המחזור ה 26 בסריה A :: דרבי דלה קאפיטלה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏2/3/12.

1. 亚历山大帕托 Member

מאיפה הסטיגמה הזאת באמת...

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גול יפה של פאפו, אחרי בישול יפה של פיטו באריינטוס אם אני לא טועה. הופעה טובה של שני אלו בינתיים בלי קשר לגול. עוד הפסד בדרך לאינטר?

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/12
  3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לואיס מוריאל ממשיך עם היכולת המצויינת במדי לצ'ה, היום עוד שער ב-2-2 עם ג'נואה.

4. VAR Member

:aaatv:

פשוט מחזור מושלם. חבל רק על הניצחון של לאציו בדרבי.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הגול השני מגיע אחרי אופסייד, אבל לא נראה לי שהשריקות בוז בירידה למחצית מופנות לצוות השיפוט. מביך.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כשהוא פותח מבערים עם הפנים לשער, עם או בלי הכדור, קשה מאוד לעצור אותו

http://www.101greatgoals.com/gvideos/lecce-2-genoa-2/

7. 亚历山大帕托 Member

אם אני מוראטי, אני כבר מזמין כרטיס טיסה למילאנו עבור וילאש בואש. אם אפילו ראניירי לא מצליח להוציא את הקבוצה הזאת מהזבל, צריך לסתום את הגולל על העונה הזאת ולהתחיל לחשוב על הבאה. הפורטוגלי מושלם בהתחשב במצב והצורך בבניה לעתיד, ואינטר זה המקום המושלם בשבילו ליישם את הרעיונות שלו, דבר שנמנע ממנו בצ'לסי.

מקווה מאוד שזה לא יקרה...

8. yonmu Member

זה דווקא יוציא את מוראטי מאוד חכם - ככה אברמוביץ' יוצא הפראיר שהוציא 15 מליון יורו (בערך?) כדי לשחרר את AVB מפורטו, ומוראטי משיג אותו בחינם.

השאלה היא איך משחק הכסאות יעבוד עם קאפלו ובניטז. אני מהמר על קאפלו בצ'לסי ובניטז בקבוצת צמרת נמוכה בספרד...

9. VAR Member

למה אתם כאלה לוזרים קטאניה...

10. Muurad Member

http://gifsforum.com/images/Xxx/cannot%20unsee%20what%20has%20been%20seen/grand/computer-suicide-cannot-unsee-what-has-been-seen-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-337.Xxx

עד מתי פאציני.

ושכבוד השופט ירשום שעוד פעם שדדו אותנו עם נבדל של 2 מטר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/12
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ברחסיו מוחלף = קאטאניה מאבדת 2 נקודות. אבל זה לא החילוף היחידי הלא מובן מבחינתי של מונטלה

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/12
  12. 亚历山大帕托 Member

אפילו מראדונה צעק "יד!" בהזדמנות האחרונה של פאציני, רק שאתם אפסים מדי גם בשביל לנצל מתנות כאלה.

קטאניה יצאו פראיירים שפתחו את המחצית השניה בשאננות וטיילו על המגרש כאילו הם מנסים לחקות את מילאן מול פאלרמו.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל העולם ראה שם אקט גזעני מכוער שאין כמותו. ההתאחדות קנסה את לאציו בעקבות המקרה. ההתנהגות המבישה הזאת רק הזכירה שלא עוברת עונה בלי מקרה דומה מכיוונם של החלאות הללו. ואתה ממשיך באותו קו מגוחך ומנסה לגרד מקרים בהם זה לא קרה במקום לגנות את הקהל ה"פנטסטי" הזה.
    אם כבר נתפסת על טיעון לא רלוונטי בעליל שלא מצליח ולו טיפה לגמד את רמת הפנטסטיות של הקהל, לראות עיניי, הסיבה היחידה שסימפליסיו לא ספג נהמות היא הריחוק שלו מהקורבה נורד. שים אותו בעמדת הבלם במקום חואן ותקבל מקרה זהה. תכניס שחקן לאציו שתורם להם פחות במקום דיאקיטה (נגיד..מאנפרדיני) ותקבל מקרה זהה. תפתח יוטיוב במקרה שאין לך מושג על איזה קהל מדובר ושוב, תקבל עשרות מקרים זהים.

סלח לי על הבוטות אך לא נותר לי אלא לאחל לך להיכנס לקורבה נורד עטוף בדגל ישראל.

14. GRANDE LAZIO Member

צר לי לאכזב אותך, אבל כבר עשיתי את זה (לא דגל ישראל, אלא נוכח שם פיזית ולא מעט אנשים ידעו מי אני).

מאנפרדיני הוא סיפור בפני עצמו. האיש היה תקוע כמו עצם בגרון ולא רצה לעזוב בכדי לחסוך מקום של זר בסגל. sure יש גזענים באירודוצ'יבילי, אני לא תמים, אבל בכל קבוצה יש קומץ גזעני.

האקט הגזעני בלאציו ידע שנים הרבה יותר מכוערות בעבר. הגרעין התרסן וכבר לא רואים ביציע שום דבר שהוא אנטישמי. לא דגלים, שלטים, צעיפים או כרזות. אתה רוצה לפתוח על דיון, טפדאל, אני לא לא אתעסק יותר בהשמצות הללו. קבל את ההפסד כמו גבר, כי ברור שאתה בוחר להתעסק בטפל ולא בעיקר.

אגב, אני מניח שהצדקת את הקריאות של אוהדי ריומא לעבר סיסה בדרבי הקודם העונה..

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/12
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא שמעתי על המקרה ואין לו שום תיעוד בשום מקום ברשת.

אז או שבנוסף לכך שאתה מהלל קהל "פנטסטי" שנוהם לשחקן שחום עור ומנסה לסלף עובדות עם טיעונים ליצניים גם אחרי שהקבוצה נענשה וכל אחד שקשור לקאלצ'ו גינה את המקרה, עכשיו אתה גם ממציע תסריטים חדשים.
    או שההנחה שלך איננה נכונה. במידה ואי פעם, הקהל יתנהג בצורה כזאת, אגנה אותו. לא אחרטט תירוצים, לא אנסה לגלוש מהנושא, לא אנסה לגרור את הדיון לרמות של "קבל את ההפסד כמו גבר" כאשר לא נאמרה כאן ולא מילה אחת על המשחק, פשוט אגנה אותו.
    ללא ההיסטוריה שלך בפורום שמספקת (לי באופן אישי) חתיכת בידור על חשבון עצמך, הייתי מצפה לדבר דומה.