המחזור ה-26 בסריה A :: נאפולי מארחת את מילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏19/2/16.

1. Don Joan Roman Member

אל תגזים חבר, זו עדיין יובנטוס ולא שבאיירן השנה באותה רמה של באיירן של היינקס, אני גם חושב שהבווארים פייבוריטים אבל בטח שלא 75-25 אולי יותר לכיוון 60-40, בכל מקרה ברצף המשחקים שעומד לרשותנו לא חושב שהיה משחק אחר שבו אלגרי יכל לתת לדיבאלה לנוח(מנדזוקיץ היה ממש חסר היום, העוצמה שלו ברחבה הייתה יכולה לעזור במגרש כזה) עם הספסול של הקולומביאני אני פחות שלם אבל זה עבר, מאמין שבסוף הדרך נהיה מאושרים, אם נצליח לארגן עוד רצף כזה - יהיה מדהים בסוף העונה, בכל מקרה המאבק על הסקודטו יימשך עד הסוף, הן נאפולי והן יובה ראויות לזה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

2. DRORIKO Member

מסכים לגמרי לגבי מנדזוקיץ', מרגישים היטב את החיסרון שלו. מוראטה זה עוד לא לגמרי זה וזאזא ממילא הכח שלו זה כשהוא עולה מהספסל.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ישר אחריי הניצחון של יובה על נאפולי רשמתי לחבר שהם יסיימו תיקו בבולוניה. התחושה הייתה שנאפולי היא זו שגרמה להם להביא את הרצף הזה, המרדף הזה והתחושה שיש סוף סוף יריבה אמיתית לתואר הרימה את יובה. תוסיפו ירידת מתח ואת הקבוצה הנהדרת שיש בבולוניה, ותקבלו איבוד נקודות כמעט ודאי.

@SerieA
    אני כבר לא יודע מה להגיד על קבלת ההחלטות של מאנצ'יני. אין לי מושג איך אחריי פתיחת עונה נהדרת מבחינה הגנתית נאגאטומו הפך לשחקן הרכב קבוע, אין לי מושג מה הוא רוצה להוציא מיובטיץ' כשהוא כמעט לא משחק איתו וגם כשהוא משחק הוא מחליף אותו ראשון. אין פלא שאין שחקן התקפה אחד באינטר שנראה טוב.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

ואם תקרא את ההודעה הראשונה שלי באותו לילה תראה שכתבתי שצריך להיזהר מירידת מתח. נקווה שלא תתעלו פתאום נגדינו :)

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטעמי משהו שבולט ביובנטוס הנוכחית שהיא אומנם חזרה להיות מכונה מאוד מרשימה, ורואים שהכול מתוקתק וכל החלקים מאוזנים תחת המאמן, אבל אני חושב שביחס לקבוצות הגדולות באירופה חסר לה היצירתיות של האינדיבידואל, הניצוץ הזה שמישהו יספק לה בדיוק במשחקים כמו אתמול. פוגבה (שהוא באמת מוכשר בצורה בלתי רגילה) לבדו מול הסוסים של בולוניה שמיררו לו את החיים זה מעט מדי, קוואדראדו וגם קדירה לצורך העניין שהוזכר כאן הם אולי שחקני סגל ראויים שהאיטלקים אוהבים לאהוב, אבל הם לא באמת מספיק טובים כדי לעשות את ההבדל. היה מספיק לראות איך שחקן לא צפוי כמו דיבאלה שינה בדקות האחרונות את יובנטוס והפך אותה ליריבה הרבה יותר מעניינת וקשה להתמודד איתה.

אז אולי יש עייפות, אבל זה משהו שכן טעון בו שיפור בעונה הבאה, וזה ובלי שום קשר לעתידו של פוגבה.

אה, ואני ממש מצפה למשחק בין מילאן לנאפולי. באמת יש עונה סופר מעניינת בסריה א׳.

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/16
    Don Joan Roman ו-Enzo Maresca אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

מה שבטוח שבעונה הבאה אסור בתכלית האיסור למכור את דיבאלה.

7. Enzo Maresca Member

זה ניתוח נכון ומדויק מאוד. בדרך כלל העונה אנחנו מצליחים לפצות על המחסור בשחקן בלתי צפוי ליד/מתחת לחלוצים על ידי בידודים של קואדראדו וסנדרו בצדדים או דרך ההצטרפות של קדירה ופוגבה מהקישור. זו הסיבה שהזכרתי את הגרמני כזה שהיה הכי חסר לי אתמול, הנוכחות שלו על סף ובתוך הרחבה של היריבות הופכת אותנו לקבוצה הרבה יותר מסוכנת, עם סטורארו/פדואין במקומו אנחנו מתקשים לפרוץ הגנות צפופות ולאיים על השער.

מסכים גם עם הטענה שטרקווארטיסטה/קיצוני/גם וגם איכותי צריכה להיות המטרה מספר 1 של מארוטה בקיץ.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מבין שאפשר כבר להכריז שהרנאנס הוא על תקן מביא כדורים?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

עושה רוטציות עם למינה

10. SerieA Il Capitano

דווקא היה יכול לעזור לנו.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הוא היה יכול לעזור לנו אם הוא היה מוריניו.

וברצינות, ברור שחסר שחקן כמו הרנאנס, אבל החיסרון שלו היה הרבה פחות משמעותי ובולט לעין אם מאנצ'יני לא היה נכנס לאמוק של יצר הרס עצמי.

12. DRORIKO Member

אני גם לא חושב שהרננס כזה גרוע כמו שעושים ממנו בפורום. בתקופה הרעה שלנו הוא היה בין הבודדים שהראו קצת כדורגל

13. SerieA Il Capitano

מבחינת פוטנציאל הוא קשר טוב מאד ובסוף העונה שעברה הוא הציג יכולת טובה. אני לא חושב שזו הייתה טעות למכור אותו ב-11 מיליון שיובה נתנו לנו, אבל יחד איתו יכולת למשל לנצח את אטלאנטה או סאסוואלו בהברקה סבירה שלו.

14. Enzo Maresca Member

סוג של, עם החזרה של פריירה הוא נדחק עוד יותר אחורה ברוטציה ובאופן כללי נראה שההימור שלנו עליו לא הוכיח את עצמו. לזכותו ייאמר שכמעט ולא שיחקנו העונה ב4312 שמתאים לו הרבה יותר מה352 ואת רוב הזמן שלו על הדשא הוא בילה בניסיון לא מוצלח במיוחד להחליף את מארקיזיו כרג'יסטה. הוא עוד יקבל לא מעט דקות עד סוף העונה (אני מבין שאתם מתגעגעים אז עוד מעט תראו אותו בסאן סירו בגומלין הגביע) אבל אלא אם כן ירשים במיוחד נראה לי שבקיץ ננסה להחזיר את ההשקעה ולדחוף אותו לאחת מהקבוצות הסיניות שהתעניינו בו בינואר.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

פספתי את ה-5 דקות הראשון. אינטר וסמפ החליפו חולצות? פשוט אתה לא מבין מי מקום חמישי ומי מקום 17

עריכה: כנראה שעם יופי לא הולכים למכולת. מספיק דהירה אחת של סילון+קרן כדי להוביל