המחזור ה-26 בסריה A :: נאפולי מארחת את מילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏19/2/16.

1. Enzo Maresca Member

קטע שאתה כותב את זה כי בדיוק היום, בזמן שצפיתי בחצי עין בדרבי הורונזי, נזכרתי בימים בהם הפנטזיה הכי פרועה שלי לקולפו במרקאטו הייתה פאציני. חשבתי על כמה שהתקדמנו כמועדון מהתקופה החשוכה הזאת ועל איזה מזל היה לנו שנאלצנו "להסתפק" בבונוצ'י ומאטרי אחרי שהפסדנו לאינטר את ראנוקיה ופאצו.

לא חושב שיש מישהו שיכל לחזות תסריט כזה על סמך העונה המשותפת שלהם בבארי. בדיעבד אפשר לומר, די בביטחון אפילו, שהתשובות לשאלות שהעלית הן לא, לא וכנראה שכן. יותר מזה, לדעתי גם אם ראנוקיה היה מגיע אלינו לפני שנתיים כמו שקונטה (אימן אותו בארצו) ביקש, הוא היה היום שחקן הרבה יותר טוב. אבל זו כבר סתם תחושה אישית.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/16
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתך בנוגע לנקודה האחרונה ולפי התשובות שלך לשאלות שהעלתי אנחנו בעצם מסכימים בהכל. וזאת לא פעם ראשונה. הייתי אומר שאתה זה אני ואני זה אתה אבל בתור יובנטינו אתה בכל זאת קצת נחות ממני.

בונוצ'י יצא לכם טוב כי ראנוקיה - לא משנה כמה היה לומד ואולי היה הופך לאיזה בלם שדומה ברמה שלו לבונוצ'י של היום - עדיין לא היה יכול לתת לכם את מה שבונוצ'י נותן לכם. הוא אולי הבלם הטוב בעולם בתחומו, או לפחות זה שמשלב את התכונות שנדרשות לתפקיד שלו ברמה הכי גבוהה. אולי יש בלמים שטובים יותר הגנתית ואולי יש בלמים שטובים יותר עם הכדור ובעלי יכולת מסירה ארוכה טובה משלו, אבל אני מתקשה למצוא יותר מדי בלמים שמכלול התכונות הנ"ל אצלהם ברמה של בונוצ'י.

פאציני לא רואה את מאטרי ממטר. שניהם היו בשיאם כשיכלו להנות מפנטזיסטה אלוהי לצידם (קסאנו וקוסו בהתאמה), אבל תכלס? פאציני פשוט שחקן טוב יותר.

3. Enzo Maresca Member

מסכים עם כל מילה לגבי בונוצ'י, הבן אדם עילוי ואנדרייטד מטורף בקרב כל מי שלא חי קאלצ'ו. זה גם מחזיר אותי לדיון סביב אנטוניו קונטה מלפני כמה ימים/שבועות/מה זה זמן בכלל? - הזכרת את בופון, קייליני וברצאלי כרול מודלז, לדעתי לקונטה מגיע לא פחות קרדיט על התהליך הזה שבסופו ילד מבולבל שנראה כמו שתול של מוראטי הפך לשחקן הגנה מדהים וקפטן פוטנציאלי.

פחות מסכים לגבי פאציני VS מאטרי. בסך הכל מדובר בשחקנים פחות או יותר שווים ברמתם, פאציני נראה טוב יותר בסאמפ אבל מאטרי הוכיח את עצמו יותר ברגע שהגיעה קפיצת המדרגה לקבוצה גדולה. כמובן שהסיטואציה אצלנו הייתה הרבה יותר נוחה אבל להגיד שפאציני לא רואה את מאטרי ממטר זו הגזמה פראית שמתאימה בול לתת אדם מילאניסטה כמוך.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היו גם תקופות נהדרות לפאציני במילאנזיות. בחצי העונה הראשון אצלנו, כשהיה לו את אטו לצידו, הוא היה מטורף.

ראנוקיה בבארי, ממה שזכור לי, היה באמת הטוב או לפחות הבולט מבין השניים. בקשר לתחילת דרכו באינטר, הוא הגיע ביחד עם פאציני, וכן, גם הוא היה די מטורף ביחס למה שציפו ממנו. למעט הבושה ההיא נגד שאלקה, בתחילת דרכו באינטר ראנוקיה נתן משחקים שהיו על סף המושלמים והתחושה הייתה שאינטר קיבלה פה את העוגן שלה בהגנה לעשור הקרוב לפחות. מה שקרה מאז כולכם יודעים...

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת גרפים על הליגה עצמה.

https://experimental361.files.wordpress.com/2016/02/2016-02-15-italy-att-def.Xxx?w=860

https://experimental361.files.wordpress.com/2016/02/2016-02-15-italy-att.Xxx?w=860

https://experimental361.files.wordpress.com/2016/02/2016-02-15-italy-def.Xxx?w=860

EO11 אוהב/ת את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת גרפים על האיטלקיות בהשוואה לשאר אירופה.

https://experimental361.files.wordpress.com/2016/02/2016-02-15-big-4-attack.Xxx?w=1494&h=1250

https://experimental361.files.wordpress.com/2016/02/2016-02-15-big-4-defence.Xxx?w=1494&h=1250

EO11 אוהב/ת את זה.
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Enzo Maresca @קווווווון

אגב, אני בחודשיים האחרונים תוהה לגבי ההבדל בין הגדילה של רוגאני ורומאניולי, תהיה קדימה שאולי בעוד 5 שנים ידברו עליה כפי שאתם דיברתם על בונוצ׳י וראנוקיה (למרות ששניהם לא שיחקו יחד, למעט הנבחרת הצעירה). אחד, שכר הלימוד שלו הוא ישר מההרכב של מילאן, השני, בעיקר מעצם נכוחותו לצד קייליני/בונוצ׳י/ברצאלי.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שתי ההרחקות במשחק בין סאסולו לאמפולי היו לחלוטין מיותרות. כן, אני שוב נאלץ להסתפק בשידור המשולב. לכן על הקבוצה שלי אין לי מה לרשום, בטח כשזה המשחק שאליו היו הכי מעט קפיצות, ואולי זה גם אומר משהו, לא... כן אוסיף, שבכל פעם שעברו להתקפה של ג׳נואה, היה ניתן, או לפחות אני הרגשתי, בחסרונו של פאבולטי.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו מנצחים (העיקר), אמפולי ממשיכה לספוג ולהידרדר (העיקר, שאולי, יקבלו 4 מיליון בקיץ על בארבה), וג׳נואה בסוף מסתדרת בלי חלוץ (העיקר שלווטפורד יש סגל טוב), טורינו (העיקר עוד נקודה לקארפי).

10. רומאלופה Member

אני לא מאמין שדז'קו הצליח להחמיץ ככה..והנה רק דיברתי

11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה ההחמצה המזעזעת בתולדות המועדון. "כנראה" כי הם שיחקו גם לפני המצאת הוידאו.

12. DRORIKO Member

פאלרמו עברה את החצי אולי פעמיים

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כצפוי:

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה פאקינג נינג׳ה.

15. Roma מנהלים

עזבו את טוטי, דז'קו שמחמיץ כמו ילדה קטנה, סטרוטמן עולה לשחק!