המחזור ה-26 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/2/12.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תוצאה שעושה חסד עם טוטנהאם. טוטנהאם הגיעה למשחק ונראית כמו קבוצה קטנה שבאה לשחק על מתפרצות, ולא משנה מה הייתה התוצאה. ארסנל טובה הרבה יותר, נעקצה פעמיים על ידי טוטנהאם (יופי של צלילה של בייל), אבל לא וויתרה ובכל שלב נראיתה טוב יותר.
    אבל אין מה לעשות, ארסנל של היום היא קבוצה חסרת ביטחון, חלשת אופי, טוטנהאם די הפוך מכך, אני לא יופתע אם טוטנהאם תחזור להוביל וגם לנצח, בטח שיש את ואן דר וארט על הספסל.

וולקוט נוראי, כל כך לא מדוייק, כל כך פחדן.

2. מזגן Member

בייל עבר היום את מבחן הקבלה לברצלונה. לא היה פנדל ולא היה נעליים.

3. sandro Member

ההימור על קראנצ'ר הורג אותנו עכשיו, לא מורגש בכלל, לא תורם לא בהחזקת הכדור ולא מבחינה התקפית. ראפא או סאנדרו(או אפילו שניהם) כמה שיותר מהר או שאין לנו הרבה סיכוי לצאת מכאן אם משהו. ההגנה שלהם מביכה, אנחנו רק צריכים להגיע לחצי המגרש שלהם וההתקפה שלנו תעשה את העבודה, אבל אין קישור בכלל ואנחנו סתם מעיפים כדורים על ה-סטוק.

COYS!

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/12
  4. AronB Member

לא היה מגע ובטח שלא היה פנדל. החלטה אומללה של דין, צלילה קטאלונית של בייל.
    בכל אופן, מחצית בינונית מאוד של ארסנל וכואב לראות את קבלת ההחלטות האיומה של ת'יאו וולקוט, בעוד שהמצד השני גארת' בייל פי 70 יותר מסוכן. עוד משחק שנהדר לצופה הנייטרלי, אבל מוריד לאוהד ארסנל כמה רגעים מהחיים.
    ונגר חייב להכניס את OX.

5. Lupos Member

אני לא בטוח שהיה פנדל..אולי היה מגע קל אבל בטוח שבייל הוציא מזה את המיטב בנפילה שלו
    אני לא מבין איך אפשר לשרוק לפנדל בלי כרטיס, וואלה לא צריך אדום אבל מבחינתי עבירה מאחור ברחבה שגוררת פנדל חייבת להביא לפחות לצהוב.

טוטנהאם פתחה עם שאר בחסות ההגנה המבולבלת של ארסנל וקצת מזל אבל הפתיע אותי כמה שארסנל שלטו רוב המשחק ובאמת מגיע להם ה2-2 (ואן פרסי ענק).

אחלה משחק לצופה הנייטרלי עד עכשיו, נקווה שלנון ייכנס במקום קראנצ'ר שלא ברור לי למה הוא פתח.

6. Mellow29 Kopite

בנוסף ל"צלילה ודיפלקשן", גם בייל וגם אדבאיור כל אחד הגיעו למצב של 2 על אחד בהתקפה (כשהיה 1:0 ו2:0 לספרס). בהתחלה אדבאיור לא מסר לבייל בצד השני, ובייל החליט "לנקום" בו ולנסות ללכת לבד גם הוא במקום להעביר לאדבאיור. עכשיו הם בטח מצטערים על זה, אבל חוסר הפרגון הזה מנע מארסנל לקבל שלישיה או רביעיה במחצית הראשונה בבית...

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחצית השניה הולכת להיות אופרה אחרת לגמרי. ונגר כמובן משותק על הספסל עד הדקה ה-65, רדנאפ מכניס את ואן-דר-וארט וסאנדרו... בעיה רצינית.

8. Robin_Van_Persi Member

טוב נו..אם כבר להבקיע פעם השנה אז שיהיה בדרבי! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

:aaa021:

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חולם

10. מזגן Member

איזה מזל שוולקוט לא הגיע לכדור הזה! שער יפהפה שמזכיר את ארסנל שאנחנו אוהבים.

11. Gunners Member

המשחק עוד לא נגמר חברים,
    אבל בכל זאת, אנחנו יושבים על הרחבה שלהם ורק להכניס עוד קצת חוד עכשיו (ג'רביניו ואוקס באגפים) ונוכל לכבוש עוד 2 גולים לפחות.

12. Gunners Member

זה רק מוכיח שהאימונים של הנרי עם הקבוצה שלנו עזרו לוולקוט כי לפי מה שהבנתי וולקוט מתאמן על הצ'יפ הזה כבר הרבה זמן והנרי לימד אותו את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarse: :aaarse: :aaarse: :aaarse:

14. Bender Member

זאת הארסנל הזו שרק שחקן אחד ממנה פותח בהרכב של טוטנהאם? חחח...

15. Vanitas Member

מוריד את הכובע בפני ארסנל וגם בפני ונגר. הוא כנראה ראה באימונים מי חד ומי פחות ובחר הרכב. זילזתי בבחירת ההרכב שלו בהתחלה אבל מסתבר שהוא ידע מה שאנחנו לא ידענו.