולחן היה נקי ולא על דברים שנעשו בזמן הקאלצ'יופולי. אתה יכול לבכות עד מחר לגבי הקאלצ'יופולי ולגבי המעשים שאינטר/מילאן/לאציו/רג'ינה/יובה או כל קבוצה אחרת עשתה, בסופו של דבר, מי שגרה את הנזק העצום לליגה ולזה שהקבוצות האחרות יסריחו את עצמן, לרבות אינטר, היתה יובנטוס, ולא אף אחת אחרת.

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא. מי שנשפטה במשפט חסר-צדק והייתה השעיר לעזעזאל של הליגה כי מישהו רצה עונש, זו יובנטוס. אינטר צחקה לה מאחורי הקלעים.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נענשתם בחוסר צדק?! שעיר לעזעזאל? נכון, מוג'י הוא מלאך. טוב אחינו, אני חושב שפה סיימנו את הדיון על הקאלצ'יופולי.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. עובדה שהראיות יוצאות לאור - אינטר פשעה בדיוק כמו יובנטוס וקיבלה סקודטו. זה חוסר צדק.

חוץ מזה שאי אפשר לשפוט בצדק בחודש של משפט. אי אפשר.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אז גם אם אינטר פשעה זה עדיין לא הופך את המעשים של יובנטוס למעשים כשרים, ושוב, אם אינטר וכל קבוצה אחרת פשעה, זה היה אך ורק בגלל שיובה גררה אותה לזה ולא להיפך...

ועדיין אני לא מבין מה אתה רוצה להגיד בנוגע לסקודטו ההוא, אף אחד לא אמר שהוא הגיע לאינטר, אני לא חושב שיש אוהד אינטר שבאמת רוצה את הסקודטו הזה, ועדיין, עם כל הכבוד, ברגע שיובה חזרה לליגה הראשונה ופתחה אותה כמו כולם עם 0 נק' וכמוה גם מילאן ושאר הקבוצות, ובאותו קיץ יכלה גם לבנות את קבוצה החלומות ולקחת אליפות, ולא עשתה את זה, אין לה מה להאשים בכך את הקאלצ'יופולי, כי הפגיעה שלו היתה רק בעונת 06/07 המשפט ולא מעבר.

אי אפשר לשפוט בצדק חודש של משפט? אתה אומר את זה בתור משפטן? כי בתור מי שבצבא ראה משפטים של צדק שנגמרים בשבועיים-שלוש אחרי מעצר לרבות כת"א וגזר דין, אני יכול להגיד לך שבצדק ניתן לשפוט גם בארבעה ימים אם רוצים, הכל תלוי במידת החקירה, מידת הראיות והמהירות שהדברים מתבצעים הן מהפן החקירתי והן מהפן של מהלך המשפט עצמו, אין חוק שאומר כמה זמן צריך להתנהל משפט.

בכל אופן, די סטינו מהנושא, כל הכבוד ליובה על הניצחון, גם נצחונות כאלה קבוצות צריכות להשיג, אבל באינטר צריכים להרים את הראש ולהסתכל קדימה ליום רביעי, פיורנטינה בחוץ, הזדמנות פז להוריד את ההפרש ל-5, ועוד כשיש דרבי בעוד חודשיים, ולמילאן צפויים משחקים לא קלים בקרוב, אסור לאינטר לפספס את ההזדמנות הזאת, לסמואל אטו יש חוב גדול, ומבחינתי אם יחזיר אותו ברביעי והקבוצה תנצח ותחזור למאבק, כי כרגע היא די הוצאה ממנו בעקבות ההפסד, הוא שילם את חובו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/11
  15. 亚历山大帕托 Member

http://i53.tinypic.com/talkl1.Xxx

אינטר היא ילדה מתבגרת שנכנעת ללחץ חברתי.