המחזור ה 27 בסריה A :: מחזור בנאלי וחסר משחקי צמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏8/3/12.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

שיתחיל לבכות על זה שהוא רב עם מאטרי, היחיד שכנראה יודע לכבוש גול בקבוצה המטומטמת הזאת, אבל בכל זאת לא משחק...

ככה זה כשהחלוצים האחרים שלך יודעים לכבוש! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/12
  2. 亚历山大帕托 Member

כבר ניסיתי לעורר את הדיון הזה כדי לעמת את אוהדי יובה עם השקרים שלהם אחרי השלמת המחזור ה-23, אבל, כצפוי, לא קיבלתי תשובה.

אני מבקש מכולם לצפות בסרטון הזה בתשומת לב רבה. הוא מסביר כמה הטבות יובה קיבלה במשך כל העונה (אפילו אתעלם לרגע מכמות הפעמים שמילאן קופחה) ועד כמה התלונות שלהם מגוחכות וצבועות. יש כאן מספיק חומר בשביל להשתיק את כל הבכיינים וזה אפילו לא כולל את הגניבות השערורייתיות של יובנטוס מול קטאניה וקייבו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/3/12
  3. GRANDE LAZIO Member

אין קבוצה יותר פראיירית מאיתנו בפלנטה.
    לבוא למשחק באנקר בבית נגד בולוניה אחרי מומנטום כביר ולהתפרק בצורה הזו..
    פשוט לא ייאמן. לא ייאמן. בעידן רייה זה תמיד קורה לנו, אחרי רצף ניצחונות אנחנו מתבזים נגד קבוצות קקיונית. זה פשוט לא נתפס.
    לאפשר גולים כאלה.. בשוק מהתצוגה ההגנתית שלנו. זאורי הוא סיפור בפני עצמו,
    האיש סרטן מקצועי, אין משחק שהוא שיחק ולא התפרקנו בהגנה.

ברור שרייה אשם. זאורי לא אשם שהוא עולה, מדוע לא לשים ילד מהפרימברה? מילא העיפו את קבאנדה בהשאלה ופירקו לנו עוד עמדה, שני הליצנים בהנהלה ואחד בפורמלו, אבל למען השם, איך זה יתכן שלא דאגו למחליף ראוי? לזאורי אין מקום באיזושהי קבוצת כדורגל עלי האדמות, מעולם לא ראיתי שחקן כזה גרוע, בחיי. אין דברים כאלה, אין. ורייה מודע לזה אבל בכל זאת מעלה אותו.

הניצחון בדרבי שווה לתחת אם אתה לא מנצח שבוע אח"כ את בולוניה באולימפיקו. זה פשוט מחדל. אין שום תירוצים להופעה כזו. אנחנו פשוט מחרבנים לעצמנו את העונה עם משחקים כאלה שעל הנייר צריכים להיות באנקרים (קייבו, ג'נואה ועוד). לא ייאמן שבולוניה בלי החלוץ הכי טוב שלה, אימללה אותנו בבית.

מבחינתי מטוזלם צריך להיות מושעה ע"י הקבוצה לכמה משחקים. איזה חסר אישיות מינימלי, להפקיר ככה את הקבוצה..

כמות הפצועים שלנו היא מטורפת, ועכשיו נוספו אל הרשימה עוד שני מורחקים. אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה עלינו עם הרכב מלא. אין ספק שזה משפיע, אני בטוח שעם קונקו וראדו באגפים, אנחנו לא מתפרקים ככה. החיסרון של לוליץ' זועק לשמיים, וכשרוקי לא משחק אנחנו עולים עם חלוץ אחד ושיטה הרבה יותר הגנתית. לרייה היה את קוז'אק אבל הוא העדיף להמשיך בשיטה מבוקרת מול בולוניה בבית. נמאס לי כבר מהחשיבה המעוותת שלו. עקשן כמו פרד.

סימונה אינזאגי חייב לקבל את המושכות בקיץ. מאוד קיוויתי שזה יקרה עוד העונה, אבל בקיץ זו הזדמנות נהדרת עבורו, ועבורנו לבנות מאמן מוכשר משלנו במקום לחפש זבל מבחוץ. זו חייבת להיות העונה האחרונה של רייה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/3/12
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לפני כשנה וחצי פחות או יותר, שההייפ סביבו התחיל והוא קיבל הזדמנויות להוכיח עצמו בסלסטה, לא התלהבתי ממנו בצורה יוצאת דופן. אני עדיין לא נופל מהכיסא מהיכולת שלו, אני דווקא חושב שהטכניקה שלו חייבת שיפור אגב, אבל הבחור משתפר עובד קשה בכל משחק שאני רואה אותו ומראה רצון רב להתקדם. לפעמים זה יותר חשוב מכישרון נטו, בטח מתי שיש לך כבר מידה מסוימת של כישרון.

כבר בפגרה האחרונה היה מו"מ עם קבוצות שונות, ככה שגם לי אין ספק שבפגרה הקרובה הוא ייפרד מהמועדון.