המחזור ה-26 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/2/12.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה שהזכרת לי את השער ההוא של מקאליסטר, ענק, אחד הרגעים הגדולים. הדחיפה שזה נתן לנו...ניצחנו כמעט את כל המשחקים עד סיום העונה מאותה נקודת זמן.

2. AW forever Member

אברטון יכולה לחלוף על פני ליברפול עם ניצחון במשחק הזה... הולך להיות דרבי חם אש.

3. Mellow29 Kopite

מעבר להתרגשות הרגילה של דרבי, גם כשאין במיוחד על מה להאבק, יש גם חשש מבוסס (באופן די נדיר). אברטון באים בתקופה נהדרת, אני לא חושב שהם נחותים על הנייר.

גלן ג'ונסון לא ישחק בדרבי - הוא בחוץ לכמה שבועות. עוד דקות לקלי זה תמיד נחמד, אבל כשחצי מההגנה פצועה (ג'ונסון ואגר) זה מעלה את ההסתברות לקראגר...
    @glen_johnson: Wish i was playing tonight! Be back in a few weeks

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/12
  4. Mellow29 Kopite

בול פגיעה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    #LFC subs bench: Doni, Coates, Shelvey, Adam, Kuyt, Bellamy

אברטון עם הרכב די מפתיע:
    Howard; Hibbert, Distin, Jagielka, Baines; Coleman, Fellaini, Pienaar, Rodwell; Stracqualursi, Anichebe. #EFC

סטיבן ג'רארד יערוך היום את ההופעה ה-400 שלו בפרמייר-ליג, ויכנס למועדון אקסקלוסיבי למדי של כדורגלנים ששיחקו מעל 400 הופעות בפרמייר-ליג בקבוצה אחת: קראגר, נוויל, סקולס וגיגס.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

עבור הרבה זאת הייתה הפתעה נעימה שדאונינג וקראגר לא פתחו נגד סנדרלנד, אצלי תמיד הייתה התחושה שדלגליש פשוט שומר את צמד הסטארים שלו לאברטון. העונה כבר גמורה אבל תהיה באמת מכוערת אם אברטון יסיימו מעלינו. לצערי זה לא יפתיע אותי.

6. Mellow29 Kopite

במקרה של קראגר זה די לגיטימי. בעצמך אמרת שבמשחקים גדולים החסרונות שלו באים לידי ביטוי לעיתים רחוקות יותר. היום הוא גם במשחק טוב, עם כמה חסימות ותיקולים קריטיים.

משחק עם קצב טוב מאוד. שער עם טאץ' אדיר ויפהפה של ג'רארד. חבל שקלי לא כבש, יכלה להיות אחלה מסיבה סקאוזרית.

7. Mellow29 Kopite

נכון שהעונה הזאת גמורה פחות או יותר, אבל לילות כאלה הם מאושרים בכל עונה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

משחק טוב של הקבוצה, נמאס כבר לצאת פראיירים והפעם התוצאה משקפת.
    כל אחד מהשערים מגיע לג'רארד, אפשר גם לציין את קלי וסוארז במשחק טוב מאוד.

We played the Toffees for a laugh,
    And left them feeling blue

Gerrard scored one,
    Gerrard scored two,
    Gerrard scored three

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

8. StevieG Member

גם קארול ענק. צריך להיות באנקר בהרכב בכל משחק.

9. Mellow29 Kopite

אולי ענק פיזית. משחק סביר שלו, הוריד כמה כדורים וחילק מסירות לא רעות...אבל בוא נהיה כנים, לא בשביל זה הוא כאן, ואם הוא לא יתאפס וידע להיות יעיל גם בתוך רחבת ה-16 כל שאר הדברים לא ממש משנים.
    הוא צריך לפתוח בעיקר כי אין אופציה אחרת וממילא נשאר לשחק רק על הגביע, עדיף לנסות להבין האם הוא מצליח להשתלב או לא ולהיפטר מסימני השאלה המעיקים האלה לקראת העונה הבאה.

‏ @YossiBenayoun15
    This why steve G is one of the best players in the world..

מעבר לכך, שתי הסנט שלי (ומי שמרגיש צורך עז להזכיר שהעונה נגמרה ושיחקנו בלי לחץ, שיחסוך את זה) הן שאדם לא צריך לשחק בכלל כל עוד ג'רארד וספירינג כשירים. ספירינג קשר אחורי מספיק טוב כגיבוי ללוקאס, והוא בעיקר משחרר את ג'רארד להיות נייד. כמעט בכל המצבים המסוכנים ג'רארד הגיע לרחבה.
    עם אדם לידו הוא משחק בעיקר בחצי שלנו, כשספירינג על הדשא ג'רארד יותר נייד וזה אחד הדברים שמחסרונם סבלנו הכי הרבה בתחילת העונה (חוסר הצטרפות מהקו השני).

10. skyday20 Member

יפה, שמרתם על הרקורד החיובי, דיויד מויס אף פעם לא ניצח באנפילד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    עוד מידפילדר מארסנל שמפרגן הוא ג'ק ווילשייר: Stevie G different class to any midfielder on the pitch.....still got it! Doubters pipe down!

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

התבוסה הזו רשומה על שמו של הסקוטי על הקווים ואני לא מדבר על דלגליש. זה נכון שאילולא הוא, ספק גדול אם אברטון היתה מגיעה לאן שהגיעה בעשור האחרון, אבל הוא לא חף מביקורת. יכול להיות שהיינו מפסידים בכל מקרה, כשממול עמדה קבוצה שרצתה הרבה יותר, אבל לא הגיוני שלאחר תקופה מצוינת של הקבוצה, הוא מחליט לערוך לא פחות משישה שינויים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx תוסיפו לזה את הפאניקה שהוא שידר לשחקנים עם החילוף המשולש ומה שהכי הזוי - איך לעזאזל רודוול לא הוחלף?
    לא קונה את זה שהוא רצה לשמור את ילאביץ', דרנטה ואוסמן לרבע גמר הגביע בשבת ואם אני יוצא מנקודת הנחה שכן... הוא עלול לצאת קירח מכל הכיוונים.

12. StevieG Member

בשביל מה הוא כאן מלו? הוא נתן משחק גדול, הוריד כדורים מצויינים, הכין מצבים ושחרר התקפות. מה אתה רוצה ממנו היום, אני לא יודע.

הנדרסון היה מעורב בשני השערים, אבל עשה הרבה טעויות ולא עזר בהגנה. רק מחדד עוד יותר את התחושה שהוא צריך לשחק במרכז, ולא באגף ימין.

13. Mellow29 Kopite

אם הוא היה סנטר בכדורסל אז הייתי סופר כמה כדורים הוא הוריד. אין לי תלונות אליו היום, אבל "משחק גדול" זו היסחפות רצינית. הוא נתן משחק טוב, אבל הוא כאן בשביל להיות 'מספר 9' ולהבקיע שערים. הטיפול בו ע"י הצוות המקצועי רחוק מלהיות משביע רצון, אבל גם היום הוא החמיץ מצב נהדר לגול, ובאופן כללי יש לו 3 שערים במשהו כמו 16 משחקים מלאים. זה פשוט לא מספיק עבור מי שמתיימר להיות חלוץ מרכזי, והוא חייב לשפר את זה כי אם הוא לא יכבוש מספיק לא ניתן יהיה לבנות אליו.

לפני שממהרים לדבר על ההחלטה של מויס להתמקד בגביע, כדאי גם לזכור שהיה לאברטון משחק בשבת. אני לא יודע האם ילביץ', למשל, ששיחק 130 דקות בכל התקופה שלו באברטון, יכל לפתוח היום אחרי שהשלים 80 דקות רק ביום שבת.
    אני מניח שמויס גם חשב על הגביע, אבל הוא לא 'ויתר' על הדרבי ואני מניח שגם לעובדה שהוא שיחק לפני שלושה ימים הייתה השפעה מסוימת.

14. Rushie Member

ואין עוד מלבדו!
    סוארז במשחק טוב. כבר כמה חודשים טובים לא יצא לי להגיד את זה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תענוג תאמינו לי, רגעים קטנים של שמחה העונה ואפשר להנות מהם לגמרי. שלושער של ג'ררארד בדרבי, זה באמת גדול.