המחזור ה 26 בסריה A :: והעיר מילאנו צהלה ושמחה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏22/2/13.

1. AleDelPiero Member

דווקא היום פיספסתי את לה ג'וסטרה דיי גול, דווקא היום, כשהמשחק בסרדיניה עושה כבוד לפורים עם השתלשלות אירועים של פעם בשנה. באסה

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אתה רואה את לה ג'וסטרה? המולטיקאסט היחיד שאפשר למצוא בלינקים באינטרנט זה ההוא של סקיי... אני מעדיף את ריי המיושנים רק בגלל החצוצורות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה לנו מזל שהשלג הפסיק במחצית השניה. אלו לא תנאים לכדורגל וכולם סובלים מזה כולל הצופים בבית.

ועדיין, כל הכבוד לכולם, חוץ מלאמלה ואוסבלדו.

4. AleDelPiero Member

גם אני מת על החצוצרות האלה, ובכלל על כל העטיפה המיושנת שמזכירה את שנות ה-90. כל ראשון אחה"צ בערוץ 155 בהוט.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

Abbiati, Abate, Zapata, Mexes, De Sciglio, Nocerino, Montolivo, Muntari, Boateng, Balotelli, El Shaarawy

Handanovic; Zanetti, Juan Jesus, Ranocchia, Nagatomo, Gargano, Cambiasso, Alvarez, Guarin, Palacio, Cassano.

פורצה מילאן!

6. Muurad Member

נגאטומו פשוט אסון מהלך על מגרש הכדורגל כשאין 3 בלמים מאחוריו לחפות ולנסות למזער את חוסר המושג שלו בהגנה.

זועק לשמיים מהדקה הראשונה שהם הולכים לתת עליו גול, למה לא לקלוט את זה ולהחליף את קפיטאנו לימין להרגיע שם את הגזרה? לא בושה להודות בטעויות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/13
  7. Muurad Member

אני שם את בופון כשוער הכי טוב בעולם בגלל כל הקריירה והעבר שנותן לו יתרון, אבל הנדאנוביץ' ממש סנטימטר מאחוריו והאמת שביכולת נטו לא בטוח שנופל ממנו. אנחנו קבוצת אמצע טבלה בלעדיו.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק נפל של אינטר. הכושר הירוד שלה ידוע, אבל להיראות ככה? ובדרבי?
    אם אני סטראמצ'וני אני הולך על כל הקופה ומכניס את קובאצ'יץ'. איבודי הכדור במרכז השדה מונעים כל אופציה למתפרצות.

מנגד מילאן מעולה. אלגרי לא מוציא 200%, הוא מוציא 2000% מהסגל שלו.

9. Muurad Member

לא ייתכן שהבנאדם שנוגע הכי הרבה בכדור אצלנו יתעקש למסור אותו ליריבה פעם אחר פעם. אין לי בעיה עם שחקנים שאין להם יכולות כל עוד הם מודעים לזה, אבל שחקנים כמו גרגאנו פשוט עולים לי על העצבים פעם אחר פעם.

10. VAR Member

חבל שאלגרי לא הקדים תרופה למכה. היה ברור שאם נספוג זה יהיה שוב פעם ממשחק הגובה העלוב של ההגנה שלנו והיה צריך להוסיף את ייפס למרכז ההגנה. שער שאפשר היה למנוע.

עוד דוגמה לכמה מקסס הוא שחקן מפוספס. יכול לעשות טעות אחת שתהרוס 2 משחקים ענקיים שלו. פשוט אי של חוסר יציבות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/13
  11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

1. דה-שיליו שחקן נהדר. מהיר, דינאמי, יודע לתת קרוסים פשוט נהדרים, מבצע סגירות בצורה טובה, למרות שברור לכולם שזה עדיין לא המוצר המוגמר. רחוק מכך. שמח שיש לנבחרת שלנו עתיד ורוד בכל הקשור לאגף ימין (למרות שהיום הוא שיחק בשמאל).

2. גרגאנו פשוט גרוע. 0 תרומה התקפית וכל כדור שני שלו הוא איכשהו מצליח לאבד. אלברז שחקן כ''כ רכרוכי וחלש שזה פשוט מדהים, ואני עוד זוכר שאינטר רבה עליו עם חצי אירופה. אין לי מושג על מה. זה שהוא כישרוני זה דבר אחד, אבל איפה ההתקדמות? נגאטומו פשוט מסננת ואין לי מושג מה הוא עדיין עושה באינטר. פשוט חור, כל קשר בינו לבין הגנה מקרי בהחלט. אם יש גבינה יפנית עם חורים, אז הגבינה צריכה להיקרא על שמו.

3. פלאסיו לא מזכיר במהומה את השחקן הנהדר של תחילת העונה. איפה הדינמיות, המהירות ובעיקר החדות של תחילת השנה? עם זאת, אי אפשר לשכוח את העובדה שכמעט כל משחק הוא משחק את כל הדקות והוא פשוט נשחק ובמחצית כבר אין לו אוויר. העובדה שמיליטו גמר את העונה לא תעזור לו יותר מדי בהמשך. כל מה שנשאר זה סבא רוקי. מצחיק.

4. הנדאנוביץ' השוער הכי אנדרייטד בעולם. מאז העונה המדהימה שלו ב-11\2010 אני מחשיב אותו כשני רק לג'יג'י. לא קסיאס, לא נוייר ובטח שלא הארט, שהעונה יש לו ירידה מסוימת ביכולת (שוערים נהדרים בפני עצמם). פשוט שוער ענק. חד וחלק. אני עדיין זוכר את ההצלה המדהימה שלו מול איזושהי קבוצה בליגה האירופית בשלב הבתים עם אינסטינקט פשוט מדהים (מול בלגרד אם אני לא טועה).

12. 亚历山大帕托 Member

סופר אפס.

13. Muurad Member

פאטו הבקיע היום

14. 亚历山大帕托 Member

תאמין לי, אתה לא צריך לספר לי.

מול אינטר הוא היה מבקיע שלושער עד המחצית במקום האפס הזה.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לראות את אינטר משחקת איך שהיא שיחקה הלילה, זה מבחינתי עינוי. אנחנו קבוצה גרועה, גרועים בהגנה, גרועים בקישור וגרועים בהתקפה. השחקן היחיד שאפשר להזכיר לטובה במשחק הזה הוא סמיר, רק בזכותו לא יצאנו היום בתבוסה.
    על נגאטומו אני לא הולך להרחיב, ירדתי עליו הרבה ונראה לי שכולם מבינים איזה אסון הוא. (ואלף בישולים לא ישנו את זה). ריקי הוכיח בפעם המי יודע מה שהוא לא עשוי מחומר השחקנים שצריכים לשחק בקבוצה כמו אינטר, מכירתו בקיץ היא צעד הכרחי. גרגאנו, הדוגמה הקלאסית לשחקנים שאני לא סובל, לא כל כך מפריע לי שהוא לא יצירתי, אבל מפריע לי שהוא מוסר ליריבה כל הזמן (חשבתי שנפטרנו ממונטארי). גוארין, אני מקווה לא לראות אותו באינטר בעונה הבאה, לסמוך עליו שינהל את המשחק של אינטר זה צעד לא אחראי.
    סטרמצ'וני, ממשיך לאכזב והוכיח שאין לו ביצים. למה הוא לא פתח עם קובאצ'יץ'? למה כל המחליפים היו הגנתיים (למעט סקלוטו)? למה אינטר נראית כמו קבוצה לא מאומנת?
    אני מקווה לראות מאמן חדש בעונה הבאה.

לסיכום,
    הכי חשוב שסמיר גרם לבאלוטלי להתחרפן ומנע ממנו לכבוש.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/13