המחזור ה-26 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Arsenal fan, ‏10/2/06.

1. Arsenal fan Member

זוהר בלי ריבים מיותרים, יוני בחור שחצן, מה חדש?

משחק שכולו חוסר מזל אחד גדול, כמו כול עונת 05\06.

פשוט מגעילה אותי הקבוצה הזאת, פוקס בדקה ה-10, ומאז 9 שחקנים על קו השער, גראנדר איש הרסטות מציל 3 גולים מהקו, כולל מהפך בדקה ה-94.

חבל שונגר לא פתח מתחילת המשחק עם ססק וגילברטו, הסבת ססק לאגף הייתה מיותרת. אין לו שום תכונה נורמלית בשביל שחקן אגף.

ההפסד של צלסי לא מנחם אותי, מה שמוזר, קבוצה שאנחנו האכלנו שביעייה, נותנת שלישייה לצלסי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

פיי היה צריך לקבל אדום ישיר, רייס כנראה שבר את רגלו, עוד אחד לרשימה.

2. Robin Member

פיי גם היה צריך לקבל אדום עוד בריבוק. שירחיקו את החיה המסריחה הזאת עד סוף העונה.

3. the gunner_14 Member

לא משנה לי שחצן או לא אבל אני בן אדם עם כבוד ואף אחד לא מדבר איתי ככה לעולם ולא מענין אותי מי זה.
    אבל בוא נשכח מזה.

חוסר המזל שלנו צריך להיכנס לספר השיאים של גינס,זה לא ייאמן מה שקורה העונה... אח רק עם היה לנו
    מזל כמו של צ'לסי הכל היה נראה יותר טוב.

4. Raulito Madridista

אני יוצא ברגשות מעורבים מהמחזור הזה. אהבתי לראות את צ'לסי חוטפת שלישייה ומובסת בפעם הראשונה בעידן מוריניו. היא איבדה עד עתה 12 נקודות, ויש לה שתי הפסדים, בעונה שעברה היה לה 1. בכל מקרה בורו היא תעלומה איך באמת הקבוצה שספגה 7-0 מארסנל קורעת את צ'לסי? כנראה שזה הביתיות. צ'לסי מזלזלת ביריבות לדעתי, ובעיקר מוריניו. חבל שאין מתרחה רצינית על התואר ושהתוצאה הזו לא משנה בכלל. בעצם זו הפעם הראשונה שיש לצ'לסי משחק שחור מאוד, שפשוט כלום לא הולך לה. כל הכבוד לבורו. לא צריך להגיד יותר מדי על ההפסד, פשוט יום שחור. וגם אם זה משבר זה לא משנה האליפות תיהיה שלה. אז היא תזכה עם 85 נקודות במקום 94 אז מה.

בקשר לארסנל, חבל שלא ניצחנו באמת עונה מרגיזה. היינו צריכים לנצח בהפרש של 4 שערים, כמה זמן יימשך הנאחס הזה. קבוצה מכוערת בולטון שלא יישארו קבוצות כאלה בפריימרליג. אלילת המזל לא הייתה איתנו למרות השיווין בדקה ה-90. זה מן חצי אופי להשוות בדקה האחרונה, אבל יכלנו לגמור את המשחק. יכלנו להתקרב בנקודה לטוטהנאם.

ליברפול כמובן חזרה לעצמה עם 1-0 כמו שהיא עושה כל העונה. המקום השני יהיה שלה לדעתי, וההבדל בינה לבין יונייטד, זה בעיקר ההגנה.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוכל, בבקשה, לספר לנו איפה המזל של צ'לסי? אני לא בן אדם שמאמין במזל, אבל אשמח
    אם תסביר לי עליו.

6. SeRgInHo Member

ביג סאם עושה בצפר לכל הליגה,פשוט מאמן גדול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. Gooner Member

כל עונה יש משחק אחד לפחות עם חוסר מזל כזה,השנה זה בא פעמיים ברצף בהייבורי,טוב נו אין מה לעשות,פיי היה צריך לקבל אדום,גם פלמיני היה צריך לקבל אדום,קורה-אין מה לעשות, דווקא היציאה של רייס עזרה לנו בכך שפירס נכנס ופתח לגמרי את כל המשחק בעזרת הדאבל פאסים שלו עם הנרי,והבעיטות הנהדרות שלו מחוץ לרחבה,פרדי לעומת זאת לא הוסיף הרבה, פברגאס עבר לשחק באגף ימין רק כדי להגן על האגף הימני,בהנחה שההתקפה תעשה את שלה ותשיג לארסנל יתרון מוקדם.

8. Robin Member

נו באמת... מישהו שראה כל כך הרבה משחקים של צ'לסי יודע טוב מאוד על מה אנחנו מדברים. גם אם לצ'לסי אין מזל ובמזלומטר היא נמצאת באפס, ארסנל נמצאת במינוס מאה אלף ולכן לקפוץ עד לאפס תהיה קפיצה משמעותית. גולים שנפסלים (לא בצדק, בריבוק ומול צ'לסי לדוגמה), קורות, פציעות ועוד. אני לא אומר שזאת הסיבה היחידה שארסנל נמצאת איפה שהיא נמצאת אבל זה בהחלט מרכיב משמעותי בזה.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי. תודה על ההסבר. אתה צודק, צ'לסי מפוצצת במזל. גם באנפילד עם הרביעייה, וגם
    בהייבורי פיית המזל הייתה איתנו. איפה היא הייתה באולד טראפורד?

10. Robin Member

תקרא את ההערה שלי על זה שנניח שאין לכם מזל בכלל...

11. the gunner_14 Member

יש יותר מדי מקרים של מזל שקשה כבר לזכור... אבל אתה יודע טוב מאוד שבים רגיל(של מזל) צ'לסי יוצאת עם נקודה או 3 ממידלברו אבל היום זה לא קרה.
    הנה כמה מקרים שעלו לי:שער של ואן-פרסי במשחק נגדכם שנפסל והפך את כל הזרם של המשחק.
    שער לא חוקי מול בארסה דקה 90. תיקו מול צ'ארלטון של הגיע לכם.

12. KirkH Member

צודק, עם הלחץ שהפעלנו בסיום בעשרה שחקנים הגיע לצ'לסי לכבוש שער ניצחון.

עבורך כל פעולה חיובית שצ'לסי יוצרת היא מזל - תהיה בריא.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/06
  13. the gunner_14 Member

בסדר,אבל זה לא מעיד על הכלל. אין קבוצה באירופה שעושה 95 נקודות בעונה בלי הרבה מזל,אני לא אומר שצ'לסי מנצחים רק בגלל המזל או משהו כזה,היו גם משחקים גדולים, ולא נדבר כבר על הסטייל.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה עם שאר ה50 משחקים בשנתיים האחרונות.

באמת נשברה לי מראה ב99, כנראה שעכשיו זה השיא. שנה הבאה טריפל!

15. the gunner_14 Member

ניצלתם מספיגה ודאית בדקה 90 בזכות הצלה של צ'ך.

לא תוציא ממני הצהרה כזאת,מה שמוריניו בנה בצ'לסי זה אימפרייה לכדורגל,אין מה לומר על זה,הקבוצה חזקה מאוד ויוצרת מצבים אבל יש גם הרבה דברים מעצבנים בקבוצה הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/06