המחזור ה 27 בסריה A :: מחזור בנאלי וחסר משחקי צמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏8/3/12.

1. AS R Member

בוריני פשוט אדיר. החדות שלו בשבועות האחרונים פשוט מצויינת, בטח בשביל שחקן צעיר בלי ניסיון גדול. בלעדיי המהלך שהחתים אותו ברומא ביום האחרון של מועד ההעברות אני לא יודע איפה הקבוצה הייתה היום, כי אין חלוץ אחר שמתפקד שם.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך תראה השלישייה ההתקפית שלכם כשאוסבאלדו יחזור מההשעיה? מצד אחד הוא לא שחקן שמושיבים על הספסל, אבל מצד שני קשה לי לראות אחד מבין טוטי או לאמלה לא פותחים בהרכב.

3. VAR Member

המשחק הזה נראה קצת לא כשר... ילדים מהשכונה היו עושים פחות חורים במרכז המגרש + בהגנה מאשר החבר'ה בורוד.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מפתיע. מוניוז הבלם הכי מגוחך באיטליה.
    כן מפתיע המשחק הגרוע של אקואה.

5. Muurad Member

אני אחזור ואומר בפעם השמינית, רק לרחם על האוהדים של פארמה שיש להם אנשים כ"כ מפגרים בהנהלה.

קיבלו מתנה בבוריני, יהלום שרק צריך להחזיק אותו קרוב ללב ולתת לו חופש לפרוח(וזה היה ברור שהילד הזה הולך להיות התגלית של הליגה עוד לפני שהיא התחילה לכל אחד שראה אותו משחק) - מה נעשה, נשאיר אותו אצלנו תוך כדי שהוא מעלה את הערך שלו עם כל שבוע שעובר ועל הדרך נהנה ממנו ובסוף נמכור אותו במחיר עצבני? או נמכור אותו במחיר בדיחה(אפילו לא נמכור - נשאיל!) בלי להנות ממנו בכלל ונבזבז את הכסף על כל מיני בדיחות כאלה ואחרות?

6. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא זהבי שהיה מהבודדים בפאלרמו שעשו משהו חיובי, יוצא כבר במחצית לטובת איליצ'יץ' שנמצא בכושר רע. הכניסה המוקדמת של אבל גם כן לא ברורה לי כשהוא חודש לא דרך על המגרשים.
    מוטי בפאניקה.

7. Muurad Member

ואני גם אחזור ואומר בפעם ה-15, רק לרחם על האוהדים של אינטר שיש להם אנשים כ"כ מפגרים בהנהלה.

איך לעזאזל אפשר לקחת את ריקי אלבארז כאשר האופציה שלידו היא אריק לאמלה? ועוד במחיר דיי קרוב אחד לשני. איפה ההיגיון? איפה? איך בנאדם שיודע ומכיר את 2 המקרים יכול לקבל החלטה כזו?

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

משחק טוב של הילד היום.

מארקיניו רכישה קצת תמוהה, עד כמה שאני יודע אלמוני לגמרי אבל בדקות ששיחק היה לא רע בכלל ולמיטב הבנתי אנריקה מרוצה ממנו באימונים. יכול להיות שיש פה איזו גניבה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/12
  9. AS R Member

סוף סוף נצחון חוץ לרומא, פאלרמו ממשיכה להתדרדר.
    לאמלה היה מצויין, מראה שיש יורש למנז שעזב בקיץ. בישול גדול לבוריני שמצידו ממשיך להראות שהוא סקורר גדול כבר עכשיו, למרות שכשהובא בקיץ בנו הוא הובא יותר כהשקעה לעתיד. היינצה היה מעולה בהגנה, גם לובונט נתן משחק טוב.
    מעניין איזה תירוץ קובי יימצא עכשיו ליכולת העלובה של בויאן, שבעשר הדקות ששיחק בזבז 3 מצבים ודאיים לשער.
    אני מקווה שאנריקה ייתן יותר דקות למארקיניו, כי הוא נראה שחקן יצירתי ומעניין מאוד שיכול להיות אלטרנטיבה טובה בצד שמאל.

פאלרמו הייתה חלשה ורק אבל הרננדז שנכנס כמחליף היה טוב.

10. Muurad Member

הוא היה בינוני בברזיל, לא משהו לכתוב עליו הביתה.. אבל מצד שני גם ארמרו היה סוג של בדיחה בין אוהדי פאלמיירס והיה לך שחקנים כמו טאדיי וכו' כמו מרקיניוס הצליחו באיטליה אבל לא היו משהו ולא ממש בלטו בברזיל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/12
  11. benos Member

ארמרו היה בדיחה בברזיל?! אני ראיתי אותו בברזילראו בזמנו ולטעמי הוא ממש לא היה בדיחה, הוא היה לטעמי אחד הבולטים בזמנו בפאלמיירס ביחד עם הפסיכופת ההוא, דייגו סוזה. זה נשמע לי מאוד מוזר שארמרו היה בדיחה בברזיל, מאוד מאוד מוזר.

12. Muurad Member

הוא היה שחקן סביר על המגרש(אבל לא יותר, לפחות לא במשהו שיצביע על איך שהוא משחק עכשיו לדעתי), אבל היה סוג של שעיר לעזאזל של האוהדים לפעמים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/12
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאשר מכל הקבוצה, אתה בוחר להכפיש ילד בן 20 שנכנס ל10 דקות מסכנות בסיום המשחק, הדעה שלך הופכת להיות מאוד לא אמינה. ואכן, למה שאתרץ דבר שאני לא מסכים איתו? הוא היה פעלתן מאוד, הגיע למצב טוב אחרי חטיפה והנעת כדור מרשימה והשאיר את ההזדמדנות לטוטי. הוא לא החמיץ שום מצב שרשום עליו שער בטוח ועזר לאנחל בעבודה הגנתית. הביקורת וההתעסקות סביבו הפכה לקרקס שאני לא מצליח להבין.

מארקיניו עושה בנתיים רושם טוב אבל אינני בטוח שיצליח להרשים בדקות שהוא מקבל, מספיק בכדי שרומא תקנה את הכרטיס שלו (4.5 מיליון יורו). אולי סבאטיני יצליח להאריך את ההשאלה שלו.
    מי שחייב להירכש בסוף העונה הוא פרננדו גאגו. מדהים איזו התקדמות הוא עשה העונה.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx כפול 2. הייתי מוסיף את הטריפלה על ההערה לגבי היכולת של מוניוס, אבל לא רציתי להחניף יותר מדי או שפשוט אין לי כוח למצוא ולהדביק את המשפט הזה...

בישול נהדר ללאמלה.

15. yonmu Member

ההרכב של מילאן:
    אביאטי: אבאטה, סילבה, בונרה, אנטוניני: ואן בומל, מונטארי, נוצ'רינו, עמנואלסון: זלטאן, רוביניו.

בהתחשב באיך שהקישור נראה, הכל תלוי על זלטאן.
    בהתחשב בחיסורים בהגנה, נצטרך את זלטאן יותר מפעם אחת.