המחזור ה-26 בפרמיירליג: ארסנל-ליברפול במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/2/10.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

סנדרלנד מראה איך לא לעשות הגנה בדקות האחרונות כשאתה ביתרון.

2. ccnoob Member

קצת בדילאי,אבל בקטנה..
    גול יפה של אדביור!
    עוצר על החזה ואז קורע את הרשת..

3. קינג לדלי Member

סיטי - בולטון 0-2.
    אני מאוד מחזיק מבולטון והיום הם שוב הרשימו אותי.הגיעו כמו הרבה קבוצות שמגיעות לסיטי ללא רגשי נחיתות ושיחקו כדורגל התקפי.
    כמו שכתבתי לסיטי בניגוד אלינו יש שחקני חוד שיכולים לנצח להם משחקים גם בימים בינוניים ואפילו חלשים.הגול של אדבאיור היה נפלא.
    אפילו בתקופה של יוז כשסיטי מעדה בבית זה היה עם תיקו של הרבה שערים.
    כתבתי כבר שאדם ג'ונסון גדל להיות כוכב.
    אגב עופר,נפלנו רק בפורסט.
    תמסור לפיל שאני אתחשבן איתו...

פומפי - סנדרלנד 1-1
    פנדל ברור על בנט (בסט מי ששיחק יודע שכשחקן רץ כל כך מהר מספיק ליטוף קטן מאחור להעיף אותו.אף אחד לא עף סתם במצב כזה לבד מול שוער) ונראה היה שעם היתרון המספרי החתולים השחורים ינצחו אבל למרות שיפוט שהרג את פומפי הם הצליחו לחזור בדקה 95.
    ג'יימי אוהרה נותן עונה מצוינת.הלוואי והוא יסכים לחזור אלינו ולשחק פחות.

פולהאם - ברנלי 0-3
    ברנלי מחוץ לבית זה הפועל בלפוריה.
    שני הגולים הראשונים של פולהאם מנבדל ברור.
    אחד של אלם שהוריד בראש למרפי שכבש ואחד של זמורה שבישל לאלם.
    זמורה חתם בכדור חופשי כשההגנה של ברנלי עושה חומה מצחיקה.

וויגן - סטוק 1-1
    היה לי מומ על וויגן כל היום ושארנר כבש בנגיחה נפלאה אבל מי שפיספס ניצחון היו הפוטרס.
    טונצ'אי איזן בראש ואז נגיחה של סידיבי למשקוף ובזמן פציעות ביטי המחליף מקבל רוחב מאת'רינגטון ויורה פצצה שקירקלנד מוציא כמו גדול.
    אסור לשלוח את ג'יימס לנבחרת (היום התיישב לכדור שהתגלגל אליו ופתאום השמיט אותו לרגליים של ווילסון שכבש עצמי אבל למזלם היה נבדל) וקירקלנד נראה לי הכי נורמלי.

מחר יום הרבה יותר מעניין.

4. George Best Member

ללדי,
    אתה לא צריך להסביר לי, תאמין לי ששיחקתי המון בחיים שלי, הקטע הוא שלא ראיתי שום מגע, אבל יכול להיות שאני טועה ואחפש זווית טובה יותר.

5. קינג לדלי Member

היה באם אתה זוכר זה קרה עם אנלקה נדמה לי בליגת האלופות במשחק מול ברצלונה כשהיה נראה שהוא נפל בדיוק באותו סגנון ובהילוך איטי הראתי בדיוק איך הרגליים לא סתם עפות אחת על השניה.
    במהירות כזאת מספיק שיפשוף קטן של המגן ברגל של החלוץ כדי לתקוע לו רגל אחת בשניה.
    תשמע לי ולעופר,זה פנדל ברור ולא נראה לי שמישהו התווכח בכלל כולל רושה ויבדה שבכלל טען שזה לא הוא.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/10
  6. בועז Member

לדלי, איך זה שבולטון נמצאת רק נקודה אחת מעלינו, ואתה בכל זאת רואה הופעה שלהם באיסטלנדס ואומר שהם מרשימים אותך( הפסידו 0-2) בעוד אנחנו נותנים תצוגות הרבה יותר מרשימות מהן, ובהופעות שלנו אתה רואה תמימות?

אני לא חושב שלבולטון סיכויי הישרדות טובים יותר משלנו, יש לנו לוח משחקים שמזמן מפגשי בית מול כמעט כל קבוצות התחתית, יש לנו סגל יותר איכותי לדעתי ואני מאוד מקווה שזה יספיק. אגב אם אני צריך לבחור את מי שאני חושב שתרדנה, לדעתי אלה יהיו פומפי, האל ו-וויגאן.

7. eastlands Member

המאבק על המקום הרביעי הולך להיות חם ביותר ,והולך כנראה לחצות שנאה למען המטרה , ואני מתכון לאוהדי סיטי וספרס שזקוקים כבר היום לניצחון האוייבים על וילה וליברפול כבר הערב , מבחינת סיטי מדובר בעוד 2 ערבים שכאלו כשליברפול וספרס יתארחו מאוחר יותר העונה ברפש יהיה שמח ,רק שנישאר בתמונה .

לגבי הערב אז תיקו בוילה פארק הוא האידיאל אבל לא אבכה עם ניצחון בייתי ושוב חזרתי לעצמי והכל בסדר אתם רואים, בהייבורי כמובן שאני עם התותחנים ,ליברפול היא המטרד הכי גדול ביחד עם הספרס , מבחינת כדורגל הספרס הכי טובים ואיכותיים כרגע ,מבחינת האופי ליברפול ,ומבחינת לוח המשחקים הסיטי שלי מארחת את ליברפול,ספרס ווילה ואיסטלאנדס הוא בהחלט מבצר טפו טפו טפו .

קוין דייוס - בילתי נסבל הבחור הזה ,בסטטיסטיקה הכי הרבה פאולים נעשו עליו העונה וגם בהפוך הוא ביצע יותר עבירות מכל שחקן פרמייר אחר ,בולטון בכלל קבוצה קשה ומעצבנת ,גם ווילשיר היה טוב אתמול ,ראו הוזהרתם!

8. בועז Member

איסטלנד? הייבורי? באמת קרה לך משהו...

9. קינג לדלי Member

הם קבוצה של תאכלס אבל ספגו מכה קשה עם סיום העונה של גארי קייהיל.
    יש להם כח בהתקפה וטכניקה בקישור (לי שחקן נהדר וגם ווילשייר יוסיף להם המון).
    הלחץ במועדון שלכם הוא הרבה יותר גדול מבחינת קהל מעמד המועדון שהוא הרבה יותר גדול מבולטון ומצב כלכלי לא טוב שמחלחל עכשיו גם למאמן ולשחקנים.
    אמרתי לך,מבחינת כדורגל יש לכם קבוצה טובה שהייתה עם מאמן אחר הרבה יותר גבוה.
    גם עם כל הפציעות זולה היה צריך להוציא הרבה יותר נקודות.
    גם כפר סבא ירדה ליגה עם ידין,ישראלביץ',דה סילבה,ויבואה.
    למה ? כי הקבוצות של אוחנה תמיד היו נאיביות ומשחקות ללא הכוונה מקצועית והקבוצה שלכם היא סופר נאיבית.
    לא יודע אם תרדו אבל אם יש בכלל שאלה כזאת זה אומר את מצבכם.
    הגיע הזמן שתקחו נקודות כי כאוהד כפר סבא אני יודע בדיוק איך יורדים ליגה.
    מסתכלים על לוח המשחקים ורואים משחקי בית ונושמים לרווחה ואז לא מצליחים לקחת משחק ביתי ורואים שהליגה מתקרבת לסיומה ואז כשרוצים ונלחמים הרגליים של השחקנים הופכות לבטון וכלום לא הולך.
    צריך את הפטישים בליגה במיוחד אנחנו עם ה 6 נקודות הקבועות !

10. eastlands Member

מותר ורצוי לפנטז , כמו בסקס להיזכר בחברה הכוסית של ..

באמת קרה לי משהו ? ספר לי מתרוצצת שמועה שקרה לי משהו ? אני פה הכל בסדר ,ואתה יודע מה עדיף שאני לעולם לא יעשה פריויו בפורום ,אני באמת עלול לערבב זמנים .

11. בועז Member

אתה מוזמן תמיד לתת פה פריויוז , כולם יוצאים מחוייכים או חכמים יותר אחרי הודעות שלך!

אגב המאבק על מקום בטופ 4 כולל מנג'ר צפון אירי, אנגלי, ספרדי ואיטלקי.

לפי דעתי לשלב הגמר יעלו ספרד מול איטליה(אנגליה תודח בפנדלים). אבל עכשיו ברצינות, איפה סיטי שרצה ושיחקה כדורגל כל כך סקסי, עפ שון רייט פיליפס ובלאמי המהירים ואיירלנד בכושר שיא. היה פשוט תענוג לראות אותכם, אפילו בעונה שעברה כשהברזילאי השקרן שיחק אצלכם.

12. Bill Shankly Member

דווקא אם אני הייתי אוהד וילה/סיטי/ספרס, הייתי רוצה לראות נצחון של ליברפול על ארסנל, למה ? כי זה יפתח גם את המאבק על המקום ה3 ומפה יש יותר סיכוי להעפיל ללג"א, הרי זה לא המטרה שלכם ? גם ככה המאבק על מקום 4 צופף מאוד.

לגבי וילה - יונייטד, למרות שאסטון וילה היא איים על המקום ה4 אני רוצה לראות אותה מנצחת. לא צריך הסברים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx אך השכל בניגוד ללב אומר שמנ' יונייטד לא תפסיד היום. *זה לא נסיון לנחס.

13. Rudess Member

רמת השיפוט המביכה נמשכה אתמול בקרייבן קוטג'. שני השערים הראשונים של פולהאם התחילו ממסירות בנבדל ברור. פעם אחת זאמורה קיבל כדור והוריד עם הראש (בזמן המסירה היה בנבדל), ובפעם השנייה אותו זאמורה קיבל כדור עומק וגם היה בנבדל בזמן המסירה. לקינוח זאמורה הבקיע שער בבעיטה חופשית, שם לא היה נבדל כמובן ;-)

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שצ'רלטון לא נשארו עם המשחק בסיטי אוף מנצ'סטר ונתנו לנו לראות כמעט מחצית של חבורת השחקנים הלא מוכשרים של גרנט נגד סאנדרלאנד המתגוננת, את המחצית השניה ניסיתי לראות דרך לינקים במחשב וכמובן שאין דבר טוב יותר מהטלוויזיה אבל זה מה יש...
    משחק בכורה טוב לאדם ג'ונסון בהרכב שלנו, סחט פנדל ורץ מאגף לאגף וגם חילק כמה כדורים חכמים, בכלל העומק שיש לנו בהתקפה מצוין אתמול ישבו על הספסל פטרוב, רייט-פיליפס ואיירלנד כאשר בלאמי וסנטה-קרוז בחוץ בגלל פציעות, עם עומק כזה אפשרי מאוד לסיים במקום הרביעי.
    אדבאיור עם שער שלישי ברציפות ואין לי ספק שאם לא כל ההרחקות והפציעות וגם מה שקרה באפריקה המאזן שלו בסדר גמור - 9 שערים ואין ספק שנראה עוד עד סוף העונה.
    בארי אגב שיחק ברוב הזמן של המחצית השניה כמגן שמאלי אחרי שברידג' יצא ורייט-פיליפס נכנס, והאמת שחושבים על זה בארי כמגן שמאלי זאת אופציה לא פחות טובה מסילביניו וגארידו.
    בולטון עם לי וג'ק ווילשר בצדדים זה מאוד מסוכן, זאת לא קבוצה שאני רואה אותה יורדת ליגה מה גם שיש לה שוער מצוין כמו יאסקליינן(טעות לא אופיינית בפנדל) וקווין דייויס בחוד.

במשחק השני שראיתי בין פורטסמות' לסאנדרלאנד רואים עד כמה זה יהיה הישג אם פומפי לא תרד, פשוט קבוצה כל-כך לא מוכשרת עם חלוצים מוזרים כמו פיקיון ודינדאן וליצנים כמו רושה ופינאן בהגנה, רק את אוהרה והאלג'יראים אפשר לציין שם לטובה אולי גם באסינס.
    לא חושב שהיה פנדל ובנוסף גם הגיע לפומפי פנדל אחרי נגיעת יד של ג'ונס בתוספת הזמן אבל לדעתי האדום והפנדל הכריעו את המשחק.

היום ניצחון של ליברפול פותח אפשרות לסיים גם במקום שלישי ומכניס את ארסנל לתמונת המאבק על הצ'מפיונס למרות שלדעתי גם במקרה של הפסד היום היא מקסימום תסיים רביעית.
    וילה כבר ניצחה את יונייטד ברפש וגם הערב אני לא פוסל ניצחון אפשרי שלה למרות שאני יעדיף תיקו.

15. Dimitar Berbatov Member

http://img341.imageshack.us/img341/6159/evertonvschelseacopy.Xxx

תאריך: 10/2, רביעי
    שעה: 22:00
    אצטדיון: גודיסון פארק
    שופט: אלן וויילי

במשחק מרתק מיני רבים בערב רביעי תפגשנה אברטון וצ'לסי. שתי הקבוצות חוזרות משני הדרבים בשבת וראשון במצב רוח שונה לגמרי. נתחיל עם אברטון. הטופיס בויז חוזרים לגודיסון פארק לאחר הפסד באנפילד בעיר שלא ידעה כזה קרב מאז הבליץ הגרמני. מהקרב הנ"ל שהעלה ברבים ניחוחות של ימים נשכחים, אברטון יוצאת פגועה פיזית ומנטלית. מרוואן פלאייני מי שהיה ללא ספק הטוב בשורות הטופיס בחודש האחרון לאחר פתיחת עונה מהוססת, נפצע בתיקול עם קירגיאקוס ויעדר מהמשחק הערב - ומעבר לכך, באברטון חוששים לפציעה חמורה הרבה יותר, נוסח ארטטה אשתקד, והבלגי הובהל לבית החולים לאחר המשחק. כמו כן, אברטון תחסר מחר את פינאר המורחק מה שכנראה יוביל להופעת בכורה העונה של מיקל ארטטה הספרדי הנהדר הסובל מפציעות תכופות. ולמרות זאת באברטון לא אמרו נואש ועדיין מכוונים גבוה: "יהיה משחק גדול היום בגודיסון, זאת עונת פרמיירליג מעניינת השנה בהרבה מובנים" אמר מויס שזכה בתואר מאמן החודש (ביחד עם חברו משכבר הימים, וויין רוני). "אנחנו חייבים לנסות ולקחת את עצמנו למצב שבו נאבק על מקום בטופ". בגודיסון פארק מודעים לחשיבות המשחק הערב נוכח לוח המשחקים הקשה המחכה לה. יונייטד בשבוע הבא, לאחר מכן טוטנהאם בחוץ ובין לבין מפגש כפול עם ספורטינג ליסבון בליגה האירופית, וינסו להישען על המאזן הביתי הנהדר שלהם שכולל הפסד אחד בלבד ב-11 משחקים.

http://www.soccernews.com/wp-content/uploads/2010/01/steven-pienaar-and-marouane-fellaini.Xxx
    פלאייני ופינאר, מויס יאלץ להסתדר בלי שני שחקני המפתח שלו מול המוליכה

ומנגד בצ'לסי עדיין באופוריה מעוד ניצחון על קבוצת טופ 4 ויריבה לתואר, 2-0 על ארסנל במשחק שנראה כמו גברים מול ילדים ולא בפעם הראשונה העונה כשהפנסיונרים פגשו את התותחנים. 12 נקודות מ-12 אפשריות לחבורה של קרלו אנצ'לוטי מול הגדולות העונה. אולם בסטמפורד ברידג' מנסים להוריד את הקבוצה לקרקע ומודעים לכך שהתקופה הזאת תהיה זו שתקבע מי תזכה באליפות ותחרוץ גורלות כשכל איבוד נקודה יכול להפוך משמעותי. כמו כן, מאזנם של הכחולים בחוץ לא מרשים למדי, בטח כשממול עומד המאזן הביתי האימתני של צ'לסי העונה, שם לא הפסידו. בחמשת המשחקים האחרונים של צ'לסי מחוץ לגשר בליגה היא ניצחה רק פעם אחת - נגד ברנלי משער ניצחון של ג'ון טרי. ומאידך, כשדידייה דרוגבה נראה בלתי ניתן לעצירה עם עוד צמד נגד התותחנים, קשה למצוא מי שיהמר נגד צ'לסי. בנוסף, התבשר השבוע אנצ'לוטי שג'ון טרי יעמוד לרשותו במרסיסייד לאחר שהחלים מהפציעה הקלה בניצחון על ארסנל. מי שיעדר יהיה דקו הפצוע בברכו ומתווספים אליו בוסינגווה שגמר את העונה, בלטי ואסיין.
    במשחק הקודם בין שתי הקבוצות חילצה אברטון נקודה בסטמפורד ברידג' ב 3-3 מצוין. נתון מפתיע הוא שאברטון היא הקבוצה היחידה שלא הפסידה העונה לצ'לסי בביתה, מה שמבטיח לנו קרב צמוד ומרתק.

http://insidegossip.co.uk/wp-content/uploads/2009/11/JT.Xxx
    ג'ון טרי, הגלדיאטור של צ'לסי החלים מפציעה קלה בהופעה הירואית נגד ארסנל ויפתח בהרכב