המחזור ה 26 בסריה A :: והעיר מילאנו צהלה ושמחה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏22/2/13.

1. yoni10 Member

אודינזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאפולי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רוצה לחרוץ גורלות, אבל בדרך כלל האלופה היא הקבוצה הטובה ביותר בליגה. אני לא חושב שיש מישהו שהאמין שלנאפולי יש איכות ועומק בסגל כמו ליובה.

בכלל, מקום שני לנאפולי זה הישג אדיר. חימוש נכון בעונה הבאה יחד עם הכסף מליגת האלופות ייקבע אותה כמתמודדת ראויה לאליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/13
  4. Raulito Madridista

הדרבי אתמול היה מהמשחקים היותר אפורים שראיתי בין אינטר למילאן.

לא שהגיע לאינטר יותר מהתיקו, להיפך, אבל אם היא הייתה גונבת איכשהו את שער הניצחון - באלואטלי ללא ספק היה מוכתר כגיבור. הגיבור הטראגי של המשחק. אני לא אגיד החמצות לא אופייניות כי הבחור לא מדהים בריכוז שלו מול השער, אבל הוא היה צריך לסיים את המשחק לפחות עם כדור אחד ברשת.

בגדול מילאן צריכה להרגיש פספוס. ציפיתי שתהיה יותר נמרצת למרות שהיא כן יצרה הזדמנויות, בעיקר בהתחלה.

אינטר הייתה חלשה להחריד, לא עקבתי אחריה העונה יותר מדי אבל היא בהחלט מתחרה על אינטר החלשה ביותר שראיתי, יותר מימי הקטור קופר. בעוד אצל מילאן ההצערה המוגזמת נראית כבדרך הנכונה - לאינטר אין כמעט כלום. החלוץ שהבקיע את השיוויון - אני בספק כמה מכירים אותו מחוץ לכדורגל האיטלקי. קאסנו משחקת על חצי רגל וזהו, אין קישור. גם דייגו מיליטו לא היה עוזר אתמול. לא תמכתי במדיניות של אינטר מלכתכילה, חסר להם הרבה.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תראה לי איפה כתבתי שהיא רעה. אבל אתה לא יכול להגיד שמצד אחד סטרמא מוציא מהסגל את המיטב ולטעון שאין לו בסגל שחקני התקפה, כשהוא אחראי ישיר על המצב הזה כשהוא הצהיר כבר בקיץ בקולי קולות שמיליטו תמיד יהיה החלוץ הפותח אצלו. את קסאנו יכולת להביא גם בלי לתת את פאציני, הבן אדם היה להוט לעזוב את מילאן והם לא יחזיקו שחקנים בכוח, הם מועדון מכובד. אם היה לך את פאציני וקסאנו ביחד היום, אינטר הייתה נראית אחרת לגמרי.

עזוב, הסגל שלנו זאת לא הבעיה. כשאתה רואה מרחקים עצומים בין כל החוליות במגרש, שאתה רואה שאין טיפה עבודה על הצטרפות מאחורה וגל שני להתקפה ומנגד על תיאום בהגנה בין שחקני האגף ובעיקר שאתה רואה שמעיפים כדורים לקסאנו בתקווה שיעשה איכשהו משהו למרות שאין לו את המהירות והכוח, אתה מבין שטקטיקה זה משהו שלא קיים בקבוצה הזאת.

אינטר של קופר הייתה קבוצה טובה מאוד האמת.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/13
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי הרגל (חייב לציין, מטומטם) שאני נדבק לשחקן מסוים בכל שנה, כדי שתמיד יהיה על מי לרדת, אז תתרגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בכל מקרה,
    אני יודע דבר אחד. מעבר לעניין של המשכורת, כשהחליטו למכור את מוטה, הם עשו את הצעד הזה כי הם חשבו שגוארין יכול ומסוגל למלא את החלל שמוטה ישאיר מאחוריו, בכל מה שקשור ליצירתיות, ניהול משחק ההתקפה של אינטר ויצירת החיבור בין ההגנה להתקפה. מלבד הברקות פה ושם, לא ראיתי שום דבר שמצדיק את המחיר ששולם על השחקן הזה. הוא לא יציב, הוא פזיז ואי אפשר לסמוך עליו. אין לי ספק שהוא משחק בעמדה שלא הכי מתאימה, אבל הדברים שאני מדבר עליהם לא כל כך קשורים לעמדה בה הוא משחק, אלא קושרים לדברים מאוד בסיסיים שמצפים מקשר יצירתי. וכן, כואב לי שגוארין עם היכולת שלו, נחשב לאחד השחקנים הטובים באינטר.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניגוד לאינטר, הנה קבוצה שיכולה להתאכזב מאיך שסגל השחקנים שלה בא לידי ביטוי: פיורנטינה. עוד הפסד מול קבוצת תחתית, שלא ברור מאיפה הוא מגיע, ועם קאדר קישור מהטובים בליגה ולייאיץ' בכושר טוב - איך אפשר שלא להתאכזב? חלק מהמפלה הזאת נובעת לדעתי מהכושר הירוד של רונקאליה, שלא נראה כמו אותו בלם מהחלק הראשון של העונה. אולי בפה רוסי יציל אותם, מי יודע.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מסכים איתך שגוארין לא בדיוק מראה יכולת אדירה העונה ואני שמח שאתה גם יודע שהוא לא צריך לתפקד על תקן המחליף של מוטה, כי הוא לא כזה. גוארין הוא שחקן סטייל לוסיו, אחד שצריך לשחק תחת מאמנים טקטיים שיגידו לו בדיוק איפה להיות ואיפה לשחק, ואז אתה תראה את המיטב ממנו. בעונה הגדולה של פורטו תחת AVB, גוארין היה אחד הקשרים הטובים ביותר באירופה. יש בו הכל מבחינת איכות כדורגל ואין לי ספק בכלל שביכולת באמת טובה שלו הוא עולה על 90 אחוז מהקשרים בסרייה א', אבל הראש די דפוק.

שחקן כמו תיאגו מוטה, ברמה של תיאגו מוטה, תתקשה למצוא. קוזמאנוביץ' הוא עכשיו על תקן הקשר האחורי הטכני, אבל הוא שחקן טוב. מוטה היה שחקן אדיר. אבל אין ברירה אלא לשחק עם הסרבי ולנסות לקוות שאולי הפוטנציאל שלו, שעדיין לא מוצה, איכשהו יצא החוצה באינטר ואז נקבל שחקן איכותי.