המחזור ה-25 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/2/11.

1. eastlands Member

רגע רגע אני רואה שבחור בשם דני נויימן מהפורום נכנס לדיון המחזור עכשיו

תקשיבו ותיזהרו (מנהלים בבקשה ) הילד הגולם הזה מנבל בהודעות פרטיות ,הוא סוג של ערפד כי זה קורה בלילה ,ראו הוזהרתם , זה ילד זבל מהיסוד

2. StevieG Member

היה פנדל. בכל מקום אחר על המגרש זה היה פאול, אז להמ שבתוך הרחבה זה לא יהיה? ויירה אידיוט, ואתם צריכים להפנות את הכעס כלפיו.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגלן ג'ונסון מקלפים את העור כל פעם שהוא עושה שטות בהגנה, דברו קצת על ריצ'ארדס שעומד 3 מטר לפני כולם כמו דביל ומסדר לזיגיץ' און סייד.
    מצחיק שמקליש אומר שזה עבירה שנותנים עליה פנדל 100 מתוך 100 פעמים ומאנצ'יני אומר שאין סיכוי שהיה פנדל. כמה פעמים ראינו את זה שכל מאמן רואה מה שהוא רוצה להיות, כל כך קשה להיות אובייקטיבים.
    שכחתי להגיד את דעתי בנושא...היה פנדל, שטות של ויירה והוא אפילו לא מתווכח עם השופט כי הוא יודע שהוא עשה עבירה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/11
  4. קינג לדלי Member

בחיים לא פנדל.
    אולי מקסימום שתי מכות.

5. eastlands Member

זה שהיה שטות של ויירה והוא אפילו לא מתוכוח בגלל השטות שלו זה דבר אחד

אבל מפה ועד לשריקה על הנקודה הדרך ארוכה ,או קצרה אם אתה טיפש -מושחט או שניהם

הכל התחיל בכלל שיא יא פצוע , ומיכה פצע את דה יונג (עוד לא הפסדנו העונה איתו ) ,ומר מנציני היקר החליט לתת לסבא ויירה מחצית כאילו אנחנו בנוטס קאונטי ,אפשר היה להכניס את זאבלטה הכל יכול , אבל מנציני טעה ומותר לטעות , ויירה כבר לא ישחק יותר בליגה אני מתחייב

6. George Best Member

מנצ'יני אמר נכון אחרי המשחק - אם על דבר כזה נותנים פנדל, אז כל משחק היינו רואים לפחות 5 בעיטות עונשין.
    אין תאוריה שעל דבר כזה שורקים לפנדל.

לא פחות מגוחך - השריקה לכדור החופשי על טבז בשניות הסיום, שהובילה (לעוד) בעיטה מפחידה של קולארוב שפספסה את המסגרת בסנטימטרים, משחק בלהות לקווין פרנד.

7. The_Arsenal Member

לווסט ברום ממש לא הפסדנו בגלל טעות של שוער. זה שאלמוניה היה אפס במשחק הזה זה נכון, ועדיין יצאנו בנס רק עם 3-2 כי ווסט ברום היו רמה מעלינו כל המשחק (גם החמיצו פנדל).
    את המשחק ניוקאסל לא ראיתי, אבל גם משחק ביתי נגד ניוקאסל - לא הגנה מהמפחידות בליגה - שנגמר בלי שערי זכות, הוא בטח לא אשמת השוער, גם אם ספגנו גול באשמתו.
    הנקודות שאני מצטער עליהם יותר, זה 3 נגד טוטנהאם, ועוד 4 נגד סנדרלנד ו-וויגאן. גם התיקו נגד העציצים של מנצ'סטר סיטי היה בהחלט מיותר, אבל עוד מתקבל על הדעת איכשהו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/11
  8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא מול ניוקאסל אפשר היה לומר שהיריבה היתה הרבה יותר טובה ושאפילו נקודה לא הגיעה לנו. מול ווסט ברום במחצית הראשונה היינו יותר טובים, מתחילת המחצית השניה היו לנו איזה 20 דקות מסויטות ומשם עד סוף המשחק הפעלנו מכבש על השער שלהם. אני לא מסכים עם ה"יצאנו בנס עם 3:2".

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם קינג, שהסכים עם טל, שהסכים עם איסטלנד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx בחיים לא פנדל של ויירה, מצד שני שום שריקה של השופטים באנגליה כבר לא מפתיעה אותי.