המחזור ה-26 בפרמיירליג: ארסנל-ליברפול במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/2/10.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, מה קפצת כמו מיכאל באלאק אחרי הדברים של ונגר... התכוונתי סה"כ שצ'לסי ויונייטד חיכו להזדמנות טובה לעקוץ במתפרצות. תסתכל בכל התגובות שלי אחרי המשחק ותראה שאני לא מחפש תירוצים, או לרדת על סגנון המשחק של היריבה וכו'. התכוונתי שסה"כ קבוצות נוקטות טקטיקה מסוימת נגדנו באמירייטס, ואני חושב שגם בניטז ינסה את זה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה קרה עם באלאק ווונגר?

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור נמרץ :

*ונגר אחרי המשחק נגד צ'לסי אמר :

כמובן שהוא אמר זאת בלי שום קשר ל"לעקוץ" את המשחק של היריבה, הוא פשוט ניסה להגיד שזה לא שארסנל נרמסה באותו המשחק.

באלאק החמור הגיב בצורה הזאת.

ונגר בתגובה לא נגרר לדברים של האדיוט וכצפוי התעצבן על כך שהתקשורת עיוותה את דבריו.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, אז אנחנו בסוף עולים עם חלוץ.

אלמוניה
    קלישי, ורמאלן, גאלאס, אבואה
    ססק, דיאבי, סונג
    ארשבין, בנדטנר, נאסרי

קצת מוזר לראות את אבואה בהרכב, אבל במשחקים האחרונים סאנייה תמיד מוחלף וגם לפני זה היתה בעיה עם הכתף שלו, אז כנראה שזה זה. יש לי תחושה שארשבין ממשיך היום את הרצף שלו נגד ליברפול.

5. Selby Member

תיקול מאוד דבילי של נאני ואפילו תיקול שמתגרה בשופט לתת אדום אבל זה אדום פשוט אכזרי!
    אוי, נאני, נאני... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

מחצית, 1-1, קשה מאוד אבל אנחנו עדיין יכולים לנצח את זה, רוני יכול לכבוש שער במתפרצת לגמרי לבדו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    פאק אוף פרידל!

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/10
  6. Cup of Tea Liverpool, UK

והוא ממשיך אותו עם עוד שער מול צ'לסי.
    ארסנל - ליברפול המגרש היחיד ללא שערים עדיין.

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מתסכל ששמו את כל המשחקים הטובים באותה השעה. מעניין מה הולך במוליניו ובוילה פארק.

באמירייטס משחק מאד מתסכל, ליברפול לוחצת ולא נותנת מטר לזוז, הגענו לכמה מצבים טובים אבל אם נעלה עם קצת יותר ריכוז בהתקפה, ננצח.

8. Robin_Van_Persi Member

מחצית חלשה באמירייטס,שני הקבוצות לא מגיעות להרבה מצבים מול השער.
    המון איבודי כדור מצד שני הקבוצות.
    החזרה של בנטנר עשתה לנו טוב,סוף סוף יש לנו מישהו למעלה שמתי שמוסרים לו הוא יכול להשתמש במיימדי הגוף הגדולים שלו ולעשות ''טרור'',חבל רק שהסיומת לא במקום.

נקווה למחצית שנייה הרבה יותר טובה.

9. AronB Member

מחצית די משמימה באמירייטס.
    למעט כמה חצאי מצבים והחמצות אין יותר מדי מה לסכם, אבל בכל זאת..
    הפתיחה של בנדטנר מועילה למשחק. שוב יש שמה מטרה למסירות והרמות, הוא עושה צרות, הוא פעיל וגם הייתה לו מסירה עקב נדירה.
    אלכס סונג השחקן הטוב על המגרש, עם עוד משחק שבו הוא שולט בכל מה שניתן לו ועוזר לכל שחקני ההגנה, פשוט שחקן גדול.
    לגבי קלישי, רואים שלמרות שהוא חסר ביטחון קצת הוא מאוד רוצה. סך הכל מחצית טובה שלו, עובד הגנתית טוב, משתמש במהירות התקפית, עושה צרות לקראגר (שאגב מדמם מהפה בערך מדקה 39), עדיף אותו ככה, ללא ספק בכלל.
    פברגאס ודיאבי ממש לא במשחק, ארשבין נראה הרבה יותר טוב בצד ונאסרי שוב נפצע, מפתיע.
    הווארד ווב פשוט לא נותן למשחק לזרום, כל דבר קטן עבירה או שלא נותן חוק יתרון. לא סובל את זה, שופט צריך לתת למשחק לזרום, לתת חוקי יתרון כשצריך ולעשות את העבודה שלו בשקט.
    לגבי ליברפול, ג'רארד וקויט פשוט לא במשחק. אנג'וג כהרגלו לא עושה הרבה (פתחתי מנחוס עכשיו), בהגנה אינסואה עם הרבה טעויות של טירון (מרים רגל בהוצאת חוץ, רץ על הקו במקום לתת לכדור לצאת לקרן).
    מקסי, שכולנו יודעים איזה שחקן הוא ומה הוא יכול לעשות, פשוט לא מצליח להסתגל לרמה של הפרמייר ליג. מבחינת ההחתמה נטו זו החתמה טובה, בחינם, מניח שלא משכורת בשמיים, אבל הוא בגיל 29, ששיחק בכל הקריירה שלו בארנטינה או ספרד והוא לא מצליח לעמוד בפני מה שיש בפרמייר ליג. למשל כדור מגיע אליו מהדיפה של ריינה, הוא מנסה לעצור ולהסתובב הרבה לפני שהוא מרחיק, נאסרי ישר תוקף אותו. זה דברים של ליגה ספרדית.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני מאוד מרוצה מהמחצית הזו, יותר מהמשחק של השחקנים ופחות מהתוצאה, שדי משקרת. היינו טובים יותר וראויים לרדת ביתרון, חבל שסאהה בעט בעיטת פנדל רשלנית ושקופה, מאוד ייתכן שנבכה על החמצת הפנדל הזו בסיום.
    צ'לסי מאוד איכזבה, כולם עדים לצלילות של דרוגבה אז גם חבריו החליטו להצטרף, הפעם זה היה מאלודה שזרק את עצמו וקיבל כדור עונשין שלא בצדק. חבל על ספיגת השער המיותרת שלנו, שוב טעות בהגנה, הפעם נוויל הוא הקורבן, פתח את המשחק בצורה מאוד לא טובה ומעט השתפר בהמשך, אך אני מצפה ממנו ליותר. מאז שדונובן הגיע, קייהיל חזר לעצמו ובענק, אני מאוד שבע רצון מהחיבור של השניים, האחד משלים את השני, על אוסמן וביליאלטדינוב אני לא ארחיב, מהראשון אני לא מצפה לכלום (כמו היברט) והשני עוד לא נכנס למשחק, מקווה למחצית שניה טובה יותר, חשוב שנממשיך במומנטום שהיה לנו במחצית הראשונה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/10
  11. KirkH Member

קשקשן.

טרחת לקרוא מעבר לכותרת? כל מילה של באלאק פונקט במקום.

12. ccnoob Member

אולי תיקו מעצבן באפטון פארק..אך אפשר להתענג על הניצחון של אברטון על צ'לסי.
    אברטון-המוקש של צ'לסי?:)

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה מה שבאלאק אמר :
    אם הוא היה לומד לקרוא, הוא לא היה מגיב ככה.

והיה כל כך קשה, איזה משחק מתסכל, איזה התקפי לב בסיום. הגול שכבשנו הוא שערוריה של ההגנה של ליברפול, אבל למי אכפת. יונייטד מסיימת בתיקו בוילה פארק, ספרס האפסים שוב מפסידים לוולבס, ואני לא אומר אף מילה על המשחק בגודיסון. עדיין לא.

ערב נפלא, סוף סוף.

14. AronB Member

אחלה מחצית שנייה באמירייטס. ואבו דיאבי כובש שער מצוין אחרי יום סביר שלו.
    גאלאס היום היה ענק פשוט, כמעט בלתי עביר וגם הציל שער בטוח של אנג'וג. קלישי יציב, אבואה מזכיר את ימיו הטובים והורמינייטור כרגיל. רק מדהים אותי שלפעמים הוא פשוט יוצא קדימה בריצה וזה כאילו יש לו נייטרו בתחת. רץ במהירות שלא מביישת את וולקוט אפילו, יא ראבי.
    סונג במשחק ענק, פברגאס לא ביום גדול ועם נגיעת יד בסיום המשחק, דיאבי ביום סביר, אבל כמו שחקן גדול (והוא יהיה כזה) הוא כובש. ארשבין ובנדטנר נהנים כל אחד, כשהרוסי סוף סוף יכול לעשות את רצונו והדני נהנה ממשחק בעמדה הטבעית שלו. נאסרי נפצע, רוזיצקי עם בישול נפלא ומשחק טוב. וולקוט שיפר בהרבה את המשחק.

לגבי ליברפול,
    עצוב לראות כמה זבל יש שם. דגן זה שחקן זה? פשוט שחקן חלש. לוקאס ואבג'וג כהרגלם, מקסי ממש לא מתרגל, ג'רארד לא במשחק ועוד ועוד ועוד. בלי קשר לבניון וטורס, אם מדברים בארסנל על "הריסה לצורך בנייה", שיתחילו להרוס ולבנות במרסיסייד.

15. The_Arsenal Member

בנדטנר שחקן מגעיל, והוא נענש בצדק על ההתחזות שלו.

מי שלא נענש, כרגיל, זה ג'רארד. תביאו לבחור שנורקל דחוף, כי כל איזה חצי שעה הוא מחליט לצלול. מ-ג-ע-י-ל.