המחזור ה-25 בפרמיירליג: זמנים קטנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/2/19.

1. cheddar Member

סיטי בהילוך ראשון נשארת במירוץ ולהם יש לאן להשתפר, וליברפול בכל הכוח שלהם נראים קרובים לקריסה מנטלית ופיזית עם העומס וחוסר בגיבוי

2. oranfu Member

סה"כ המצב נחמד. אם היו אומרים לי לפני 8 שנים שהמטרה הכי גדולה של אוהדי יונייטד כל עונה תהיה שסיטי יקחו אליפות ולא אנחנו אז לא הייתי מאמין.

פעם הייתם חוגגים אליפויות, היום אתם חוגגים אליפויות של סיטי. אמנם תמיד הייתם אוהדי הצלחות, אבל זה עדיין משעשע לראות.

Liverpool-Forever ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

אני בעד אליפות לטוטנהאם.

4. Coutinho10 Member

פתאום יש להם DNA לקחת אליפות ?

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

ההתעסקות בקהל של אברטון לא רלוונטית לכלום חוץ מלהוציא קצת תסכול (שזה אחלה). הם בסך הכל סבלו כמו שמרבית הקבוצות סובלות שסיטי מחזיקה את הכדור והורגת את המשחק. אם ניסו לצעוק קצת פחות? לא רציני אפילו להתחיל דיון על דבר כזה. השחקנים שלהם באו להלחם ונלחמו, עם קצת יותר מזל היו יוצאים עם תוצאה טובה יותר. כל עוד הם היו ספורטיביים, והם היו מאוד, אז מבחינתי הכל טוב.

לגבי סיטי, הם לא מצליחים לשחזר כרגע את היכולת הטובה שלהם כבר מתחילת דצמבר או משהו כזה למעט איזו דריסה פה ושם של קבוצות קטנות. בהגנה אין נוסחאות קסם. אם עד עכשיו לא הייתה טובה היא גם כבר לא תהיה טובה יותר העונה וזו מכה עבורם. אני חושב שמה שנתן לסיטי את הביטחון לתקוף ולעשות רצף הצלחות בעונה האדירה אשתקד היה בעיקר החיזוקים שהגיעו לקיץ בהגנה ואיך הם גם הצליחו על המגרש. זה משחרר אותם להתפוצץ בהתקפה בביטחון רב יותר. כרגע המשחק והשחקנים של סיטי בסיטואציה לא רגועה וזה הורגש גם אתמול אחרי כל טעות בצעקות בין השחקנים, בהשתוללות של פפ על כל שחקן שטעה וכו'. הסיבה שהכל עדיין צמוד היא בגלל שגם ליברפול די התגלגלו למצב דומה שהרבה דברים לא הולכים. עכשיו זה כבר הכל בראש, מי תשבר ראשונה.

golding ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. Coutinho10 Member

זה בדיוק מה שקורה בליברפול, רק שאצלם זה נראה קצת יותר טוב כי יש להם סגל הרבה יותר איכותי.
    שתי הקבוצות בלחץ אטומי כרגע גם אם הן מנסות להסתיר את זה.

מצחיק אבל לא יודע למי יש יותר להפסיד כאן. סיטי עם כל הכוכבים והכסף שהושקע ופפ שהביאו אותו בשביל לייצר אימפריה בקנה מידה עולמי או מצד שני אנחנו שנלחמים נגד ההיסטוריה יותר מאשר בקבוצות שמולנו ובעובדה שנהפוך שוב פעם למושא ללעג בסוף העונה אם גם הפעם לא ניקח.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רישרליסון עלה ורק איבד כדורים. לקראת הסיום היה לו מצב מעולה של 2 על 2, מסר חזק מדי לטוסון.
    הוא בכושר רע. לוין היה טוב בחוד, לקח המון כדורי גובה מול ההגנה של סיטי, הבעיה הייתה שלא הייתה לו תמיכה. וולקוט חלש להחריד ועד היום אני לא מבין במה ברנרד הזה טוב...הוא קטן וזריז וברזילאי אז אולי יש לו שם של שחקן טריקי וטכני אבל הוא בעצם חלש מאוד. לא ראיתי ממנו מהלכים נורמלים כל העונה.

8. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

הקוף על הגב שלכם כבד יותר. אתם מחכים לאליפות הזאת בנרות כל כך הרבה שנים וסיטי כבר לקחו אליפות. יכול להיות שזה מה שיכריע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Coutinho10 Member

לא בטוח שהקוף על הגב שלנו כבד יותר, הביקורות שיהיו על פפ במידה ולא יקח אליפות/צ'מפיונס יהיו צולבות והוא רגיל להיות בצד של המאמי הבינלאומי (תראה איך הוא בלחץ במשחקים, בריאיונות). השחקנים של סיטי גם כן, עם כל הכסף שהושקע שם והסגל המפלצתי שלהם מצפים מהם לקחת תואר משמעותי בכל עונה (אולי זאת הגזמה של התקשורת, בהחלט משהו שנתון לויכוח.). גם אותם יצלבו אם זה לא יקרה.

הקוף על הגב הוא לא יותר כבד אצל אף אחד מהצדדים בעיני, אבל ההבדל הוא שלשחקנים של סיטי ולמאמן יש יותר ניסיון בלהתמודד איתו בהצלחה בעוד אצלנו הסגל בתול תארים למעט מילנר (ואן דייק וג'יני לקחו אליפויות בליגות חלשות).

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל הוא שלסיטי יש סגל שחקנים.

לליברפול בקושי כבר יש הרכב. היא אובראצ׳יברית מטורפת, טבעי שתהיה ירידה.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקוף על הגב של ליברפול זה בהקשר של האוהדים בלבד, אנפילד מת נגד לסטר זה התוצאה של זה.
    לשחקנים לא אכפת כמה שנים למועדון אין אליפות, כשאוריגי מחמיץ מצב קל הוא לא החמיץ בגלל שאין אליפות מ1990.

סיטי לא ניראת משכנעת כמו בעונה שעברה, אולי כי מלחיץ אותה שהיא חייבת לנצח אולי כי היא פשוט פחות טובה, אני לא יודע.
    אבל כשסיטי ניראת חלשה אז אף אחד לא מייחס את זה לקוף על הגב או משהו מנטלי אלא פשוט ליום חלש.
    סיטי ניראתה רע נגד ניוקאסל, אתמול היא הייתה סבירה אחרי 10 דקות מעולות בפתיחה. היא לא משכנעת והיא עוד תאבד נקודות.
    ליברפול ניראת טוב יותר מסיטי ולכן מוליכה את הטבלה. אוריגי דקה 90 נגד אברטון זה פוקס טהור אבל במשחק ההוא היו המון צ'אנסים מבוזבזים. מהארז מחמיץ פנדל באנפילד זה אולי נקודה משמעותית שהיא קצת חסרת מזל עבור סיטי.
    2 התיקו האלה נלקחים קשה ע"י האוהדים כי טבעי שיזכירו לנו את הכשלונות של העבר, הם גם מזיזים את המומנטום לכיוון של סיטי, מצד שני יש עוד הרבה משחקים והרי אחרי ההפסד של סיטי בניוקאסל המומנטום היה איתנו אז למה הפסדנו נקודות? דברים פה הם לא שחור ולבן.

לפי יחסי הימורים לסיטי יש יתרון כרגע. לליברפול 40%, לספרס 5%, לסיטי 55%.
    עד יום ראשון הכל יכול להתהפך.

12. Footballover Member

האחוזים האלה לאליפות זה מבין הסטטיסטיקות היותר מיותרות שקיימות בעולם.

golding, oranfu, Sturridge ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכיוון שאתה לא מעורב רגשית במאבק, אתה לא צריך אחוזים.
    אני צריך ועוד אוהדים יכולים להעזר בזה להבין מה המצב שלנו בצורה אובייקטיבית.
    זה בכלל לא סטטיסטיקה, זה יחס הימורים.

modric19 אוהב/ת את זה.
  14. oranfu Member

יחס הימורים - טמטום המונים.

אגב הגול (עם המון מזל) של אוריגי נגד אברטון. הרי איזה 2 דקות קודם הוא בעט ממטר לקורה.

אני לא יודע אם גם שחקנים שלנו לא מרגישים את הלחץ. רובם הגדול לא יודע מה זה לקחת תואר והם גם מבינים כמה המועדון הזה משווע לאליפות. הלחץ בקהל הוא גדול יותר, אבל לא הייתי מזלזל בלחץ שיש אצל השחקנים גם (כמובן שלא בגלל זה אוריגי החמיץ או מאטיפ שיחק כמו ילדה במתנ"ס).

הקוף על הגב שלנו גדול משמעותית לטעמי. עזבו את ההיסטוריה המאוד מכבידה שיש עלינו (אי אפשר להתעלם מזה, קלופ דיבר על זה ברגע שהגיע למועדון) ותסתכלו קדימה. סיטי יתמודדו על התואר גם בשנה הבאה וגם בשנה שאחריה. וגם אחר כך. והגיון בסיסי אומר שהם יתמודדו על אליפויות הרבה יותר משלא יתמודדו.
    אנחנו? מי יודע. אני לא הייתי מהמר על זה שנתמודד על אליפות גם עוד שנתיים. יש לנו הרבה מאוד מה להפסיד, הרבה יותר מהם.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים שהסיכוי של סיטי להתמודד גם עוד שנתיים הוא גבוה משלנו, מעצם העובדה שיש שם ברז שלא נסגר לעולם, אבל אני דווקא פחות סקפטי לגבינו ממך. כל עוד קלופ כאן, יש סיכוי סביר שנמשיך להיות בצמרת הגבוהה גם בשנים הבאות. אין שום דבר שגורם לי לחשוב אחרת כרגע.

עם שאר ההודעה אני כמובן מסכים. לא יודע אם יש מועדון עם קהל יותר צמא לאליפות מליברפול. הדיסוננס הזה בין ההיסטוריה שלנו ל-25 השנים האחרונות הוא משהו שיוצר ציפיות גבוהות בצורה שהיא לא ריאליסטית בהתאם למצב בשטח, אנחנו תמיד נחשיב את עצמנו מועדון ענק (ובצדק), והמציאות על המגרש לא תמיד תואמת את הגישה הזאת, במיוחד בתקופות השחורות מאוד שעברנו בעשור האחרון.

מה שכן, העונה יש תחושה חזקה שמלווה אותי שלא הייתה ב2014, והייתה פחות ב-2009: אם כן נצליח לעשות את זה, ונוריד את הקוף מהגב, יש את כל הסיבות שבעולם שנחזור להיות מועדון שזוכה באליפויות באופן יחסית קבוע.

oranfu ו-Coutinho10 אוהבים את זה.