המחזור ה-25 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/2/10.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא מזמן קראתי כתבה על כך שהדרבי הליברפולי הוא כבר לא ה"פרנדלי דרבי" ושהקבוצות ממש שונאות אחת את השנייה, בהחלט רואים את זה היום.

2. Ghost93 Member

ועשר דקות לפני, כשדונאבן עשה אותו דבר וריינה הציל יפה, אמרת את זה גם?

3. Pinko Member

כן, כבר הספקתי לשמוע. הדרבי שלנו נגד טוטנהאם הוא כלום לעומת זה (מבחינת אמוציות. באיכות הכדורגל, אנחנו לוקחים).

יאללה, מחצית שניה!

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/10
  4. Strawberry Fields Member

רד מעץ המוסריות, קירק.
    היד של קייהיל הייתה מושטת למקום שהיא לא צריכה להיות בו וג'רארד סה"כ ניצל את זה.
    אפשר לחשוב ששחקנים שלכם, שבראשם dropba, לא נופלים כשיש פחות מגע מזה. גם אותם צריך לשלוח לספרד?

5. KirkH Member

זה לא קשור למוסריות.

דרוגבה ידוע בנפילות שלו והשופטים מתייחסים אליו בהתאם ושורקים לו על פחות או יותר 10 אחוז מהעבירות שעושים עליו. יש תמונות של הרגלים שלו אחרי משחקים - זה נראה כמו בנאדם ששיחק פיינטבול כל הסופ"ש.

ג'רארד הוא הצוללן הכי מסריח שיש - ותמיד שורקים לו על השטויות האלה כי הוא סופרסטאר עם רפיוטישן של כוכב ולא של צוללן.

6. George Best Member

זה פשוט לא היה משחק כדורגל...

מאסיב ווין לליברפול, שחד משמעית המשחקים שלה הם הכי מסויטים לצפייה העונה.

7. Dimitar Berbatov Member

מזכיר לי הודעה של אייג'נט אורנג' מהאיטלקי:
    ובהחלט אפשר להחליף את יובה בליברפול

8. AronB Member

אחלה דרבי, מבחינת רמת הכדורגל היה סביר אבל היו הרבה אמוציות על המגרש. אדומים, רעש, פאוולים, מה צריך יותר מזה?
    ליברפול נראית טיפה יותר טוב מבעבר, אבל באמת שאני לא מבין את בניטז. זה נראה כאילו הוא בוחר את השחקנים הכי פחות כישרוניים ומאמין בהם עד הסוף. אנג'וג, עם כל ההזדמנויות שהוא קיבל, לא הראה שום דבר. לוקאס כנ"ל, לכו תדעו אולי גם אינסואה ייהרס ככה סטייל באבל?

לגבי הטופיז, משחק לוחמה שלהם אבל הם צריכים להשתפר עוד הרבה. ההגנה שלהם פשוט מזוויעה לטעמי, הייטינגה הוא ליצן מהלך ואולי סנדרוס יישפר אותם, מי יודע.
    לגבי החלק ההתקפי, ארטטה חזר והוא נראה רע מתמיד, פיינאר וסאהה כאילו לא קשורים ובכלל, משחק לרוחב של אברטון (אפילו אחרי שיעקובו נכנס), דנילסון היה מתאים שמה פרפקט נראה לי.
    ומילה אחרונה על לנדון דונובן, אם השחקן הזה היה גודל בקבוצה רצינית יותר, היום הוא היה יכול להיות אחד הקשרים ההתקפיים הטובים בפרמייר ליג, ואני לא מגזים.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון פשוט ענק, כרגיל מה שמכריע בדרבים זה ההקרבה והנחישות והיה תענוג לראות את השחקנים משחקים בהתאם. קאוט כרגיל נמצא שם כשצריך שער חשוב, כשצריך לאכול את הדשא. העבירה של קירגיאקוס הייתה שווה צהוב לטעמי, אמנם הלך עם שתי הרגליים קדימה אבל פגע בכדור, לעומת זאת העבירות של פינאר ופלאיני שוות אדום, אבל לא נורא, הפעם שרדנו גם את הטעות שיפוט כדי לקחת את הנקודות. יאללה האל.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה לא כדורגל, זה שדה קרב

http://www.evertonfc.com/assets/_files/images/feb_10/efc__1265465618_Marouane-Fellaini-lies-in-pain.Xxx

אין לי מילים לתאר את אכזבתי מהשחקנים שלנו, שרובם ככולם לא הגיעו למשחק, פשוט משחק מכפיר ומביש שלנו.
    קיבלנו היום את ליברפול חבולה, פצועה ובתקופה לא טובה, מאוד חורה לי שלא הצלחנו לנצל את ההזדמנות הזאת לנצח אותם ואולי לדחות קצת את מיקומם בטופ 4, אף על פי שאני מאמין שהחלאות היו מגיעים לשם בין כה וכה כי הקבוצות שמתחת פשוט לא פיקציה. אני מקבל חלחלה מעצם המחשבה שאחרי עונה איומה ומזעזעת של חניכיו הדוחים של Fat Spanish waiter הם ישיגו את המקום הרביעי.
    ונתמקד בנו, מעל כולם בלט בחולשתו סטיבן פיינאר, בתקופה האחרונה זה לא אותו פיינאר שהתרגלתי לראות, גבר הולך לאיבוד.
    תחושת התסכול מאוד גבוהה כי עושה רושם שהשחקנים שלנו היו צריכים לספוג שער בכדי להתחיל לאיים על השער של ריינה, אין שום חצי כוס מלאה להתנחם בה כי הכוס הזו, ככל שחלפו הדקות, התרוקנה לה.
    כולי תקווה שפלאייני לא ייעדר זמן רב, הבלגי המצוין אכן עמוד התווך שלנו במרכז השדה, הנוכחות והדומיננטיות שלו מאוד תחסרנה לנו, בטלוויזיה זה לא היה נראה טוב לאחר הכניסה המכוערת של קירגיאקוס הסוס יאור הזה, מקווה שמרואן יתאושש ויחזור אלינו במהרה.

לסיכום: אני מאוד מאוכזב מאברטון, מקווה שרוח הלחימה והמשחק היצירתי יבוא לידי ביטוי בגודיסון פארק ברביעי מול צ'לסי, משוכה קשה מאוד אך מה נותר לי מאשר להיות אופטימי?

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגענו למשחק עם 14 מ-18 ויכולת משופרת בהשוואה להופעות שלפני התקופה הזאת, בהחלט לא תקופה רעה. אנחנו ממשיכים את התקופה הטובה הזאת עם ההופעה היום.

12. AronB Member

ועוד משחק הבא שלכם נגד צ'לסי. לפחות זה בגודיסון פארק.

13. בועז Member

טוטנהאם - אסטון וילה

שבת, 19:30, וויט הארט ליין
    שופט : כריס פוי

חצי מהמתמודדות על הכרטיס הרביעי לליגת האלופות יפגשו הערב, במשחק המאוחר של המחזור. טוטנהאם, שמארחת את המשחק , ניצחה רק משחק אחד בליגה ב2010.
    שאר היריבות התחילו לצמצם מטוטנהאם את הפער במאבק על המקום הרביעי, כשליברפול רחוקה רק נקודה אחת וסיטי ווילה בהפרש נקודה כ"א.
    במפגשים בין יריבות מהטופ 7 העונה, טוטנהאם לקחה רק 7 נקודות מתוך 21 אפשריות, בעוד אסטון וילה הפסידה רק פעמיים, כשבדרך ניצחה את צ'לסי, מנצ'סטר יונייטד וליברפול.

טוטנהאם, שהתחזקה ביום האחרון של מועד ההעברות בפרצוף חדש ישן, יונס קאבול, עשויה להשתמש בשירותיו כבר הערב, במידה ולדלי קינג לא יעבור מבחן כשירות.
    עוד שחקן שהגיע בחלון ההעברות של ינואר הוא גודיונסן, שהגיע בהשאלה ממונאקו ותפס את מקומו בסגל של מי שהיה הקפטן, רובי קין. גודיונסן כבר הספיק להבקיע צמד במשחק האימון הראשון שלו, והערב הוא עשוי להתחיל על הספסל.

אחרי השער בדקה ה95 שספגה טוטנהאם בבירמינגהאם, ובגללו איבדה נקודות יקרות בליגה, מצאה טוטנהאם נחמה בגביע, כשהצליחה להעיף את מי שהייתה הסינדרלה עד אותה עת, לידס יונייטד.

הארי רדנאפ התראיין לפני המשחק ורמזכי דיוויד בנטלי עשוי להמשיך לקבל קרדיט: " בנטלי בכושר מצויין, ויש לנו גם את לוקה מודריץ' ואת קראנצ'ר כך שהאופציות לבחור מהן בהחלט נראות טוב."
    על המשחק עצמו: "זה בהחלט משחק גדול. מרטין אוניל בנה קבוצה לתפארת בוילה, ואני חושב שעם המצב בטבלה והעובדה ששתי הקבוצות באות לחפש ניצחון, הולך להיות משחק טוב ופתוח. "

ואכן מול ההתקפה המהירה ועוקצנית של וילה, לטוטנהאם תהיה עבודה קשה לשמור על שער נקי, כדי להמשיך רצף שעומד כרגע על ארבעה משחקים ללא ספיגה בוויט הארט ליין .

אקוטו, לנון וודגייט עדיין פצועים, כמו גם פאבליצ'נקו שייעדר.

http://2.bp.blogspot.com/_B1JtfOpd85I/Smx9LbZKqWI/AAAAAAAARQ8/DH4Adr-ay-w/s400/barcelona+tottenham+eidur+gudjohnsen+jermaine+defoe.Xxx
    היום הם לא ירדפו אחד אחרי השני. גודיונסן ודפו.

אסטון וילה מגיעה למשחק הקרוב ללא וורנוק ונייג'ל ריו קוקר, ואחרי שהצליחו להשיג 3 נקודות חשובות מאוד במגרש קשה בשבוע שעבר, כשניצחו בקרייבן קוטג' את פולהאם 0-2.
    וילה היא הקבוצה שספגה הכי מעט שערים העונה, ואת הנתון המעניין הזה אפשר לזקוף לזכותו של מרטין אוניל בעיקר. אחרי שבעונות הקודמות היינו רגילים לראות את וילה מסיימת משחק בלי לספוג פעם בסיבוב, אוניל יצא אל חלון ההעברות של הקיץ עם מטרה אחת: לחזק את ההגנה. ואכן, לוילה הגיעו סטיבן וורנוק, ג'יימס קולינס וריצ'ארד דאן, שיחד עם קוייאר מובילים את קו ההגנה שספג הכי מעט העונה בליגה.
    וזה לא שהחלק ההתקפי נזנח: עם חזרתו של דאונינג לכושר משחק, ועם היכולת האדירה של יאנג באגף שמאל ושילוב ההכרחי של חלוץ גבה קומה(האסקי/קארו) עם המהירות של אגבולנהור, כל אלה הביאו את מרטין אוניל להסיט את ג'יימס מילנר, אחד ממצטייני העונה של וילה, לעמדת הקישור המרכזי. ומילנר למרבית הפלא, השתלב שם מצויין. הנוכחות של שחקן מוכשר כמו מילנר באמצע המגרש מקנה לתפקיד הקשר המרכזי של וילה תחת אוניל נפח חדש, ומילנר בעיני רבים מהפרשנים והאוהדים הצליח להגדיר מחדש את התפקיד בוילה , שבעבר היה משוייך לשחקנים אפורים ונטולי טכניקה.
    מילנר כובש, מבשל, והכי חשוב, מנהל את ההצגה של וילה מהמרכז ובכישרון רב .

עם גמר גביע הליגה מול מנצ'סטר יונייטד שמתקרב ובא, מרטין אוניל יודע שאסור לקבוצה לחשוב על המשחק הזה, ועליו לקוות שלא תהיה למשחק הגמר והזכיה האפשרית בו את אותה ההשפעה שהייתה לה על ספרס ,כשזו זכתה בה לפני שנתיים( ניצחה רק 3 מתוך 12 המשחקים אחרי אותו גמר). הנה מה שהיה לאוניל לומר:
    " משחק הגמר מול מנצ'סטר יונייטד כבר ידאג לעצמו וזו לא בעיה... מה שאני כן חושב שאנחנו צריכים לעשות , בניגוד לעונות קודמות, הוא להאמין ולהסתכל רק על עצמינו, מבלי להתעניין ממש מה קורה מסביב".

http://img.skysports.com/08/11/218x298/JamesMilner_1552498.Xxx
    מוביל את וילה ממרכז הקישור. ג'יימס מילנר

14. Pinko Member

שפומפי יירדו ליגה כבר. נמאס לשמוע ולראות אותם. פאדיחה של קבוצה.

15. avdz7 Member

מחצית מאוד חלשה. האורחת סיכנה את השער יותר מאיתנו, ואנחנו במשחק התקפי מאוד חלש למעט הברקה בודדה בה ברבאטוב (עלוב) החמיץ מצב קליל (איך הוא החמיץ את זה למען השם?!). לגבי השערים, אפשר לומר שקבלנו מתנות מהאורחת. מקווה שבמחצית השנייה נציג כדורגל קצת הרבה יותר טוב ומהנה.