המחזור ה-26 בפרמיירליג: Jesus, Etc.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/2/18.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

VAR היה צריך להיכנס לכדורגל כבר ב2000. מספיק עם ההמתנה הזאת. תגאלו את כולנו כבר. השופטים לא יכולים לעמוד בקצב של הכדורגל היום, זה לא הגיוני לחשוב שהם לא יפספסו דברים. תעזרו להם.
    מבקש את הדבר הזה כבר מ2010 לפחות...הגיע הזמן.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  2. Mellow29 Kopite

למה הוא עשה תנועת ביטול? תשאל אותו, מאיפה לי. לא ראיתי מה שהוא רואה. רק בטוויטר רצים שני סרטונים מזוויות שונות, באחד מהם נראה שאין מגע של ואן דייק ובשני רואים בעיטה ברגל, כנראה שהקוון שכנע אותו שהוא ראה את זה בבירור.
    הויכוח הזה דבילי כי ההחלטה לשרוק לפנדל היא נכונה. שאר השיפוט היה חרא בעיקר כי שחקני ספרס יצאו בזול מעבירות מסוכונת וציניות - דיוויס, דמבלה ו-ורטונגן.

מה שאני אומר בדיוק שזה שצריך להכניס VAR, לא רציני לצפות מהקוון לזהות נבדל שגם בהילוך חוזר לא ברור אם היה.

3. oranfu Member

היא לא נכונה קיבינימאט לאמלה בנבדל! זה לא מוטל בספק בכלל.

ואם זה רציני לצפות ממנו לראות את העבירה כביכול זה גם רציני לצפות ממנו שהשחקן מלכתחילה בנבדל.

4. Coutinho10 Member

לא מבין למי אכפת לעזאזל מניסיון ההרחקה של לוברן, הוא פאקינג שרק לפנדל שהיה בו 0 מגע של קאריוס בקיין. יותר מכל נבדל מסריח ש 99% מהקוונים לא היו קולטים או יודעים איך להתנהל איתו, הכשל העצום הוא הפנדל הרך הזה מהסוג הכי נורא שיש בכדורגל. לאן הסתכל מוס באותו רגע ? מי מסתמך על מי בצוות השיפוט הנוראי הזה ? פשוט ביזיון שלא ראיתי המון זמן כדוגמתו מה שהלך שם היום.

גיל, זה שקאריוס ולוברן היו מצוינים משחק שלם ובסוף נתנו את הפאלטה זה יותר מהכל קלופ. זה קרה גם לואן דייק היום שעדיין חף מביקורות (בצדק כמובן) ואני חותם שיקרה עוד הרבה.
    המנג'ר שלך קרס בפעם ה 100 במשחק חשוב ובתחום ניהול המשחק. אני באמת חושב שהוא אחד מהמאמנים הגרועים בתחום, לא זוכר מתי בפעם האחרונה החילופים שלו שינו משחק לטובה ומנגד אני זוכר ככ הרבה פעמים שהחילופים שלו חירבנו את המשחק. ייאמר לזכותו שהבעיה הקשה הייתה בקישור ואכן היה צורך בחילוף כפול. אבל למה להוציא את מאנה ? אם הפוקוס של ההגנה שלהם מלכתחילה היה על 2 שחקנים (כי פירמינו נטו עבודה טקטית ביום כזה) אתה מוריד את הפוקוס שלהם משני שחקנים ומעביר אותו להיות רק על סלאח ?
    להכניס עוד בלם בפעם האלף ? ליצור את הפאניקה והבלאגן ? להזמין עוד לחץ ? אז ברור שלוברן וקאריוס הם הראשונים שיישברו (מבין כולם לוברן עשה את הטעות הכי קטנה מכולם כשגם קאריוס גבולי ביותר).

זה כבר ניהיה תסריט חוזר משבוע לשבוע, "לוברן נתן משחק טוב". אם זה היה בלם חדש שנותן עונה כזאת היינו מתייחסים אליו לפחות כמו מאטיפ של עונה שעברה. להוציא כמובן את הקטסטרופה במשחק הראשון מולם, אחלה תקופה בשבילו (משהו כמו 3 חודשים). בעיניי שאפו, הציוות שלו היום עם ואן דייק כמו שגיל ציין, נראה היה כמו אחד מהיותר טובים שהיו פה בשנים האחרונות.
    גם לקאריוס מגיעות מחמאות אבל אני עדיין לא סומך עליו בשיט, גם מיניולה נתן חודשיים מהסרטים עונה שעברה ועוד במאני טיים.

5. הקופ בישראל Member

yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

איזה חילוף הוא יכול לעשות בסגל הנוכחי? בחייאת, למעט אוקס כל הספסל היום זה שחקנים שאין להם מקום בליגה הזאת בכלל. ברגע שמכרו את קוטיניו ולא הביאו מחליף (זה עוד מבלי לקחת בחשבון את השחרור של סטארידג') חרצו את הגורל. אין לנו שום אופציה לשינוי מהספסל, אנחנו בונים על חצי עונה פסיכי (וכשיר) של השלישייה הקדמית.

הטעות של לוברן הכי גדולה. זה אמור להיות כדור פשוט מאוד להתמודד איתו. מצפה מכל ילד בשכונה להצליח להרחיק כדור כזה, ברצינות.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  7. Coutinho10 Member

סבבה מקבל. ראיתי שוב, טעות גדולה, עדיין חושב שמאטיפ לא היה עושה טוב ממנו, עדיין חושב שההופעות שהוא נותן מתחילת העונה הן הופעות מספיק טובות לשחקן שמבחינתי התקרה שלו היום זה להיות בלם מחליף פה. מבחינתי זה לא שאלה בכלל, הוא צריך להיות כרגע הפרטנר של ואן דייק, מאטיפ העונה חלש מאוד.

לגבי החילופים ? לא בעיה שלי, בעיה של קלופ, ועדיין הוא ישר ירד לבונקר וזרם עם מה שטוטנהאם ניסו לעשות לנו. הוא זה שאמר שלא צריך רכש בינואר. הוא הזמין עוד לחץ בחילוף של מאטיפ ועדיין לא למד מניסיון עבר. זה הזוי, אבל אני נשבע לכם שאני זוכר איזה 3 משחקים בקדנציה שלו שהוא הכניס עוד בלם וספג.

8. Sturridge Member

לא חושב שבמקרה השני היה פנדל (הראשון לטעמי כן), אבל בחייאת- אתם יורדים על הקוון שלא קלט נבדל של סנטימטר וחצי? Hate the game, not the player. כל שריקה לנבדל כזה היא ניחוש במקרה הטוב. עד שלא תכנס טלוויזיה (וברוך השם אנחנו קרובים לשם מתמיד) אנחנו נשדד יום אחד ונגנוב יום אחר. חוץ מיונייטד שהשופטים עדיין חייבים לה 6-7 משחקים לפחות.
    מוס לא ראה את לוברן נוגע בכדור, לא בסדר, אבל אנחנו יודעים שהוא נגע. אז בשביל מה הסירטון הזה?

אבל עזבו הכל. תחילת פברואר ומוחמד סלאח על 21 שערי ליגה. וואט דה פאק.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

אני גם לא חושב שמאטיפ היה עושה טוב ממנו. שניהם פח.

בעיה של קלופ, ברור. אבל בסגל הנוכחי פשוט אין מה לעשות, אין כלים.
    הוא רצה לעשות רכש, הוא רצה את קייטה. הוא גם דיבר על זה שצריך חיזוק לסגל. הוא גם אמר שאין מה לעשות והמחירים של המטרות היו יקרות מדי.
    הוא גם אמר בראיון אתמול שמייק גורדון (המנכ"ל או משהו כזה) הוא מאוד תומך וכל הזמן מצטער כשאומר לו שאנחנו לא יכולים לעשות את זה (רכש של שחקן מסוים). הפואנטה היתה להראות את יחסי העבודה הטובים ביניהם אבל בשורה התחתונה זה חשף שהבעלים פשוט לא סיפקו את מה שהוא ביקש.

וכן, בלי קשר לכל זה אני שונא לראות שבלם נכנס. אני שונא מערך של 3 בלמים ואני משוכנע שזה חילוף רע לעשות לא משנה מה הסיטואציה בכלל. זה מתבקש לספוג אחרי חילוף כזה.

הקוון הזה פיספס 4 נבדלים שלהם במחצית השניה (שניים נשרקו לפנדל). 3 מתוכם ברורים מאוד. מכור.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שעד שמישהו מאיתנו ישמש כשופט וכקוון כדורגל, הוא יוכל להעריך באמת כמה זה קשה. הראייה היחידה שיש לנו היא השיפוט בכדורגל לאורך השנים, וטעויות השיפוט שמוכיחות שאין טעות שאי אפשר לבצע. המסקנה? זה תפקיד בלתי אפשרי. טכנולוגיה, נקודה.ס

אדום של פעם ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

לא הבנתי למה ההחלטה של פפ לשים רק 6 שחקנים על הספסל במקום 7 יצרה ביקורת?
    הוא לא הראשון שעושה את זה במשחק מסוים וגם לא אחרון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אולי חושבים שהוא ניסה לשדר כמה הוא מסכן והסגל שלו קצר. אני לא מאמין, זה מהלך שמתאים למוריניו ולא לפפ.

במקרה של פפ סביר שמניעיו קצת יותר טהורים, אבל עדיין יכול היה לתת צ'אנס למישהו מהאקדמיה, איזה נזק כבר היה קורה.

13. alexshw Member

לא ניסה לשדר כלום. שיקולים מקצועיים. כשאין על מה לבקר אז מחפשים עמוק מתחת לבלטות והיו לו שחקנים מהאקדמיה על הספסל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מה לעשות, יש כאלה שיכולים לקחת אליפות באוקטובר ועדיין יחפשו אותם על כל דבר, ויש כאלה שיכולים להיות כישלון חרוץ כבר שלוש שנים ועדיין ימשיכו להיות יקירי התקשורת האנגלית.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פפ בכיין. אין שחקן מהנוער שיכול להיכנס בתור השביעי? כנראה העדיף לעשות רעש על פני להכניס מישהו שממילא לא יעלה מהספסל.
    הבנאדם עובד בתנאים הכי טובים שיש, שיפסיק להתעסק בקקי.

oranfu אוהב/ת את זה.