המחזור ה-26 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/2/11.

1. Andrei Kanchelskis Member

הלו תירגע!
    קורה שטועים!

חשבתי שצ'לסי תנצח את ליברפול ועלה לי בראש תסריט מפחיד שמשם היא לא תעצור אבל בסוף קרה ההפך והיא הפסידה ועדיין אני לא חושב שצריך להספיד אותם ולחרוץ את גורלם מה שאני כן אומר הוא שלאור התוצאות שלה השנה מול הקבוצות הגדולות מנצ'סטר צריכה לעלות מולה בסטמפוד ברידג' באומץ ובתחושה שאפשר לנצח אותם וזאת למרות המאזן העגום שלנו שם בעשור האחרון ולמרות רקורד החוץ הגרוע בכללי.

2. k_700 Member

הבעיה שלך היא שאתה לא טועה בווינר, בניחוש זה או אחר לגבי מי תנצח. הבעיה שלך שאתה כל כך נחרץ.
    הפסד אחד שלנו ואתה מוציא נאום לאומה שבצער רב ויגון עמוק הפסדנו את האליפות לצ'לסי.

יום אחרי אתה כבר מטיל פקפוק בדיעה שלך. לפחות אם אתה כזה נחרץ תדע לצדד בדיעה שלך קצת יותר מ24 שעות.

3. Andrei Kanchelskis Member

אני עדיין בדיעה שבסטמפוד ברידג' נהיה אנדרדוג מובהק אבל אם נעלה עם אומץ נוכל לנצח, זה הכל!

4. Ryan Giggs11 Member

אנדרדוג מובהק, נעלה עם אומץ...להזכיר לך שאתה אוהד את מנצ'סטר יונייטד ולא את הפועל שעריים.
    עם כל הכבוד לצ'לסי ולברידג' וגם לרקורד הטוב שיש להם נגדנו שם בשנים האחרונות אתה מגזים ברמות.
    אתה חייב למתן את עצמך, כל יום דעה אחרת ועוברת מקיצוניות אחת לשנייה.

5. Andrei Kanchelskis Member

מה לעשות אחי עם העובדות לא מתווכחים כל מפגש שלנו שם בשנים האחרונות הפך להיות דומה לביקור בגיהנום אפעם לא ניסינו להראות שאנחנו רוצים לנצח כל משחק שלנו שם נראה כמו תרגיל בהתגוננות והתוצאות המאכזבות היו בהתאם, עד שלא יוכח אחרת מנצ'סטר יונייטד פשוט משקשקת ברגע שהיא עולה לכר הדשא שם ואני מאוד מקווה שהשנה המנהג הזה ישתנה.

רק לשם ההשוואה בשנות ה-90 זה היה אחד המגרשים המוצלחים ביותר שלנו והפסדנו בו למיטב זכרוני רק פעם אחת וברוב המשחקים ניצחנו. בעשור העוקב לעומת זאת ניצחנו שם רק פעם אחת והפסדנו ברוב המשחקים, עכשיו כשאנו בתחילתו של עשור חדש אני מאוד מקווה שגם נצא לדרך חדשה במגרש הארור הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/11
  6. THE STRETFORD END Member

Andrei Kanchelskis

אני לא מכיר מושג של יונייטד משקשקת,גם לא בסטפורד ברידג',גם לא בעונות האחרונות וגם כשלא הצלחנו לנצח שם.
    היו לנו שם הפסדים,כמו בעונה שעברה שהיינו טובים יותר על הדשא ובכל זאת הפסדנו,
    אז הסטטיסטיקה אומרת דבר אחד,המשחקים עצמם משהו אחר לכן אולי כדאי שבאמת תקצין פחות אם אתה רוצה להיות רציני יותר.

7. Ryan Giggs11 Member

ציינתי שהרקורד שלנו בשנים האחרונות בברידג' לא משהו אבל יונייטד משקשקת ברגע שהיא עולה לכר הדשא?עוד לא הוקם האצטדיון שיונייטד תשקשק בו.
    צ'לסי קבוצה ביתית חזקה מאד וכל הכבוד להם על הרקורד שלהם מולנו בביתם אבל אתה מציג את הדברים כאילו אנחנו באים למשחק כמו בירמינגהאם וזה לחלוטין לא נכון.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שצפיתי בMOTD, אין ספק שזה המחזור הכי משוגע שראיתי.
    לא התייחסו פה הרבה ל5:3 בגודיסון, הרבה דברים מוזרים - יציאה שערורייתית של רצ'ובקה מהשער של שער בלקפול הובילה למצב של 99%, אבל איבט עם הצלה אדירה מהקו.
    שיפוט שערורייתי כשנפסל לאברטון שער בגלל שהשופט החליט לא לתת יתרון. סאהה כובש והשופט פוסל את השער ונותן לאברטון בעיטה חופשית במקום, אחת ההחלטות הכי הזויות שראיתי.

ה4:3 בDW - איך אף אחד לא חוטף את אנזוגביה? הבחור מתעלל בהגנות שבוע אחרי שבוע.
    השער השני של מקארתי פנטסטי, ממליץ לראות, שחקן מבטיח ששווה לשים עליו עין.
    גם פה תצוגת שיפוט רעה, שער של סמבה שלדעתי היה צריך להפסל אחרי בושידו על אל חאבסי ופנדל מאוד מאוד גבולי על מוזס שנשרק.
    הדשא בDW עלבון לענף, כמו כמות האוהדים המקומיים אבל זה לא חדש.

ספרס - בולטון, עוד שיפוט רע, ספק פנדל על קייהיל אבל בטח לא היה מקום לצהוב על התחזות, כל הקטע הזה של לפסול פנדל שנכבש רק כי מישהו נכנס 2 מטר לרחבה מיותר, קצת גמישות לא תזיק, גומס עם עוד שטות לפנתיאון ואח"כ יש כאלה שבאים ואומרים לנו שהוא טוב יותר מריינה... נו שיהיה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חוץ מזה, העונה אנחנו הרבה יותר פגיעים, לא כמו בעונות עם מוריניו-הידינק ואפילו העונה שעברה, העונה שום הפסד, גם לא ביתי, לא צריך להפיל אף אחד מהכיסא, אז בטח ובטח שמדובר במנצ'סטר יונייטד.