המחזור ה-26 בפרמיירליג: ארסנל-ליברפול במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/2/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא כל כך רלוונטי כעת לנבא מי תהיה האלופה, אך מי שזו לא תהיה, היא תהיה הפחות מרשימה מבין הקבוצות שלקחו אליפות בשנים האחרונות, הסטטיסטיקה מדברת בעד עצמה.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין, באמת מעניין.

אני דווקא ראיתי נגיחה של גאלאס, שהיה חופשי ברחבה, ובעיטה של בנדטנר מקצה הרחבה, אבל אם אתה אומר...

משחק ההגנה של המגינים שלנו באמת היה זוועה, ובהתקפה נראינו רע. אבל אין מה לעשות, אנחנו בתקופה רעה, בנדטנר רק חזר מפציעה, הביטחון של הרבה שחקנים ברצפה ועדיין, ניצחנו קבוצה שלחצה כמו מטורפת ונמצאת בתקופה טובה מאד.

מעניין שצ'לסי הגדולה והמדהימה נמצאת רק 6 נקודות מעל ה"נערות של ונגר" בטבלה... באמת מעניין מאד.

ואיזה מוזר זה לראות אוהד צ'לסי מדבר על תארים... מזל שהגיע אברמוביץ' עם פנקס הצ'קים, אחרת הייתם אותה הקבוצה הקטנה והמציקה, שבקושי ממלאת את המגרש ומסתכלת עלינו מלמטה, זוכים באליפויות...

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה תפיסה של אוונס למרות שלדעתי בתחילת המהלך היו תפיסות הדדיות ולכן השופט לא שרק. לאחר מכן הייתה עבירה על ולנסיה בצד שמאל שהייתה שווה צהוב שני לשחקן של וילה אך שום כרטיס לא נשלף.
    ההחלטה לתת אדום לנאני פגעה ביוניטד קשות. היינו צריכים לשנות את סגנון המשחק, החילופים והצורת משחק השתנו לגמרי. וכן, הדקות האחרונות שהם בדרך כלל הדקות שלנו היו דקות של הוילה כי לשחקנים נגמר האוויר אחרי דקות רבות ב10 שחקנים.
    בלי ההרחקה של נאני, ועם אגף שמאל שגם עוזר ותוקף, התוצאה בסיום הייתה אחרת.
    ואני שוב חוזר ואומר, מעניין שמכל חברי הפורום שראו את המשחק של יוניטד אף אחד לא חשב לדבר על האדום של נאני. אם זה היה אחרת, ומילנר למשל היה מקבל את האדום, אני מתאר לעצמי שישר היו טוענים שהשופט מכר ליוניטד את המשחק.

4. KirkH Member

כשקבוצות לוקחות אליפות תוך כדי דריסת הליגה אומרים שזה כי הליגה חלשה. כשהמצב הפוך ויותר קבוצות מוציאות לגדולות נקודות - אז הקבוצות לא בסדר.

אני חושב שזה לא סקוטלנד כאן וטוב שכך.

מה גם שהיום בטח לא היום לצאת בכזו הצהרה. מילא לאבד נקודות מול נמושות - אבל וילה ואברטון? בחוץ? מה הבעייה?

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה בגלל שהיחידים בפורום שראו את המשחק של יונייטד, היו אוהדי יונייטד...

אגב, שמת לב שלמרות שאתה אחד ה"לוחמים" הגדולים כאן נגד דיבורים על השיפוט, אתה בקביעות מתבכיין על טעויות שופטים על דפי הפורום?

6. THE STRETFORD END Member

אסטון וילה זו קבוצה משעממת ברמות,סגנון משחק מקובע,מנג'ר עם פילוספיית משחק מקובעת,
    קבוצה עם מנטליות פחדנית,גועל נפש שזו קבוצה מהצמרת הגבוהה באנגליה.
    איצטדיון נהדר,קהל טוב,כמה יהלומים על הדשא שלו היה להם מנג'ר אחר אז הם היו מאושרים וטובים הרבה יותר.
    גם כשהם מוציאים פה ושם ניצחון על קבוצה גדולה אני כותב שזה פעם,אולי פעמיים מתוך עשרה משחקים,
    כי יש גבול לכמה פעמים אפשר לגנוב נקודות מקבוצות טובות יותר בסגנון משחק מיושן ולא חכם.

להיות בבית מהדקה ה 30 ביתרון של שחקן ולא להפעיל לחץ על היריבה רק וילה יכולה,
    תנו מצב כזה לסטוק או ברנלי בבית והם עושים ממך קציצות.

מחצית שנייה ויונייטד לוחצת את הבלמים של וילה על ה 16 שלהם,מישהו מהקישור יורד טיפה למטה לבקש את הכדור?מה פתאום,מחכים למעלה לעוד כדור ארוך.

יונייטד ממשיכה ללחוץ,איזה חילוף טאקטי כנגד זה?
    מה פתאום,מכניסים את קארו,אם כבר להעיף כדורים אז שתהיה עוד איזו גופה למעלה שאולי לצליח לנגוח בכדור.

ביום שהם יכנסו ככה ל 4 הראשונות יהיה אפשר לנעול את הליגה ולזרוק את המפתח לים.

7. AW forever Member

אז בקיצור, שוב שיפוט גרוע שקיפח את שני הצדדים. עדיין לא הבנת מה זה אפקט OT ומה ההבדל בינו לבין שיפוט גרוע. בנוסף אתה שקראת לפתיחת דיון נפרד לשיפוט ומחית בקול גדול על כך שבכיינים הורסים את דיון המחזור, אתה זה שיוצא הבכיין ולא בפעם הראשונה.

8. THE STRETFORD END Member

נו,אולי די עם עוד פעם שיפוט ושיפוט ושיפוט,נמאסתם!

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/10
  9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מילא להפסיד לאברטון ווילה, אבל צ'לסי השנה איבדה שתי נקודות בחוץ מול האל, הפסידה בחוץ לוויגאן, עם כל הכבוד, אלה משחקים שהיא היתה חייבת בהם לנצח.
    את ההצהרה הזו לא גיליתי מהיום, השנה קבוצות הצמרת הגבוהה מתחרות בינן לבין עצמן על מי תהיה הכי פחות גרועה עד הסיום.
    נ.ב. אלה שטוענים שכשהקבוצה דורסת את הליגה בדרך לאליפות עקב חולשתה של הליגה כנראה חסרי מושג, לא שזה לא גורם אך לא צריך להמעיט מהערך של הקבוצה, להזכירכם אנחנו בפרמייר ליג ולא בסרייה א.

10. KirkH Member

אווווו הנה שוב התחלנו עם השטויות של הילדים בגן שולה.

חגגנו לנו בשקט המקפיא של הספרייה גם לפני שרומאן הגיע. נמשיך לעשות את זה גם אחרי. פעם אחרונה שבדקתי, זכינו בתארים גם לפני שהוא הגיע.

יש לך ד"ש מג'ורג' גרהאם.

וגם מווין ברידג'. לפחות אנחנו טרחנו להיות יריבים שקולים גם כשלא באמת היה לנו סיכוי למשהו.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מי ראה את המשחק? אוהדי יוניטד, צ'לסי, וילה, אברטון, סיטי ויתכן שגם טוטנהאם ועוד הרבה מאוד נייטרלים.
    2. אני אמשיך לעקוץ בכל הזדמנות את כל גונבי הדעות כאן בפורום.
    את כל אותם אוהדים שהקינאה ליוניטד אוכלת אותם ולכן בכל פעם שיש טעות שיפוט לטובת יוניטד ולפעמים (כמו בדרבי) גם החלטת שיפוטית לטובת יוניטד שהיא ללא טעות מקשקשים כאן במשך עמודים על כך שהשופטים תמיד באים לעזור ליוניטד ושפרגוסון שולט בשופטים. אבל כשיש החלטה נגד היוניטד הפורום תמיד שקט.
    3. בניגוד לאותם אנשים, אני תמיד מציין בהודעה שלי שגם אם ישנה טעות שיפוטית, המקור שלה הוא לא באנטי יוניטד או בשופט מכור אלא בטעות שיכולה לקרות. כפי שאמרתי בהודעה האחרונה שלי, טעות יכולה להתרחש לכאן ולכאן, לצערי היום אנחנו נפגענו מאחת כזאת.
    4. ובכל מקרה, לא רואה מה לא בסדר עם הטענה שלי שהרחקה לא הוגנת בדקה ה30 פגעה לנו במשחק ושינתה אותו.

12. KirkH Member

בעיקר זה שההרחקה הייתה מוצדקת...

13. eastlands Member

וילה נראית עלובה , ספרס נמרחת כמו חמאה,וליברפול הכי אפורה שרק יכולה להיות , מה יהיה עם המקום הרביעי ? אולי יבטלו אותו העונה כי לא יכול להיות שאנחנו נעשה את זה ,יש לנו 2 משחקים חסרים ועוד לארח בבית את ליברפול,ספרס ווילה באמת שהכל בידיים התכולות ורק נשאר לשמוט את זה עכשיו כדי לשמור על המסורת.

שמחתי על הניצחון של הפטישים , חשוב שהם ישארו ,בכלל ערב נחמד מאוד מלא באופטימיות ככה באמצע של פברואר קצת מוזר .

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לך יש ד"ש, מפרדי ליונברג.

49 שנה בלי אליפות... באמת ההגעה של אברמוביץ' היא לא מה שהרימה אתכם.

15. KirkH Member

מה שתגיד.

כל עוד אתה מרוצה והקבוצה שלך נראית ככה. אין לי בעייה עם זה.