המחזור ה-26 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/2/11.

1. Andrei Kanchelskis Member

ניוקאסל קבוצה מפורקת מתישהו היה ברור שהפיטורים התמוהים של יוטון יחזרו אליה כמו בומרנג ויפגעו בה וזה מה שקורה עכשיו אני לא יופתע אם ניוקאסל תרד ליגה בסיום העונה זה יהיה ממש עונש ראוי לבעלים הקמצן והתמהוני(מייק אשלי כמובן).

2. Bill Shankly Member

חחחח. 1-0 לוילה נגד פולהאם עוד שער עצמי של פנסטיל !

2 שערים עצמים ב3 משחקים. נשבר בו פה שיא אולי ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. StevieG Member

שער עצמי שלישי שלו העונה.

4. The_Arsenal Member

עם קבלת החלטות יותר טובה של וולקוט כבר היה פה 7, אבל אני כמובן לא מתלונן! מדהים בינתיים!
    קוסיילני גם במשחק אדיר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/11
  5. ArsenalFan Member

נראה לי שהבטחנו היום לפחות נקודה...

לא יודע למה בדיוק (ולא שאני מתלונן), אבל עלינו עם רצח בעיניים כאילו כל עתיד המועדון תלוי על המשחק הזה. זה יותר מדי עבור ניוקאסל וצמד הבלמים הפאתטי שלה.

6. The_Arsenal Member

לא להאמין שלא הצלחנו לכבוש נגדם אפילו פעם אחת במשחק הביתי.

ססק היום פשוט מדהים. לא להאמין איך הוא מנהל את המשחק וכמה מסירות אומן על מגרש שלם הוא ניפק במחצית אחת. וואו וואו וואו. דיאבי גרוע, ושני שחקני הכנף לא מרוכזים, אבל ססק ו-ווילשייר, יחד עם ואן-פרסי בחוד, פשוט עושים מה שבא להם. כל פעם שאנחנו עוברים את החצי זה מרגיש חצי גול. גם סאנייה שיפר את ההרמות שלו פלאים.
    בהגנה לא היינו מושלמים. המגנים לא היו בשיאם, אבל קוסיילני סתם הרבה חורים עם גליצ'ים חשובים, וקריאת מהלכים טובה.
    לא להפסיק ב-4!

7. Number 8 Member

אני הייתי מוריד בסביבות הדקה השישים את השחקנים המרכזיים (ססק, ווילשר, וולקוט/ואן פרסי) לספסל, צריך לשמור אותם לרגעים היותר חשובים, המשחק הזה כבר גמור.
    מחצית ענקית שלנו.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מחצית בגודיסון, 1:1 בין אברטון לבלקפול. עלינו ליתרון בדקה ה-19 מהתקפה נהדרת, רודוול ליד קו הקרן מוסר לבילאלטדינוב שלידו, האחרון עובר שני שחקנים בכתום, חודר לרחבת ה-16 של בלקפול ומוסר פס רוחב לסאהה, שלא מתבלבל ומעלה את הקבוצה ליתרון. מאז יצרנו לא מעט מצבים, אך חוסר דיוק מנע מהשחקנים להכפיל את התוצאה. בלקפול הבקיעו מכדור קרן, בניגוד גמור למהלכי המשחק, אך זה לא המקרה הכי קריטי במחצית הראשונה, אלא דקות ספורות לפני ההפסקה קולמן פורץ מעולה באגף, מצליח לעבור את דויד קרניי, שגם תופס אותו על הדרך, אך לאחר שקולמן מסר רוחב לסאהה, שהבקיע, פרינד האדיוט שרק לעבירה ולמעשה לא נתן יתרון. נגזל מאיתנו שער שלא בצדק. מקווה שבמחצית השניה השחקנים ישכילו לנצל את המצבים הטובים שהם מגיעים אליהם, בלי לבדוק לעומק אני בטוח שעד עתה העונה, אחוז ניצול המצבים שלנו נמוך מאוד.

עריכה: אז אם מקודם נגזל ממנו שער, כעת הוא משלים צמד לאחר בישול נהדר של ביינס.

9. אבו Member

דיאבי גרוע? אולי מהלך או שניים כהרגלו חסרי אחריות, אבל גרוע הוא לא.
    התנועה של רובין- בית ספר לכדורגל. הוא פשוט כ"כ טוב, ועדיין יכל לסיים עם רביעייה. כמובן שגם פגע במחצית הזאת בקורה השבועית(לפחות) שלו. בהגנה קוס' סצ'זני מצויינים. וארשבין גם עשה את שלו, למרות שהוא פתאום נעשה מאגואיסט יתר על המידה להפך- מפרגן יתר על המידה. אבל הוא מצויין כמו כל החלק ההתקפי.

להמשיך ככה.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא מאמין, פשוט לא מאמין.

11. StevieG Member

איזה מחזור מטורף. 26 שערים נכבשו עד עכשיו. 12 מ14 הקבוצות ששיחקו עד עכשיו הבקיעו(והמשחקים עוד לא נגמרו). מהפכים ודרמות בוויגאן ובגודיסון פארק. מרתק.

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כמה פנדלים VDV יצטרך להחמיץ כדי שיוציאו אותו מרשימת בועטי הפנדלים בטוטנהאם ?

13. Andrei Kanchelskis Member

אוי וויגאן וויגאן.
    יש לקבוצה הזאת יותר מזל מחתול שחור וכנראה שנאלץ לסבול אותם ואת האין קהל שלהם עוד עונה בליגה הבכירה.

14. אבו Member

פיל דאוד חתיכת אפס.!!

15. Rudess Member

פיל דאוד חתיכת טינופת, אם הוא מוציא אדום לדיאבי על דחיפה ללא כדור, אז החניקה של נולאן על שצ'שני היא אדום גם כן. חוץ מזה הוא נותן לבארטון לכסח ללא הכרה ולא מוציא כרטיסים.