המחזור ה-25 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/2/11.

1. THE STRETFORD END Member

שיהיה בריא.

האין דשא בברמינגהאם זה משהו תמידי,
    היום גם אפשר היה לראות את "הדשא" בבלקפול ועד כמה הוא גרוע,
    יש לי את וולבס בשבת וגם שם המצב זוועתי.
    כן חימום תת קרקעי או לא חימום תת קרקעי,החורף הקר במיוחד ושילוב של גננים דימקולו הופכים את המקומות הללו
    לשדה קרב והרבה פחות כדורגל,
    מעניין איך ברצלונה היתה מסתגלת למקומות הללו כל כמה שבועות?

2. George Best Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

כתבתי את זה לפני 10 ימים אחרי ההופעה הקסומה שלו מול ברומיץ' וגם לאחר שהשפיל את ליברפול - שחקן שחקן!

סעממק, שלחתי דאבל של תיקו בשיטי וניצחון של בלקבורן...הייתי ממש בטוח שספרס הולכים להחמיץ ועכשיו לשמוע שלא הגיע להם...

3. Strawberry Fields Member

תגובות המאמנים על השער של סוארז:

KD: Well I gave him it. It was going in, wasn't it? He can have the first goal as well if he wants it!

TP: Give it to their lad, we don't want it!

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי קרוב פנדל אחד ו12 דקות מהצלחה בהימור לא פשוט בכלל לאור המשחקים הקשים של קבוצות הצמרת. נייס.
    טל, כשראיתי את הדשא בברמינגהאם היום גם המחשבה הראשונה שלי הייתה כמה נקודות ברצלונה הייתה מאבדת במהלך העונה בקרבי חפירות במגרשים שמקשים מאוד על השחקנים הטכנים. ברור לי ואני מניח שגם לך שלרצף הניצחונות שהיא הגיעה אליו בספרד היא לא הייתה מגיעה לעולם באנגליה ורק בגלל דברים כמו אותם מגרשים או העומס המטורף של חג המולד.

אגב, אחלה יום לשחקני הרכש שעשו היום הופעת בכורה. סוארס עם שער שבסוף ירשם לזכותו, רובי קין חוזר להבקיע ודניאל סטארידג' עם שער עמוק עמוק בתוספת הזמן. כולם גם יצאו עם ניצחון...

5. Strawberry Fields Member

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/11
  6. ArsenalFan Member

אפשר לחשוב שכל משטחי הדשא בספרד הם תפארת הגננות...
    דשא גרוע זו בעיה בפרמייר ליג, ליגה שמתיימרת להיות הליגה הטובה בעולם ולספק את השואו הכי טוב שיש בכדורגל. השואו הכי טוב מחייב לא רק איצטדיונים מלאים, אווירה אנגלית ושחקנים איכותיים, זה מחייב שהדבר השני הבסיסי ביותר במשחק אחרי הכדור, הדשא, יהיה ברמה הטובה ביותר. או לפחות אחידה. לא חייבים את שיאי הטכנולוגיה בשביל זה. עדיף שיתחילו לקנוס קבוצות על דשא מוזנח (ומה שקורה בסנט אנדרוז זה לא פגעי טבע) לפני שקונסים את בלקפול ו-וולבס על רוטציה בסגל.

ראיתי חלקים נרחבים מהמשחק באנפילד, יש ניצנים של שינוי בליברפול. אוהדי הקבוצה נסחפים מעט לטעמי בתחושת הרנסנס של קני לעת עתה, אבל יש שינוי מסוים בסגנון לעומת הודג'סון וזה משהו שצריך להתפתח לאורך קצת יותר משחקים ועם פחות דקות OFF כמו שהיו אתמול. אבל לזכותו ייאמר שלמרות העובדה שליברפול מכרה את גדול חלוציה בעשור האחרון והשחקן הכי טוב שלה, האווירה באנפילד היא אופטימית יותר. ציפיתי שזה יהיה כך בעת מינוי החירום עד תום העונה, אבל העובדה שהמגמה הזו ממשיכה גם אחרי שהקבוצה איבדה את טורס היא פלוס אדיר עבור דלגליש.

7. eastlands Member

עזבו אתכם מדשא מוזנח אתמול בסט אנדרוז זה היה שופט מוזנח שרצה תשומת לב וקידום אצל המועדון הסגור בכך שיפרק אותנו ,הבן זונה הצליח הוא חיפש את זה כל המשחק ונפל על הצאנס היחיד שנתנו לו ,חתיכת זבל כבר ברבה זמן לא ראיתי פנדל כזה , אני רק מתאר איך אנגליה היתה מתעוררת לפנדל כזה נגד וונגר,האף,אנצלוטי , זה ההבדל מבחיתי ואנחנו עוד לא שם וגם זה מבחינתי חלק מהשכר שאנחנו משלמים העונה בניסיון להיכנס למועדון הסגור .

בירמינגם השתדרגה בזכות בנטלי ממש כך ,שחקן מעולה ועכשיו זיגיג' באמת מקבל כדורים .

8. Rudess Member

איסטלנדס, זאת הייתה עבירה טפשית של ויירה , הכדור כבר היה רחוק מפיליפס ולא היה לו סיכוי להגיע לכדור, אבל הוא עשה עבירה וזה פנדל, אין מה לעשות.

9. eastlands Member

מה זה אין מה לעשות רודס ?
    יש מה לעשות לא לשרוק לפנדל ,וגם השטות של ויירה לא מצדיקה שריקה לפנדל כי זה בחיים לא פנדל , פילפס שעה אחרי הלך אחורה עם הידיים , אין מה לעשות , תגיד אתה יודע שחוקי הכדורגל הם לא בדף של חוקי הבלט ? אולי התבלבלת בדף נסה עמוד 17 , בכל אופן פנדל כזה נגדכם הפורום היה נסגר זמנית והופך לכותל , בחיית רודס נסה ענף אחר כדורגל יש גם מגע ,לך על בדמינטון חמוד

10. THE STRETFORD END Member

מסכים עם איסטלנד,

זה בחיים לא פנדל.

11. ArsenalFan Member

קשה להבין איך בכ"כ הרבה משחקים העונה זיגיץ' לא פתח. הוא במקרה הטוב קראוץ' לעניים ומשחק הקרקע שלו ממש לא מרשים (למרות שראיתי בתקציר שהייתה לו בעיטה אחת מעולה אתמול שהארט לקח), אבל עצם הנוכחות שלו ברחבה יכולה ליצור היסטריה אצל היריבה (בטח אם הבלם שלך הוא קולו טורה, מי כמונו יודעים). בנטלי במובן הזה הוא השאלה חכמה, אני משוכנע שבגמר גביע הליגה זה יהיה הנשק העיקרי שלהם ומזה אנחנו נצטרך להיות אקסטרה זהירים, כי בפעם האחרונה ששיחקנו בסנט אנדרוז את התורן הזה מקליש הכניס במצב של 3:0.

Paddy is a Gooner.

אגב, אנחנו סופית קבוצת הצמרת היחידה שניצחה בסנט אנדרוז העונה (תיקו ליונייטד, סיטי וספ*ס, הפסד לצ'אבס). זה יכל להיות עוד בונוס גדול לטובתנו אם לא היינו מפסידים כ"כ נוחים על הנייר כמו ווסט ברום וניוקאסל בבית. כמה שעוד נצטער על המשחקים האלה שהפסדנו קודם כל בגלל טעויות שוערים.

12. Rudess Member

כן אני מבין שאתה רוצה שלא ישרקו ובטח אם זה היה קורה לקבוצה שלי אז גם לא הייתי רוצה שיהיה פנדל כי פשוט טפשי לעשות כזאת עבירה ברחבה. תבוא בטענות לויירה שעשה את העבירה, לא לשופט שנתן את הפנדל המוצדק. ראיתי רק את התקציר ולא ראיתי את שאר המשחק כך שאני לא יודע אם היו לשופט עוד טעויות נגדכם במהלך המשחק אבל ספציפית בהחלטה הזאת הוא צדק.

13. THE STRETFORD END Member

וואו,ראית עכשיו את הגול של סטארידג' לבולטון בדקה ה 90,
    אני מניח שרונלד זובר מוולבס חייב לחברים שלו לקבוצה ארוחה במסעדה אחרי הטעות הנוראה שלו בפס לאחור.

סחתיין על קראוץ שלקח את סמבה בכדור גובה בדרך לכיבוש השער של טוטנהאם,
    עם כל הגובה של קראוץ לקחת את סמבה עם הראש זה לא הולך ברגל(משחק מילים שכזה)

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גם מה שאני תמיד חשבתי על בנטלי וזיגיץ'.
    מזיגיץ' ציפיתי להיות להיט בליגה, הוא היה נהדר בראסינג לפני שהלך להתייבשות בולנסיה ובאמת נראה דומה לקראוץ' רק יותר סקורר, זה לא תפס עד היום.
    בנטלי היה יעיל מאוד בבלקבורן, טוטנהאם שפכה עליו מחיר גבוה וברגע שהוא לא נתן תפוקה מיידית הוא כבר בכלל לא ראה מגרש, חבל ששחקן כזה מתייבש ביציעים כל כך הרבה זמן כי הוא יכול לשחק ברוב קבוצות הליגה קבוע בהרכב.

יום ראשון ווסטהאם ברמינגהאם, משחק משחק.

15. eastlands Member

טוב הבנתי אותך ,ויירה טיפש זה לא מהיום
    אבל עדיין אם ראית את האירוע ואתה חושב שזה פנדל ,אז אתה בבעיה יותר גדולה מויירה , כי אתה לא מבין את המשחק וחוקיו , שמע לי קח את לידסקי(אמיר ע ) 10 דקות איתו ותחזור חדש ורענן לפורום , אני מאוד נהנה לקרוא את התגובות שלך הם מהמעניינות ביותר בפורום , אבל כבר ממזמן זיהיתי שאתה לא בקיא בחוקי המשחק , זה לא כזה נורא יש דברים שאפשר לתקן , אם תרצה לשוחח או להתייעץ אני בפיצה עד חצות היום

אגב פיצה ליגה שלי , התקשרו עכשיו מההפקה של אופירה ואני נותן להם טור של טוטו להערב ,כבעל תחנה מצליח , כדי לכם להאזין חד פעמי ולהעתיק את הטפס שלי ,אולי תקחו כמה מליונים בסופ השבוע ,
    הבעיה - היא שאלה אותי על זכיות וסלבס ,וסיפרתי לה שאבי מלר שולח וזוכה אצלי בטוטו עולמי , וזה בטח ירגיז את אופירה ,טוב טעיתי , טועים