המחזור ה-26 בפרמיירליג: מה מלאך כמוך עושה בגיהנום הזה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/2/17.

1. Sir Alex Las' Killa

לאף אחד אין מושג באמת כמה הוא בדיוק מרוויח, אני התייחסתי למספר הזה.

ברור שלא תרצה להיכנס לזה - כי זה פשוט לא נכון, להוציא 2 עונות, יונייטד מעולם לא הוציאה הכי הרבה בתקופת פרגי;

http://i2.mirror.co.uk/incoming/article8684232.ece/ALTERNATES/s615b/biggest-premier-league-spenders.Xxx

גם כשמודדים הוצאות לטווח ארוך, 19 שנה, אתם עדיין באזור שלנו, אפילו מקום אחד מעל (כמה אליפויות לקחתם בתקופה הזאת?):

http://therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2012/04/92-2011.Xxx

אבל אל תתן לדבר פשוט כמו עובדות להטריד אותך.

נערך לאחרונה ב: ‏1/3/17
  2. nwish Member

אין כאן קשר ליונייטד. FSG הביאו את קלופ וחשבו שעכשיו הם יכולים להתקמצן בשקט, כי הרי הבחור הביא שתי אליפויות לדורטמונד מול באיירן.

נראה אם בקיץ הם יחכימו, אם לא אז באסה לאוהדי ליברפול כי זה לא משנה מי יאמן אותם - תקרה הזכוכית שהיא ההנהלה תישאר.

oranfu, alexshw ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  3. Gass12 Member

1. אתה לא באמת מאמין במשפט שאמרת ושהדגשתי?
    2. והיה ובכל זאת אתה כן מאמין, אז עובדתית זה אינו נכון ותודה לחברך שצירף את טבלת הרכש והמכירות בעונות האחרונות #69
    3.נומינלית הסכום שהשקעתם ברכש גבוה משל טוטנהאם וארסנל
    4.דניאל לוי כנראה אלוף במכירות יד2 כי הוא מצליח בזה לא רע בכלל . מה שמצמצם מאוד את הפער בין שני הסעיפים.
    5. שמעתי את טרוניית הקנאה לגבי המועדון שאני אוהד. רציתי לחדד מעט . אנחנו המועדון היחיד בעולם שהבעלים קנו אותו במטרה לחלוב אותו.
    הרכישה בתנאים המטורפים תוך השתת חוב הרכישה ( שנלקח בהלוואות) על המועדון. משיכת משכורות קבועות. משכון נכסי המועדון יעידו על כך.
    התמזל מזלנו ( ומזלם ) שהם הצליחו לתפור עסקאות חסות נהדרות וגם סידור מימוני שפוי יותר להלוואות בדמות אג"ח וכך ניצלנו מקריסה (לשמחתי ולדאבונך ) שהיום אולי נשמעת דמיונית אבל היא היתה די מוחשית וממשית בשלב מסוים.
    אתה רשאי לקנא בשורת ההכנסות במאזן שלנו ,או במנהל חטיבת עסקאות החסות, או במספר 20-18 . אבל שתהא זו מסוג קנאת הסופרים
    (שמועילה ותורמת לאיכות ) ולא קנאה נגטיבית
    6. כמועדון בעל עבר כ"כ מפואר שממותג מכל הבחינות הרבה יותר גבוה מטוטנהאם נשמע לי מופרך שתאמר משפט כזה.

4. Mellow29 Kopite

לגבי ה-net spend בחלונות האחרונים אני ראיתי טבלה אחרת ממה ש-@golding פרסם פה. בכל מקרה התחושה שלי הייתה שבחלונות האחרונים טוטנהאם השקיעה באופן די משמעותי יותר מאיתנו בשחקנים כמו סון, ואניימה, יאנסן וסיסוקו, אבל אחרי שבדקתי מסתבר שהם דחפו כל מיני נגרים כמו בנטאלב ומייסון ב-15 מ' פאונד כ"א אז זה די קיזז (משהו שאתה לא בדיוק שם לב אליו אם אתה לא עוקב אחרי הקבוצה).
    ברור שהם מנוהלים הרבה יותר טוב מאיתנו, ובעלי טביעת עין מצויינת בשחקנים. השאלה הרצינית שצריכה להישאל פה זה למה למרות ההבדל העצום במעמד של המועדון ובהכנסות, אנחנו מתחרים עם טוטנהאם פחות או יותר על אותן מטרות ומציעים להם פחות או יותר אותם תנאים פיננסיים? ולמה בחלונות ההעברות האחרונים טטונהאם מוציאה פחות או יותר כמונו, למרות שאנחנו הרבה יותר עשירים?

אז אוקיי, אנחנו לא צריכים להיות 6 אלא להתחרות עם ספרס על 5-6. רחוקים מאוד מארסנל, שהביאה שני שחקנים בפרופיל שאנחנו אפילו לא פוזלים לכיוונו (סאנצ'ז ואוזיל).

לגבי סעיף 5 שלך, גאס, הקריסה שלכם הייתה הרבה הרבה פחות מוחשית מהקריסה הפוטנציאלית שליברפול עמדה בפניה. בוא לא נשווה בכלל בין מה שעשו לכם הגלייזרים ומה שהיקס וג'ילט עשו לנו. במה שאני מקנא זה לא בהכנסות, מנהלי חטיבות החסות וכו'. גם לך ברור שחלק גדול מזה פשוט נבע מהטיימינג של לעלות על גל ההצלחה בדיוק כשהכדורגל נהיה גלובאלי התחיל לגלגל מיליארדים, בזמן שלליברפול לקח יותר מעשור להתאושש מהייזל והילסבורו. אני מקנא לגמרי באמביציה של מי שמקבל אצלכם את ההחלטות ולא מוכן לסבול כשלון. אני לא יודע אם זה גלייזר או וודוורד או אנערף, אבל קיץ אחרי קיץ אתם עושים מה שאפשר כדי לעזור למאמן. אם הם עושים עבודה בינונית או מחורבנת זה כבר עניין אחר, אבל חוסר הסבלנות של ההנהלה שלכם לבינוניות ראוי להערכה. אצלנו FSG מבסוטים על הבינוניות. למה לא? בלי באמת לקחת סיכון גדול בשוק ההעברות מאז אנדי קארול לפני 6 שנים, המועדון שהם קנו ב-300 מ' פאונד שווה קרוב ל-1 מיליארד. למה הם צריכים להכנס לעסקאות מסוכנות כמו די-מריה, מרסיאל, פוגבה? למה צריכים לשלם כ"כ הרבה לשחקן כמו זלאטן? אפשר לתת חוזה חדש ללוברן ויהיה בסדר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. nwish Member

הם מכרו את בנטאלב ב-15 מ' פאונד?

פאק מיי לייף דניאל לוי הזה גאון.

6. Gass12 Member

זה לא תמיד היה ככה.
    איך אומרים בצבא? מה שלא נכנס דרך הראש נכנס דרך ה...
    הם דווקא די התקמצנו עם פרגי ולא בדיוק שחררו לו תקציבים. יש קשר לאישיות של פרגי כנראה ,אבל כשהסר באמת רצה משהו הם השיגו לו.
    לדעתי ומעמדת הבדיעבד,הם הבינו שמה שיוציא אותם ואותנו מן הבוץ זה חזרה להישגים ,אחרת האימפריה תשקע. ואז מתוך עמדת האין ברירה חייבים להשקיע עוד בעסק נוצרה דינמיקה שהביאה בטיימינג מעולה גם את ההצלחה בחסויות וחוזר חלילה.
    אני לא צריך להסביר לך אבל בכל עסק מגיע שלב האנרציה שבו אתה מרוויח לתקופה מסויימת על השקעות העבר. אז הם תפסו את הזמן הנכון
    שבו הגלגל הפסיק את האנרציה שלו ונתנו דחיפה נאה. ( אם תשאל אותי? זה היה מהלך מכירת אגרות החוב בריבית של קרוב ל9 אחוז שהחליף את ההלוואות מקרנות הגידור)

7. Mellow29 Kopite

תשמע, מה שקרה עם הגלייזרים במנ' יונייטד רחוק מאוד ממני. אין לי מושג מה הסיפור עם אגרות חוב, הנפקות ומינוף. מבין שיש ביקורת של האוהדים שלכם עליהם, אני חושב שבהשוואה לקבוצות אחרות אתם ברי מזל על ההנהלה הזו.
    בהרבה מאוד נקודות, החל משנות ה-90 ועד לעידן הנוכחי, למעט פרק זמן קצר שבו זו הייתה צ'לסי - מנצ'סטר יונייטד הייתה זו שתמיד הרימה את הרף של השוק - אנדי קול, ואן ניסטלרוי, ורון, פרדיננד, רוני, די מאריה, מרסיאל, פוגבה. מועודנים אחרים היו צריכים להשוות את ההשקעה (צ'לסי, סיטי) או ליפול אחורה (ארסנל, ליברפול). בליברפול הפעם האחרונה שהבעלים באמת היו מוכנים להשקיע ולקחת סיכון הייתה קיץ 2011 עם דלגליש וקומולי. מאז כל ההוצאות פשוט התקזזו עם המכירות של סוארז, סטרלינג ואחרים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

ברור שהנט ספנד של טוטנהאם מדהים כבר יותר משש שנים.
    לפני שלוש עונות לוי מכר את סאנדרו ב6 מיליון פאונד כשהשחקן בדיוק החלים מהפציעה ה700 שלו בברך ואחרי שכבר קרע רצועות, כלומר מכר לקפר חלום.
    באותה עונה ליברמור נמכר ב8 מיליון פאונד וכל מיני אנגליים שהשלימו מ15 דקות ועד להופעות בודדות ב5 מיליון פאונד(מאיזיקייל פראיירס ששיחק אצל פרגי פעם באירופאית ועד לקייל נאוטון).

אחת העסקאות הכי מבריקות היה לדחוף את פאוליניו לסין כשזה עוד לא היה הדבר הכי קל ופופלארי וכשהמניות היו בשפל שיא- 9 מיליון פאונד למי שתוהה ואם אני לא טועה גם בשנה אחרונה בחוזה.
    בהמשך טאוסנד אחרי קריירה של 0 בישולים ואיזה שער ב12 מיליון לניוקאסל כדי שהיא תוכל לרדת ליגה בבטחה.

תתן ללוי כל שחקן בכל מצב, תדאג לו לאבא, אמא ותעודת זהות והוא כבר ימכור אותו בכמה מיליונים.
    תארגן לו דרכון בריטי ועם עונה טובה המחיר יתחיל מ50 מיליון פאונד.
    זה היה ידוע מזמן לרובנו גם שיטת המכירה לשחקנים שעמדו בסעיף הזה ואחרי קיץ של התשה.

ההבדל הוא שאם בעבר באותו חלון היה מגיע בן דיוויס ב10 מיליון פאונד, סטאמבולי וקווין ווימר כבר שנתיים הם מחתימים שחקנים בפרופיל של אלדרווילד, וואניימה, סון, יאנסן וכוו.
    לא בסכומים ולא שמות שליברפול לא הייתה יכולה להביא אבל היא לא באמת ניסתה.
    עבודה טובה בשוק בנוסף לשמירה על הנט ספנד יצרה מצב שטוטנהאם כבר שנתיים קבוצה יותר חזקה, עמוקה(ספסל הרבה יותר טוב, כולל שוער מחליף שעדיף בהרבה על שני השוערים של ליברפול) וכל זה מבלי לנתח את הסגנון של פוצ׳טינו שהוא הרבה יותר מציאותי לאיכות ולגודל של טוטנהאם והרבה פחות פנטזיונרי או הפקרי בצד אחד של המגרש.

ככה שכן עם כל הגדולה של ליברפול בהתבסס על ההיסטוריה, השם והשחקנים שפעם עברו אצלה ועם כל הכוונה הטובה שם שקלופ יחלוב 200 אחוז ועם ספסל שלא הייתי מעלה למשחק באנדר 20, צריך להיות מציאותיים, ליברפול שנתיים כבר פשוט פחות טובה, שאפתנית ועמוקה מטוטנהאם זאת שהייתה מקדשת מקום 6 או 7 במשך שנים.
    כמובן הרבה מזה על קלופ שלא לחץ, דרש, האמין ,נאיביות מסוימת וכל מה שכבר נאמר פה אלף פעמים.
    ההבדל שלהנהלה שם זה פשוט מתאים, לוי כן אמביציוני מאוד.

אמיר ע, Walkon, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. nwish Member

מי היה מאמין.

אלעד אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

לחלוטין לא ברי מזל. הריבית על החוב שלהם גרם בתקופות מסוימות לכך שהכסף לרכש היה פי 2 נמוך יותר ממה שיכל להיות בלי החוב. כל הכסף ממכירת רונלדו בערך נוצל או לתשלום ריבית או להורדת קרן החוב בחלקה.
    זה לא שהגלייזרים מכניסים את היד לכיס.
    יונייטד המועדון הכי מכניס בעולם או במקרה הגרוע מקום 2-3 בתחום.

אם אני לא טועה היקס וג'ילט ביצעו רכישה של ליברפול בצורה די דומה - בלי לשים הון עצמי בכלל רק שליברפול מכניסה הרבה פחות כסף מיונייטד ולכן הם הביאו את קבוצתם על סף ריסוק כלכלי.

גם ליברפול כל הזמן מתרצת את נפילה בניינטיז בגלל אירועי הילסבורו והייזל.
    הסיבות לנפילה מקצועיות לחלוטין.
    ממליץ לראות איך סונס פירק את סגל האליפויות האחרונות ואת מי הביא במקום.
    איך ליברפול אמרה לא לקנטונה ושרינגהאם וכו'.

Gass12 ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך להשוות מספר משחקים של כל אחד.
    אני זוכר ששירר היה נפצע הרבה אבל אולי זה היה רק מגיל יותר מתקדם.

13. alexshw Member

בוא נשווה מבחינת שערי ליגה, ניקח אצל שירר עד תום עונת 1993/94 זה שווה ערך מבחינת גיל לעונה הזו של קיין אז עד תום העונה הוא עמד על 70 שערים ב- 179 משחקי ליגה.
    קיין עכשיו על 80 שערים ב - 160 משחקי ליגה, כולל השאלות.

Sir Alex אוהב/ת את זה.