המחזור ה-26 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: אינטר - אטלנטה במוקד, לאציו ויובה בחזרה לקראת הצ'מפיונס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏5/3/21.

1. VAR Member

אבל בואו לא נשכח את האשם האמיתי בשער הזה שהוא סימונה אינזאגי!! ששם את (מה שמו של הבלם בצד ימין?) במקום (בלם כלשהו שיושב על הספסל)!!

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/21
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

- לרוב השחקנים יש מדי פעם טעויות שהם בריינפרטס כאלה. לראביו יש מדי פעם בראיינפרט שהוא כדורגל.
    - לא יכול להיות שנעלה למחצית השניה עם דנילו כקשר אחורי. הוא כלכך איטי ולא דינאמי, הוא עושה צעד קדימה ולוקח לו שעה לחזור אחורה. ובנוסף ראמזי רץ קדימה והגנתית רך יותר מחמאה צרפתית
    - ברנרדסקי מצוין
    - קייזה ומוראטה (עם מקני) הם השחקנים היחידים שיכולים לשחק משחק לחץ.
    - לאציו מאוד פגיעה. אם נדאג לאמצע חזק יותר הם יהיו בבעיה, בנוסף הייתי משחק יותר על קייזה.

לא ברור מה עבר על ריינה

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

ראביו שלא מסוגל לתת פס דופק גול של רונאלדו בימים שהוא באמת היה שווה 31 מיליון לעונה

4. טל. Member

אני לא יודע את מי ישלח אניילי לחדר שופטים בהפסקה הזו, ואני לא יודע איך ייראה השיפוט במחצית השנייה - אבל אין ספק שלפחות עד כה: השופט הזה, מהשניה הראשונה ועד השניה האחרונה של המחצית, נתן אפס ריספקט לשחקני השנורקל.
    אפס ריספקט.
    כאילו הם בנוונטו או משהו.

מה שנקרא ''יאללה קום קום. וטוס לי מהעיניים".

אוהדי יובנטוס לא רגילים למראות שכאלו. כמו גם כולנו.

על ראביו אפשר להגיד מה שתרצו ותהיו צודקים, אבל הוא שחקן שכמסביבו כולם מתפוררים הוא לא מאבד את העשתונות. לא פעם ראשונה שאני מבחין בכך.

הרביעיה הקדמית של לאציו פראיירים שהפסיקו ללחוץ על הגז בדקה ה 25.
    אבל זה לא חדש השילוב לאציו + פראיירים.

כך או אחרת, אני מייחל לתיקו במשחק הזה כי אני מדבר מפוזיציה רומניסטה. אבל רק לקרב על הטופ-4 תהיה למשחק הזה משמעות.
    את הסקודטו אני לא רואה אף אחת לוקחת לקונטה נטול אירופה כמו שהוא אוהב.

5. VAR Member

חחחח שחקני לאציו: אבל היה פנדל נגדנו!! למה לא שרקת??

6. DRORIKO Member

בחיים לא נהנתי לאכול את הכובע כמו עם פדריקו קייזה. רץ 90 דקות, נלחם על כל כדור, לוחץ, קבלת החלטות נכונה, כמובן הברקות של כשרון. רק צריך ללמד אותו איך לצלול נכון והוא ביאנקונרי אמיתי.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  7. טל. Member

לשחקני לאציו יש בעיית כושר גופני. קשה.
    אימובילה זה אולי הכי בולט...
    אבל כל הקבוצה ככה.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא יודע אם אינזאגי באמת ביקש את השחקנים שלאציו הביאה בקיץ ובינואר או שהם הגיעו בלית ברירה כי לוטיטו זה טביב האיטלקי. כך או כך זה סגל שלא שווה יותר מאיפה שהוא נמצא עכשיו.

9. טל. Member

בגלל עונה שעברה קשה לומר מה שווה ומה לא שווה הסגל של לאציו.

כך או אחרת לדעתי אינזאגי מיצה את עצמו בלאציו. זה כבר ניכר עליו. והוא צריך לחפש עתיד אחר.

ובדיוק כך גם sms.

10. VAR Member

על מה אתה מדבר?! הסגל שלהם לא נופל משלכם בשום עמדה במגרש. חכה שיבוא אלגרי ותראה!!

Jese, itzik.miro ו-EO11 אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

אם SMS באמת מיצה את עצמו בלאציו אני מצפה ממנו לבוא למשרד של לוטיטו עם המבט הסרבי המאיים ולדרוש לעבור לקבוצה טובה יותר. בלי להזכיר שמות כמובן.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש גבול לכמה שחקנים יחידים יכולים למשוך יכולת עילאית. יש שם פער ענק בין שחקנים מובילים לבין המשלימים בסגל. יש כאלה שיכולים לפתוח בהרכב של כל קבוצה בליגה ויש כאלה שאף אחת מהטופ 6 לא הייתה נוגעת בהם.

itzik.miro ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. GRANDE LAZIO Member

הוא שם את מארוסיץ' כבלם ימני (הוא לא בלם, כמו שפטריק לא בלם והוא גם שם אותו בתפקיד הזה..) וקיבל גול בדיוק מהבלטה הזו, כשאפשר היה לראות בברור איך אצ'רבי מנסה לכסות על החור שהשאירו מארוסיץ' ולוליץ' אבל לא מספיק להגיע (אגב שום שוער בעולם לא עוצר את הפצצה של ראביו, כדור חד וחזק בין הפינה לקורה). הלאה, החילוף הגאוני שלו (והקבוע) הוא אסקלאנטי ולא עברו כמה שניות והשחקן העלוב הזה מאבד כדור קריטי במרכז השדה, שהוביל לשני של יובנטוס. אני זועק פה בפורום כבר תקופה למה לא קטאלדי? לצערי למר אינזאגי יש שריטה עם שחקנים זבל, כמו ג'וני, כמו פטריק, כמו אסקלאנטי, כמו מארוסיץ' וכו'.

כמו כן, כתבתי פה אחרי בולוניה שהשחקנים שלנו עייפים וגמורים, אבל הוא ממשיך עם המקובעות שלו. צ'ירו צריך מנוחה, אידיוט, תן לו לנוח. וכמובן כרגיל חילופים מאוחרים שלא תורמים כלום, רק כשזה גארבג' טיים הליצן נזכר להתעורר. דקה 84 הוא מכניס את פריירה.. אין מילים. מה הוא יכול לתרום ב-5 דקות? מה? אותו דבר מוריקי ואותו דבר קאייסדו.. ואחר כך אומרים לי שמוריקי פלופ.

אלו דברים שקורים בפועל, לא סיסמאות שנכתבות פה.
    לוטיטו צריך להיות באמת עיוור, ליצן, טיפש, מגוחך, כדי לתת לו הארכה. טרגדיה ספורטיבית אם זה יקרה, וכמובן חירובה של לאציו בהווה ובעתיד. בסטה.

שים את פיולי במקום אינזאגי ולאציו נאבקת העונה על הסקודטו. אם זה לא קורה אני מפסיק לראות כדורגל, בכלל.

14. DRORIKO Member

אם יש משהו שאני כן מסכים איתך זה שהוא היה צריך לתת לאימובילה יותר מנוחה. אם יש לך את קאייסדו שאתה רואה שהוא נכנס לעניינים למה אתה לא יכול לסמוך עליו?

15. GRANDE LAZIO Member

כמו שחשבתי, רק יודעים פה לכתוב סיסמאות ושטויות (ועוד מקבלים על זה לייקים) אבל כשכותבים להם עובדות בשטח הם.. אופס.. נעלמים. אחלה רמה יש פה.