המחזור ה-26 בפרמיירליג: ארסנל-ליברפול במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/2/10.

1. AW forever Member

בשלבי הסיום של המשחק בגודיסון מויס רצה להכניס את סנדרוס, אז הוא ראה את הזיק בעיניים של דרוגבה והחליט לשמור את החילוף הזה לשניות האחרונות ממש, ככה שלא ראינו את מפגש הענקים בין הבלם המהולל לחלוץ שכ"כ אוהב לשחק מולו. חבל.

2. קינג לדלי Member

לואיס סאהה רוצח,תמיד היה.
    אם לא הפציעות הוא כוכב גם ביונייטד.
    היום לאט לאט הוא מחזיר לעצמו את השם כחלוץ מעולה.
    הריצה לפינה הקרובה והנגיחה ובמיוחד ההשתלטות בגול השני עם החזה והירייה היו של חלוץ גדול והוא חלוץ גדול.

אגב,טרי סידר שני גולים,שיסע לנוח בדובאי ובעצם הוא נוסע לקבל מכות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/10
  3. Rudess Member

זה בסדר דרוגבה גם אוהב לשחק מול ורמאלן, הוא חגג עליו יותר מאשר על סנדרוס וזה רק בעונה הראשונה של ורמאלן באנגליה...

גם אתה כמו קירק הלכת לבדוק בוויקיפדיה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

4. the white pele Member

לא קרה.היתה רק נציגה אנגלית אחת במפעל והיא היתה יונייטד.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה היה ב-99/00, הפסידו לברצלונה 5-1 אחרי ניצחון 3-1 בגשר.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בועז, אין לך מה להיפגע. העברתי את הנקודה שרציתי להעביר, ומכיוון שאתה בעצמך אמרת לי שאתם רוצים שהנושא של טעויות שיפוט יהיו כאן, זה בדיוק מה שעשיתי.
    יותר מכך, העובדה שאתה מתייחס לעקיצות שלי בצורה ספציפית היא לא מובנת. עקיצות יש כאן בפורום תמיד, אבל כניראה שאם אני לא אוהד סיטי מסוים אז אין לי את הפריבלגיה לכך. במקביל לדברים שלי התפתחו עקיצות הדדיות על הגודל של צ'לסי לפני בואו של הרוסי, מדוע אז לא נאמר שאותו דיון הורס את הפורום?
    מדוע בדיון המחזור של הניצחון שלנו בזמנו על הסיטי לא ראיתי את המנהלים עוצרים ומדברים על העקיצות שהיו? מדוע לא ראיתי התייחסות להודעות כמו "אני עדיין לא מאמין שיש כאן זייני שכל כמו משה אוחיון שטוענים שהכל כשר. כמה עיוורים ושקרנים אתם יכולים להיות... " שלקחו את העקיצות לפן האישי? יתכן שזה אולי כי הציטוט שייך להודעה שלך?
    אז בבקשה ממך, איפה ואיפה לא כאן. אני מספיק זמן בפורום (סגרתי את השנה השמינית השנה) כדי לדעת מהו הגבול וכדי לדעת לא לעבור אותו.
    עכשיו בואו נחזור לדיון -
    לדלי, מסכים לחלוטיין עם מה שאמרת על סאהה. סאהה כשהוא כשיר הוא חלוץ מהטובים בליגה. בזמנו חצי עונה נפלאה שלו אצלנו עזרה לנו מאוד במאבק לאליפות ונתנה לנו חלוץ מסגנון אחר. הבעיה היא כמובן שהוא נפצע לעיתים קרובות מידי. פרגי האמין בבחור ולכן נתן לנו צאנס אחר צאנס אבל לצערי הפציעות הרסו כל סיכוי של סאהה להצליח בקבוצות ברמה גבוהה יותר בטח באינטנסיביות של קבוצה כמו יוניטד שמשחקת בכל כך הרבה מסגרות.
    ואם אפשר להוסיף משהו, 2 השערים של סאהה היו נפלאים אבל ההחמצה של הפנדל הייתה חסרת אחריות. בעיטה בלי חוזק, בלי דיוק, במצב של 1-1 לפני המחצית, המון חוסר אחריות, לשמחתי הוא תיקן בסוף עם השער הנפלא.

7. rooney-7 Member

לפי דעתי אסטון וילה תיקח את המקום הרביעי. הסתכלתי על לוח המשחקים שנשאר לכל קבוצה ולליברפול ולאסטון וילה יש הכי הרבה משחקים מול קבוצות מהחלק התחתון של הטבלה ועוד רובם בבית. לפי מה שהולך השנה המשחקים האלו הם די נקודות בטוחות,לעומת אין ספור משחקי הצמרת שמנצסטר סיטי תצטרך לנהל(המשחקים מול קבוצות מהחלק העליון של הטבלה), אז נכון שרובם בבית ויש לה עוד שני משחקים חסרים,אבל גם הם מוקשים לא קלים(סטוק בחוץ,אברטון בבבית), ולפי דעתי מנצסטר סיטי תסיים לא מעט ממשחקי הצמרת הללו בתיקו, בזמן שאסטון וילה תחגוג מול הנמושות. ליברפול עם לוח די דומה, אבל השנה בלי טורס היא פשוט קבוצה פחות טובה מהוילה, והיא מוכיחה לי את זה כל מחזור

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורס חוזר במחזור הבא או בזה שאחריו אז גם לפי כל התאוריה שלך הכל בספק.

9. AW forever Member

משה אוחיון,

תעקוץ כמה שאתה רוצה. אני רק מזכיר לך שאתה היית מאלה שהחרימו את דיון המחזור בגלל שמתבכיינים בו על שיפוט ובגלל הרמה הנמוכה וזה פשוט מדהים איך אתה רץ ומתבכיין, מקשקש על אפקט OT למרות שאין פה שום קשר לזה בכלל, לא מבין איך הפורום לא גועש אחרי ההרחקה של נאני ועוד שאר ירקות שאתה בעצמך הגדרת אותם כרמה נמוכה. הניסיון להחזיק את המקל בשני הקצוות- גם להיות הצדקן שמבקר על הרמה הנמוכה וגם להיות זה שזורק בוץ- זה מה שמעצבן פה.

10. eastlands Member

אני האוהד סיטי המסויים לפי כתבנו בדרום , איזה כבוד שאני מקבל פה אכן תודה למנהלים .
    לדעתי מה שלא הבין אדון אוחיון הוא שבעקבות הדרבי ועוד שאר תלונות שופטים כולם כבר התעייפו (לא תאמינו אבל זה כולל את בסט אפילו ) , ההתביינות על שופטים ירדה פה בזמן האחרון ,הרוב הבינו שזה רק מזיק לדיון ולפתע הגיע סיפור נאני שאפילו המאמן הזועף טען שמדובר באדום ברור ! ועוד טענה מוזרה על דקת ההרחקה בקיצור בכי שנועד להרוס .
    עכשיו הוא טוען לאיפה ואיפה ,לדעתי אפשר לפתור את הבעיה בפתיחת דיון ששמו יהיה אפקט אוחיון ,מה דעתם שם למעלה ?

רוני 7- ציינת שרוב משחקי הסיטי נגד יריבותהה הם בבית ,ובכן לא רוב פשוט כל ה3 באות אלינו לפי הסדר ליברפול, ספרס,וילה .
    אתה חושב על וילה ואני בתחושה שהיא הכי חלשה מכל ה4 למרות לוח משחקים נח יחסית הם הכי נחותים לדעתי.
    ליברפול היא הפייבוריטית ,כי גם לוח המשחקים הוא סביר וגם טורס חוזר ,אבל הפסד שלהם באיסטלאנדס וניצול המשחקים החסרים יפתח פער של 9 נקודות !של סיטי עליהם ,הכל בידיים שלנו גם בגלל המשחקים החסרים וגם בגלל הקרבות הבתיים נגדם .

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

איסטלנדס,
    אני לא מסכים איתך שוילה הכי חלשה. לדעתי יהיה לכם הרבה יותר קשה לשחק נגד קבוצה בסגנון שלה מאשר נגד טוטנהאם לדוגמא, רדנאפ בדרך כלל מנסה לשחק כדורגל פתוח ושחקנים כמו אדבאיור וטבז יחגגו על סגנון משחק כזה במתפרצות, אסטון וילה מנסה לרוב קודם כל להרוס את המשחק של היריבה ואחרי זה לצאת במהירות קדימה עם מילנר, יאנג ואגבונלהור ועם כדורים ארוכים להסקי - להגנה שלכם שהיא דיי איטית, במיוחד בעמדת המגן השמאלי, יהיה יותר קשה להתמודד עם סגנון כזה.

עריכה:
    עכשיו הבנתי שדיברת על המאבק על המקום הרביעי בכללי, בכל מקרה אני חושב שההבדלים לא גדולים בין הקבוצות נכון לעכשיו.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נעשה עסק, תפתח דיון בשם "אפקט אוחיון" (ותודה גם לך על הכבוד) אבל מרגע שהטופיק הזה נפתח, אתה מפסיק להציף בכל דיון כאן ושל היוניטד את התאוריות המופרכות שלך על יוניטד, פרגוסון או השופטים. מה אתה אומר, אתה מסוגל?

המאבק על המקום הרביעי? זה נראה כרגע כי מי שתהיה הכי פחות גרועה תזכה במקום הרביעי. זה פשוט מדהים לראות שבוע אחרי שבוע קבוצות כמו טוטנהאם, וילה או ליברפול עושות במכנסיים. גם הרצף האחרון של ליברפול לא הרשים אותי כי הכדורגל היה ברובו עלוב. טוטנהאם שיחקה לפרקים כדורגל נפלא אבל אז היא מאבדת פעם אחר פעם נקודות במקומות שאסור לה לאבד נקודות. גם וילה לא בדיוק יציבה לאחרונה.
    אני חושב שהמאבק בסופו של דבר יהיה בין סיטי שיש לה 2 משחקים חסרים שנותנים לה יתרון עצום, לליברפול עם הניסיון. וילה וטוטנהאם הראו יותר מידי פעמים העונה שהאופי שלהם לא חזק מספיק, ובמאבק הקשה עד לסוף אני לא רואה זאת משתנה.

כמובן שאני מקווה שהמחשבות שלי יתבררו כשגויות כי לבחור את מי אני מעדיף במקום הרביעי, ליברפול או סיטי זה כמו לבחור בין לחתוך את ידין ימין או לחתוך את יד שמאל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Cup of Tea Liverpool, UK

Clichy

למה לא לבוא בטענות לאנטי-כדורגל? כי יש הרבה זבל בקבוצה וזה לא נגד החוק (כמו צלילות).
    בנדטנר וג'רארד צללו, אף קבוצה לא קיבלה מזה שום דבר מיוחד- התקזז.
    לעומת זאת, ארסנל עברה על החוק פעמיים במשחק ויצאה נקייה. לצאת בטענות זה לגיטימי לגמרי, בטח כשזו לא הפעם הראשונה שזה קורה לנו העונה, וגם לא השנייה או השלישית.

14. Clichy COYG

הסתכלתי עוד פעם על ה"עבירה" כביכול שהייתה, ולא היה מגע. בפעם הראשונה ג'רארד צלל ולא קיבל על זה כלום ובפעם השנייה קאוט נפל לו, ככה שבדיעבד כל הסיטואציה "לא חוקית" מלכתחילה.
    בכל מקרה, לגיטימי שתבואו בטענות רק שאוהדי ארסנל באים בטענות על שיפוט קוראים להם בכיינים.

15. Dimitar Berbatov Member

ואתה יכול להסתכל על זה מהצד השני שמצב שבו המוליכה באמצע פברואר עם 4 הפסדים ו-56 נקודות בלבד מעיד עד כמה הפרמיירליג חזקה העונה. האלופה העונה אולי תהיה פחות מרשימה מבחינת סטטיסטית, אבל היא תצליח לעשות את זה בליגה הצפופה והקשה ביותר שאני זוכר (ואני זה לא חכמה, חבר'ה שראו את הליגה הזאת שנים על גבי שנים אומרים את זה). לא הכל סטטיסטיקה.

ושימו לב למה שקורה בתחתית: בלקבורן עם 1-0 קטן על האל מתרחקת. איך האנטי כדורגל הזה תמיד בשקט שקט בורח לכולם?