המחזור ה-25 בפרמיירליג: זמנים קטנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/2/19.

1. oranfu Member

לא התכוונתי שלא נהיה בצמרת. אבל מאבק אמיתי על תואר? לא יודע.

אני גם חושב שזה קריטי להוריד את הקוף הזה מהגב. כמו הרבה דברים בחיים, אחרי הפעם הראשונה דברים מתחילים לזרום יותר. בטח ובטח אם זה יהיה כתוצאה של עבודה טובה (מה שיש בשנים האחרונות). אם ניקח עכשיו אליפות (או בעונה הבאה, נגיד) אז יש פה הרכב ראשון חזק שאמור להיכנס רק עכשיו לשנות השיא שלו עם המאמן הטוב בעולם (לדעתי) מה שיכול להוות פלטפורמה לבניית המועדון כמועדון על מחדש.

זאת אחת הסיבות שאני חושב למה חלק משונאינו מאוד לא רוצים שניקח אליפות. יש את העניין הרגיל שלא רוצים שיריבה תיקח אליפות, אבל במקרה שלנו זה עשוי להיות הקטליזטור שמחזיר אותנו לקדמת הבמה.

Coutinho10 ו-cheddar אוהבים את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עוד לא נוכיח שאנחנו מצליחים להשאיר שחקנים משך 3-4 שנים אני לא אחשוב שנראה פה משהו יציב.
    רק לפני שנה קוטיניו עזב אותנו. אנחנו יכולים לקחת אליפות ולאבד שחקן בקיץ.
    ב2014 היינו מרחק משחק מאליפות וסוארז הלך. אם היינו לוקחים הוא לא היה הולך?
    התהליך של קלופ מצוין והפכנו לקבוצת צמרת תחתיו אבל מאבקי אליפות נמשיך לראות אחת ל5 שנים אלא אם נשמור על הסגל ונמכור רק את מי שאנחנו רוצים למכור.

3. oranfu Member

כמובן שבשביל לשמור את השחקנים הטובים צריך לקחת תארים. בגלל זה אני אומר שזה נדרש. אם נצליח לקחת תואר, זה לא מובטח לחלוטין שלא נאבד שחקן אבל זה משפר את הסיכויים. ככל שנשמור יותר על השלד החזק ונוסיף אליו, נמצב את עצמנו טוב יותר.
    בגלל זה זה קריטי. תיקח אליפות, אל תאבד אף אחד ותחזק את הסגל. זאת קפיצת המדרגה שנדרשת.