המחזור ה 26 בסריה A :: דרבי דלה קאפיטלה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏2/3/12.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחק ממש טוב, די חששתי מהמשחק הזה לאור הרקורד שלנו מול פאלרמו ומול פאלרמו בחוץ בפרט אבל זלטאן בהחלט עושה את ההבדל, השער השני שלו מדהים.

אבאטה אכן דופק משחק מעולה עד כה. יאללה נקווה להמשך ולא למחצית משעממת.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx אחת המחציות הטובות שלו בשנתיים האחרונות ללא ספק.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מיני הרחקות הזויות וביקורת מגוחכת רק מעצבנים אותו עוד יותר, וזאת התוצאה.

זלאטן, לבד, החזיר את מילאן לקידמת הסריה א' וישמור אותה במקום זה עד שיפרוש. כל ליצן שינסה להתכחש לאיכויותיו כשחקן הטוב והמשפיע ביותר בקבוצה לא שווה התייחסות. התלות שהוא יוצר פוגעת במילאן במקרים מאוד נדירים בהם לא מגיע מוכן למשחק (דבר שקורה לכל שחקן, רק לעיתים תקופות הרבה יותר). להאשים את זלאטן בתלות שלילית זאת התעלמות מוחלטת מתפקיד המאמן, מאחר ועליו ליצור גיוון בשיטת המשחק למקרה שיגיע חלוד או לא ישחק. להאשים אותו בכך, רק מעצים אותו כשחקן.

פאלרמו לא שווה כלום ללא סילבסטרה. רגע, עושה רושם שהיא תלויה בו. שיעיפו את הנזק הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/12
  4. VAR Member

די עצוב לשמוע משפט כזה מחובב כדורגל איטלקי.

השחקן שכובש הכי הרבה הוא לא בהכרח השחקן הכי חשוב. זה מתחיל מטיאגו סילבה שהוא פשוט קיר בהגנה, זה ממשיך עם מנוצ'רינו שכל משחק שורף את המגרש ויש גם את זלאטן שנותן עונה לפנתאון.

התלות של משחק ההתקפה שלנו בו זאת הסיבה העיקרית לכך שהייתי מוכן לוותר עליו. הוא גדול על הסריה, אבל כשנגיע לשלבים היותר מאוחרים באלופות ונתמודד עם קבוצות שידעו לתת לו מענה, אנחנו נאכל אותה. כשאינטר ויתרה עליו, היא חגגה טרבל.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

די עצוב לשמוע את זה מאוהד מילאן. זה שאתם תלותיים בו הופך אותו לשחקן פחות טוב?
    תהיה בטוח שבלעדיו לא הייתם חוזרים לקדמת הבמה.
    קיימות מעט מאוד קבוצות שיכולות לעצור את זלאטן בעולם. הסיבה לכך שמדובר בחלוץ אולי הכי מגוון בכדורגל העולמי. הוא לא בדיוק סקורר, הוא לא בדיוק חלוץ שני, אבל איכשהו הוא עושה את שתי העבודות הללו על הצד הטוב ביותר, יותר טוב מרוב החלוצים בעולם. אתה צריך יום ממש רע שלו או תצוגה הגנתית היסטורית כדי למנוע ממנו תרומה למשחק.

בכלל, זלאטן הוא השחקן המושלם. לא הייתי משנה בו כלום, לטוב ולרע. הייתי לוקח אותו לקבוצה שלי בכל מצב, והאירוניה העצובה היא שלולא הפרשה הארורה מ-2006 הוא כנראה היה מבלה אצלנו עוד כמה שנים. לכל הפחות לא מגיע למרדאצורי או למילאן. בכל מקרה, קשה להאשים אותו.

קצת יותר מזל והוא עם חמישיה היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/3/12
  6. VAR Member

גם הקפטן הבא חוגג שער http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    בישול נהדר של אל שעראווי. מילאן עושה מה שבא לה על המגרש.

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא כוחות. לא ציפיתי למשחק אימון נגד אחת מקבוצות הבית הטובות בליגה.

8. Jimmy Jazz Member

מישהו צריך ללחוש לאלגרי שזלטאן עם שלושער ושעל הספסל יש איזה ברנש שבערך כל העולם מחכה לראות כבר.

9. JustMilan Member

שלושער ראשון של זלאטן במילאן, במשחק ענק, דבר שגורם לי לתהות..
    התותח הזה פשוט לא נגמר?

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשעה טובה מילאן שמה קץ למנחוס מסיציליה. ניצחון עליו רשום זלטאן שמשתווה במספר הכיבושים לדי נטאלה בראשות טבלת הכובשים. אך אל לנו לשכוח את אבאטה שכמו שנאמר במחצית, נתן הופעה מעולה, תיקולים מוצלחים ומאוד יעיל בעליות להתקפה. למרות יתרון של שני משחקים, 4 הפרש מיובה הוא דבר מבורך ונגד קייבו בעוד כמה דקות לא יהיה לה קל בכלל.

11. VAR Member

ממש לא, הוא שחקן ענק. איך הבנת את זה ממה שכתבתי?

יובה הצליחה לחזור לקדמת הבמה בלי זלאטן וגם אנחנו היינו מסוגלים. זה שיש לו מניות באליפות הראשונה ויהיו לו רוב המניות באליפות שניקח אם וכאשר, זה לא אומר שאם היית מביא במקומו שחקן אחר בLEVEL הזה התוצאות היו שונות.

זה נראה לך מקרה שדווקא במשחקים נגדכם הוא אף פעם לא מופיע? זה נראה לך מקרה שהוא אף פעם לא זכה בליגת האלופות? אינטר זכתה שנה אחרי שעזב, בארסה זכתה שנה לפני שהגיע ושנה אחרי שעזב.

בכלל, זלאטן הוא אחד השחקנים הכי יציבים ועקביים שראיתי מימיי. הוא תמיד עושה את העבודה נגד אלה שלא יכולים עליו, שזה רוב הקבוצות שהוא משחק נגדן. אבל כשזה מגיע לקבוצה רצינית באמת - אם היא עוצרת אותו, היא עוצרת את כל הקבוצה שלו. ככה היה באינטר, ככה זה גם במילאן.

עריכה: אלגרי הוא האיש שאני נותן לו את רוב הקרדיט בחזרה של מילאן לצמרת. מילאן נתנה היום הצגה במשחק שבו בונרה, אנטוניני, אמברוסיני, מונטארי, עמנואלסון ורוביניו - כולם שחקנים חלשים עד בינוניים - היו בהרכב. זה מוכיח לך שכאשר יש שיטת משחק יעילה ויש מי שיודע לעבוד עם הקבוצה על הליקויים שלה - גם שחקנים כאלה, שכולם בהרכב רק בגלל אילוצים (חוץ מאנטוניני שבעמדה שלו פשוט יש בור), לא מפריעים לקבוצה להראות כמו שהיא נראתה היום. וזה ממש לא בפעם הראשונה.

גם אותי מעצבן שפיפו משחק מעט מידי אבל היי, אלגרי לא היה מנוי בקורבה סוד בילדותו, הוא רואה רק את הצלחת הקבוצה לנגד עיניו, ואני מעדיף שמילאן תראה ככה מאשר כמו שנראתה תחת אנצ'לוטי שהיה נותן כבוד לשחקנים האלה גם כשכולם ידעו שזה בא על חשבון הצלחת הקבוצה. אני חושב שאלגרי הרוויח את הזכות לעבוד בשקט בלי שישבו לו על הצוואר. וזה לא שאינזאגי לא ידע מתחילת העונה שהוא ישחק מעט בהשוואה לאחרים. אני נורא שמח שהוא בחר להישאר איתנו למרות זאת.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/12
  12. עודד (אוהד הצלחות) Member

שער של יובה מנבדל ברור. מה קונטה יגיד הפעם?

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

SHIT HAPPENS

14. עודד (אוהד הצלחות) Member

יובה זה המועדון שפתח את נושא השיפוט עם הטענות ש"לא שורקים לנו מספיק פנדלים" והמשיך עם "לא נורא שפסלו למונטארי גול חוקי לגמרי, גם לנו פסלו" (אז זהו שלא, מטרי היה בנבדל גבולי). אז עכשיו אי אפשר להגיד shit happens כשזה (שוב) לטובתם

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אם התוצאה נשמרת וקורה מה שצריך לקרות בסוף העונה, אני אשקול ברצינות לקנות חולצה של בונוצ'י כאות תודה.