המחזור ה-26 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/2/11.

1. Mellow29 Kopite

יש גבול לכמה אפשר להאשים את השופט. אם שומטים יתרון של 2:0 ואפילו מפסידים 3:2, אפשר להאשים את השופט כי 2:0 זה עדיין לא נצחון מוחלט. אבל קריסה מנטלית וממצב של 4:0 כמעט להגיע להפסד 5:4, אי אפשר לתלות רק בשופט. אין לי ספק שהוא דפק את ארסנל לפחות בשני שערים אבל עדיין - לאפשר לקבוצה היריבה לחשוב אפילו שיש סיכוי במצב של 4:0 זה לא בסדר. זה כשל מנטלי חמור מאוד של ארסנל וזה חוזר על עצמו הרבה מאוד בשנים האחרונות. כדי לזכות בתארים הם חייבים להתגבר על זה, ולהאשים את השופט בקריסה הזאת זה להתעלם מהבעיה האמיתית - זאת שתישאר גם אם ישפוט השופט הכי טוב בעולם.

2. TonyAdams Member

מה זה קשור?
    אתה ראית בכלל את המשחק?
    ההגנה שלנו הייתה יכולה להיות מורכבת מטרי, פיקה, מייקון וקאשלי קול ועדיין לא היינו מנצחים עם השיפוט הזה.

בארטון לא הורחק על התנקשות בדג'ורו. דיאבי מורחק על דחיפה (שזה עוד היה בסדר אבל למה הוא לא הרחיק את קווין נולן על מהלך הג'ודו שהוא עשה לשזסני?).
    שני פנדלים שלא היו ולא נבראו.

איך אפשר לנצח משחק עם כזה שיפוט?

3. Ryan Giggs11 Member

אני מאוהב בכדורגל אנגלי.
    איזה מחזור מטורף, בבקשה בבקשה שלא נהרוס ונגדיל את הפער.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

Mellow29 - אתה צודק. איבדנו את העשתונות, לא הפסקנו לעשות פאולים מחוץ לרחבה למרות שזכיתם בכל כדור בגובה, תוסיף לזה את סקילאצ'י ורוזיצקי ותקבל איכשהו קאמבק מ-4:0. מסכים איתך שלתלות הכל בשופט זה לברוח מהבעיות של הקבוצה, אבל עדיין קשה להירגע מדבר כזה.

ויהיה בסדר, אחרי כל הפסד שלנו העונה אומרים שהעונה שלנו הסתיימה, גם מזה נצא.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך לראות את המשחק בשביל לדעת שקבוצה שמובילה 4:0 ולא מנצחת אין לה אופי של אלופה...מה לעשות שאצל ארסנל זה לא מהיום, אני בטוח שאם תלך עונה אחרי עונה מאז האליפות האחרונה ומהפיכת הצעירים של המאסטרו ונגר, תמצא לפחות 3-4 משחקים כאלה כל עונה (אומנם לא עם 4:0 אבל עם 2:0 לפחות, ועל הדרך תמצא גם משחקים מול הגדולות שארסנל מובילה ומפסידה לקראת הסיום, אבל זה לא אופי נכון?)

תמשיכו להאשים את השופט, הבעיה היא לא אצלו, היא אצל המאמן הכושל שלכם שממשיך לקבל קרדיט למרות שכבר 6 שנים לא לקח תואר (אפילו לא את גביע גולדרס גרין), וכמו שזה נראה עכשיו לא ייקח גם עוד 6 שנים...ככה זה כשהבלם הפותח שלך זה קוסיילני (מי זה לעזעזאל שמגיע לו לשחק בארסנל? טוני אדאמס מתהפך במיטתו תחת השמיכה) ובדנטר מוגדר כחלוץ על בלונדון...כל עוד ארסנל תמשיך להסתמך על הצעירים והילדים היא תמשיך לא לקחת אליפות...

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/11
  6. Number 8 Member

די להתעסק בשופט, חרא של שיפוט מצידו אבל קודם כל אנחנו אשמים בשזה שיש לנו שחקן מטופש כמו דיאבי ובלם ליצן כמו סקילאצ'י. סליחה, לא אנחנו, ארסן ונגר.
    אני עדיין לא מאמין שלא ניצחנו.

7. Mellow29 Kopite

לא 'זכיתם', אני לא אוהד ניוקאסל.

אני לא חושב גם שסקילאצ'י ורוזיצקי הן בעיות נקודתיות - אני לא בטוח שהם פחות טובים מהשחקנים של ניוקאסל בעמדות התואמות. הבעיה היא שהמנטליות של כולם היא של ילדים צעירים ומבוהלים שבאים לעשות כיף ולהנות מהמשחק, אבל חסרה להם בגרות כדי לשמור על היתרון ולהביא את הנקודות הביתה. נשאלת השאלה איפה המנהיגות של הותיקים יותר ססק וRVP, ואיפה התפקיד של ונגר פה?

על מה אדום לנולן? פרובקציה דבילית של שצ'סני. אני חייב להגיד שגם אני אמרתי "מה הוא לחוץ? זה לא שהם הולכים להשוות ל4:4 עכשיו..." אחרי הגול, אבל עדיין אין סיבה למנוע מהם את הכדור. באמת זה לא מצב של גול לפה או לשם - אין סיבה סתם לעשות פרובקציה דבילית ולקחת מהם את הכדור. פה דווקא אני מסכים לחלוטין עם השופט.

8. Gass12 Member

אני אומר לכם זה הזוי ומטורף.יצאתי מהצפון לכיוון ת"א כשפרנסנל 4:0 ובידיעה שכנראה הפער או חלילה יצטמק היום או ישאר על כנו.
    סתם ובלי משים נכנסתי לדיון של ארסנל (אחד ממעט המקרים שאני בכלל נכנס לראות)..לראות כמה נגמר 6 או 7 או 8.
    בחלום הכי הזוי שלי לא ציפיתי לראות 4:4 . למען האמת לא מעניין אותי איךהצליחו להשוות . לא רוצה לזרות מלח על הפצעים של אוהדי ארסנל אבל היום שימחתם אותי.תודה רבה מקרב לב.

9. Andrei Kanchelskis Member

ועכשיו זה רשמי: רק צ'לסי מפחידה אותי ולא אף קבוצה אחרת!

אוהדי ארסנל בתור אדם/אוהד שקול שאינו נגרר למלחמות אוהדים מכוערות אני יכול רק לומר שאני מבין לליבכם ושבאמת מה שקרה כאן היום הוא מטורף ומעבר לכל פרופורציות דמיון והגיון

זה בטוח לא ינחם אותכם אבל דיפדוף בדפי ההסטוריה שבמוחי החזיר 12 עונות אחורה לעונת 99/98 למשחק בליגה הצרפתית בו חזרה מארסיי מפיגור 4:0 לניצחון 4:5 על מונפלייה,ברור שזאת השוואה "עקומה" וברור שהיא לא תנחם אף אחד ממכם אבל תגידו לעצמכם דבר אחד: דברים כאלה קורים וצריך להמשיך הלאה....
    ודרך אגב במפגש שלכם מול בארסה בצ'מפיונס אני יהיה בעדכם,הנימוק למה יהיה בעוד שבוע...

10. Number 8 Member

מנהיגות? לא היה לנו קשר אחורי! ולכן גם לא עברנו את החצי וניוקאסל שלטה כל המחצית השנייה. במקרה כזה שום דבר לא היה עוזר, רק קשר אחורי מחליף. אה, וכמובן שסקילאצ'י לא היה אצלנו ורוזיצקי היה עף כבר.

11. The_Arsenal Member

בנדטנר חלוץ על, צעירים וילדים. אתה רוצה לזרוק עוד כמה קלישאות לא קשורות למציאות?

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בואו לא נשלח אף אחד לשום מקום, כל אחד יכול להגיב איפה שבא לו. לא מסכימים? תגיבו.

13. אבו Member

עומר, אתה מוכן לחזור לקרית שלום בקשה? תודה.

14. Mellow29 Kopite

אין מה לעשות, לרוב הקבוצות אין יותר משלושה קשרים אחוריים בסגל, ואין מה לעשות כששניים פצועים ואחד מורחק- צריך לאלתר. מה רצית, שיהיו לכם חמישה קשרים אחוריים למקרה חירום?

15. AronB Member

יש לנו קשר אחורי אחד בסגל.