המחזור ה-25 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/2/11.

1. Ryan Giggs11 Member

ידענו שזה יקרה ואני מאד מקווה שאפשר להצביע על המחצית הזאת כנקודת מפנה בעונה של רוני.
    צמד נפלא שלו במחצית סבירה שלנו.
    הגול הראשון היה פנטסטי עם השתלטות מדהימה על הכדור ובעיטה נפלאה ובשער השני קרוס מעולה של נאני.
    יאללה להמשיך ככה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מדהים מה שהולך... זה נראה בדיוק כמו משחק נאחס שברור איך הוא יגמר בסוף, אם נמשיך להחטיא שערים של מאה אחוז (כל כך הרבה החמצות ) אנחנו נחטוף.

3. KirkH Member

16 רמות מעל סנדרלנד מהשנייה הראשונה. 16 רמות פחות קונוס אחד.

4. Ian Wright Member

מח' דרמטי במיוחד עבור הגדולות.
    השאלה הגדולה אם כל זה רלוונטי בכלל אחרי החזרה האמיתית של ווין רוני למגרשים?

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק כל כך חד צדדי, אני לא מבין איך במשחק כזה כבשנו רק 4 שערים, כל כך הרבה בעיטות לשער, כל כך הרבה פעמים שהכדור מטייל שם על קו השער ולא נכנס, כל כך הרבה מצבים קורצים לשחקנים שבדרך כלל קוברים מצבים כאלה, לפחות היה שם ג'וני טי ששבר את הקרח עם השלישי.
    חבל על 2 השערים המיותרים ומכלום האלה, אבל מה זה משנה, העיקר הניצחון.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ותודה רבה למוייס. הפסד מרגיז, שוב הקבוצה שומטת יתרון, מה חדש? לעתים זה מסתיים עם נקודה ולעתים ללא כלום, כמו הפעם. מוייס החליט לבצע חילוף כפול קרוב לדקה ה-80, זה לא חדש שהוא מרבה להתמהמה עם החילופים, אך אם כבר אתה מכניס חלוץ, אז למה את אניצ'בה הכבד ולא את בקפורד? החילוף השני עוד יותר הזוי, הוציא את נוויל והכניס את ג'אגיילקה, מה הוא ניסה לעשות בזה? לא מובן. חבל על איבוד הנקודות, תפסנו את ארסנל ביום לא הכי טוב שלה אך לא ידענו לנצל את זה. בהזדמנות זו אני אאחל לסאנייה וואן פרסי הנמושות שישברו את רגליהם (אמן!) ויפה שעה אחת קודם.

סיכום: משחק ללא ציפיות הפך למאכזב בסיומו, שוב, אודות למוייס.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/11
  7. AW forever Member

טופימן, הקבוצה שלך שיחקה לא רע בכלל במחצית הראשונה, וכן מויס לא ידע להחליף דיסקט בשנייה, לארגן את הקבוצה, היה שלב שהפוזשן של ארסנל ל5 דק' היה 100%! במקום להרגיע ולעשות קצת סדר הוא כמו שרשמת- התמהמה.

מילא שאתה עצבני על ואן פרסי (אני עצבני על כל הקבוצה שלך כמעט) אבל מה סאנייה עשה?

8. Ian Wright Member

אני לא מבין למה אתה מאחל לשחקני ארסנל לשבור רגל? (בתור אחד שעבר את זה אני לא מאחל את זה לאף אחד). אם שופט נורמאלי לא בטוח שאברטון היו מסיימים את המשחק ב-11 שחקנים. השופט בהחלט עזר להם לשחק קצת יותר אגרסיבי מהמותר ואין ספר שזה עזר להם לאורך כל המשחק כמעט.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שכב במשך דקה לקראת תום המשחק כאילו ירו בו. אותו דבר ואן פרסי, מילא זה שהוא משך את ארטטה ששכב על הדשא (אפשר להבין את האמוציות, למרות שזה לא מעשה ספורטיבי), אבל גם הוא לקראת הסוף ביזבז זמן. נכון, במקרה שלו פלאיני ביצע עליו עבירה, אך זה קרה בסמוך לקו החוץ, ואן פרסי מבחינתו קם לאחר כמה שניות, המשיך ללכת "בצליעה" לכיוון עיגול האמצע ושם החליט שזה המקום האידיאלי ליפול. היתה לו הזדמנות לצאת מחוץ לקווי המגרש בפעם הראשונה (מרחק של סנטימטרים ספורים), אך הוא לא עשה זאת. זו הסיבה, בלי קשר לכך שאף פעם לא חיבבתי אותו.

10. Ryan Giggs11 Member

אם היית מאחל לכל שחקן ששוכב קצת בסוף משחק לשבור את הרגל לא היו שחקני כדורגל בעולם, כולם היו פצועים.

11. AW forever Member

מה גם שהוא חטף בומבה לפנים, ראו אותו מיישר לעצמו את הלסת. בכל אופן נניח לזה, היה משחק מאוד אגרסיבי ועם הרבה דברים מלוכלכים בו של שתי הקבוצות ותצוגת שיפוט מחפירה נוספת לתפארת הפרמיירליג.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא נורא, זה עובר.

לגבי הטענות שלך כלפי מייסון, מה אתה רוצה ממני? לא זכור לי ששיבחתי אותו.

אחלה, כמה חבל שההשפעה של האיחולים שלי שוות ערך לקליפת השום.

13. ArsenalFan Member

סאניה שיחק היום אחרי שעבר זעזוע מוח והצטווה לנוח בבית במשך כמה ימים טובים (לא היה אפילו על הספסל נגד האדרספילד), כשהוא חטף את הבומבה לראש זה השפיע עליו באמת. שום הצגה במקרה שלו.

14. Ryan Giggs11 Member

שני גולים,בישול(איזה שער של וידיץ'!)ועוד כמה בעיטות יפות לשער שפרידל עצר.
    אני מקווה שזה המשחק שבו רוני חוזר להיות רוני אחרי הרבה מאד זמן(כמה זמן עבר מאז הצמד האחרון שלו?).

15. אבו Member

לי מייסון והקוון שלו- צמד ליצנים שלא נראה כדוגמתו. פשוט בושה אחת גדולה.