המחזור ה-25 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/2/11.

1. k_700 Member

החזירה גם החזירה.

את השער הראשון פשוט צריך לראות שוב ושוב וללקק את האצבעות. אגב זה כבר מנהג שכל פעם שאנחנו פוגשים את דאן אנחנו מתעללים בו(בעיקר רוני).

השער השני גם היה עם מיקום נהדר של רוני. בכלל רוני היה יכול לסיים עם רביעייה לולא יום נהדר של פרידל בשער.

2. George Best Member

איסטלנד,
    באמת לא ראיתי את המשחק היום אבל כשאתה מדבר על כושר אני מניח שאתה מתכוון ליותר מ-90 דק'.
    שוב - הופעה חלשה מול אברטון, היה טוב כמו כל הקבוצה מול בולטון (+ שער מזליקי חצי עצמי חצי יאסקליינן) ולפני כן כושר מחריד, משהו כמו עשרה משחקים עם תרומה אפסית.
    זה כושר מפחיד זה?

לדלי צודק, (כמעט) כל ההבדל זה למפארד.
    אם הוא טוב אז צ'לסי נהדרת ואם הוא כבוי (לא חושב שעבר את החצי בגודיסון פארק בשבת) אז המשחק שלהם תקוע.

וילה לא הייתה בתמונה לפני השני, כן השתפרו אחרי פתיחה נוראית אבל הבעיטה המאיימת הראשונה על השער של ואן דר סאר - הגול של בנט (2 נגיעות בכדור מול המנצ'סטריות מאז שהגיע, 2 שערים).

ותודה להוייה הפחדן שהשאיר את המנחוס אגבונלהור על הספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/11
  3. eastlands Member

ממה שאני רואה עכשיו (מחצית) שרק שיחק היום חלוץ מרכזי נטו והתרכז נטו במלאכת הרחבה ובניגוד למשחקים שהוא משחק מאחור יותר ומפריע לכולם לשחק

רגע רגע התחילה המחצית השניה עכשיו הוא שינהתיפקוד עם הבולגרי ? אני הולך להעיר את לחמן ,הוא בטוח יודע מה קורה כרגע דקה 49

4. ArsenalFan Member

מן הסתם לא ראיתי את המשחק הזה, אבל יש עוד קבוצה בליגה שמסוגלת תוך שני מחזורים לחזור עם שמונה שערי זכות - ארבעה בכל אחד - ממשחקי חוץ בריבוק וב-SOL? קבוצות יורקות דם שם כל העונה. צ'אבסקי היא עדיין קבוצת הכדורגל הכי מרשימה בעיניי בליגה, מפגן העוצמה והאתלטיות שלהם הוא מדהים והדורסנות חוזרת, למרבה הצער, בזמן המתאים מבחינתם.
    כל מה שקורה להם העונה בליגה מזכיר קצת את מה שקרה לנו ב-2004/5. אחרי עונת שיא, פותחים עם כדורגל מסחרר ותוצאות מדהימות, נפילה גדולה ובהמשך העונה, כשכבר ברור שהסיכוי לאליפות הפך לקלוש, חוזרים להציג לפרקים כדורגל גדול. טוב, מזכיר הרבה חוץ מזה שאנחנו לא קנינו חלוץ וורלד קלאס באותה שנה...

5. eastlands Member

אנלקה ציון 10 היום ,ואני מתכוון בכושר מפחיד רק ל90 הדקות שראיתי הערב זה היה משהו שלא ראיתי הרבה זמן

6. StevieG Member

אנלקה באמת שיחק פנטסטי היום. אולי התחרות עושה את ההבדל?

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי? יש ספק שתחרות עושה את ההבדל? אתה רגיל שנתיים להיות קבוע בהרכב פתאום מביאים לך תותח לסגל, זה היה צפוי שאנלקה ייתן משחק גדול. סנדרלנד ידעו שהם הפסידו כשטורס נרכש. לא צריך להיות גאון גדול כדי להמר שמאתמול ועד סוף העונה מי שתיקח הכי הרבה נקודות בליגה זאת צ'לסי, אני עדיין חושב שהאלופה תהיה מנ יו. הפער גדול מדי מצ'לסי ובארסנל אני לא מאמין.

8. Mellow29 Kopite

אברם ב-3:1 על בלקפול במחצית. תמיד הרגיש בבלומפילד כמו בבית...

9. StevieG Member

חבל שנזכרנו לשחק רק בדקה ה35. היינו יכולים כבר ביתרון פה.

הצלה מדהימה של בגוביץ' מנגיחה של ג'ונסון.

תאקל של הות' שחייב כרטיס אדום וזכה רק לצהוב. תאקל עם שתי רגליים ישירות לשחקן. בושה.

יאללה, רוצה לראות כבר את סוארז.

ההגבהות של קלי מדהימות. כבר מחכה לראות אותו מגביה לקארול.

--------------------------------------

גול מדהים של אוביניה בבלומפילד רואד. גם רובי קין הבקיע לזכות ווסטהאם.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ויקטור אובינה נמצא בתקופה מצוינת.

11. Mellow29 Kopite

לא מסכים בכלל. מאוד הופתעתי שהשופט שרק בכלל לעבירה. הכדור היה בשליטת הות' הרבה יותר מאשר קלי שרק רץ אליו, לא יודע למה הות' ניסה למסור בגליץ' אבל היה לנו מזל שהשופט פירש את זה באופן מסוכן.

עדיין לא ראיתי את קארול משחק אצלנו אבל כבר מרגישים שהוא חסר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. StevieG Member

הוא נכנס בו עם 2 רגליים קדימה כשהכדור היה ברגליים של קלי. זה תאקל שעל פחות ממנו מקבלים אדום ישיר.

13. Mellow29 Kopite

הכדור היה אצל ההגנה של סטוק וברח להות' והתגלגל לכיוון קלי. עשה גליץ' כדי למנוע מקלי לחטוף את הכדור אבל האחרון שנגע בו היה הות'.
    אתה לא היחיד שרושם שזה היה צריך להיות אדום ישיר, אבל משום מה זה נראה לי כמו החמרה. לא יודע...לא התרשמתי מהפאול.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

72% פוזשן במחצית... לא רוצה לעקוץ את הודג'סון שוב ושוב, אבל באמת.. זה אפשרי, גם עם הסגל ה"זבל" הזה.

חוסר מזל והצלה אדירה של בגוביץ' משאירות את זה ב0:0 אבל יש לי הרגשה שננצח פה.

15. Magpie22 Member

אני הוזה או שגרנט פתח היום עם שלושה חלוצים??