המחזור ה-27 בסרייה A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י עומר, ‏26/2/11.

1. Muurad Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

אני לא חושב אפילו עם התוצאה היום(לא יצא לי לראות שום משחק היום לצערי) שדליו רוסי הורס את פאלרמו.. דווקא ההפך, תחתיו היא נראתה מצויין ועשתה צעדים קדימה.

זאמפה כל שבוע יוצא עם הצהרה כזו או אחרת נגד רוסי ודיי ברור שהוא ממש ממש לא אוהב אותו..אני הייתי משוכנע שרוסי יתפטר בגלל היחס הזה של הנשיא בסוף השנה, אבל אולי זה יקרה מוקדם יותר.

אני חושב שרוסי מאמן מצויין וצריך להשאר בתפקיד.. אבל עם זאמפה נראה שהפיתרון הכי טוב הוא שהוא עצמו יאמן את הקבוצה, אז נראה למי הוא יבוא בטענות.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם אכן רוסי אמר שמוניוס הוא ההגנה הכי טובה, צריך לפטר אותו ולהשעות אותו מאימון לפחות עד שקאבאני יוריד את הגשר.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאמפריני אידיוט ואתם צודקים. מספיק שיסתכל במי המאמן של הקבוצה שקרעה את פאלרמו היום - איש שזאמפריני שיחק איתו משחקים במשך כמה שנים טובות. זאמפריני מוכר בקיץ את הבלם הכי טוב בקבוצה, מביא ילד מארגנטינה שחוזר אחרי פציעה של חצי שנה, מביא בינואר בלם צעיר מהליגה סלובנית (לא כל יום אתה דופק איליצ'יץ', ואתה בטח לא משחק ככה עם שחקני הגנה) - ויש לו את החוצפה להאשים את רוסי במשחק ההגנה של הקבוצה? תפסיק לנער כל קיץ את הסגל ולעשות מהפכות. תפסיק לשבת על הראש של כל מאמן שעובד תחתייך. אידיוט מטומטם.

נ.ב.
    ההופעה הכי גרועה בקריירה הקצרה של סיריגו, מקווה שיתאושש

4. Muurad Member

לא מאמין שהוא אמר כזה דבר כי מוניוס איבד את מקומו בהרכב לאט לאט ואנג'לקוביץ' נכנס במקומו...אם תסתכלו על הספסל של פאלרמו ועל כמה צעירים יש שם, זה בגלל זאמפה ולא רוסי...להגיד את האמת? - אני לא חושב שרוסי קיבל שחקן אחד שהוא באמת רצה השנה, אולי מאקארונה.

כמו שמיקולי אמר - "לא שוכחים עונה וחצי של עבודה והתקדמות בגלל תוצאה של משחק אחד".

פאלרמו יתחרטו אם הם יפטרו את רוסי, אני בטוח.. באמת מאמן טוב, ויותר חשוב בנאדם על רמה... כל שבוע אני קורא מה זאמפה אומר על הקבוצה ואיך הוא עוקץ את רוסי ואני לא מאמין איך הוא מוכן לקבל יחס כזה, ועדיין ההתבטאויות שלו וההתנהגות שלו היו מעוררות כבוד.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/11
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי אתרים איטלקיים ראנוקיה ככל הנראה יעלה בהרכב לצד לוסיו שנאגאטומו וקיבו ישחקו באגפים.
    קצב החלמה כזה לא ראיתי בחיים שלי,מ2-6 שבועות היעדרות לפני יומיים הוא פותח כנראה בהרכב היום.

6. AS R Member

קובי, אתה יודע אולי מהי חומרת הפציעה של פיזארו?

7. zakuta Member

עוד לא הודיעו לפי מה שרשום

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

I asked the Coach to fix the defence and he did not do it. Instead, he took off Ezequiel Munoz, who is the best player in the back line. We cannot play like this.

עכשיו שמתי לב שתרגמת לא נכון.

אור ואליאס, זאמפריני הוא זה שחושב שמוניוז הוא השחקן הכי טוב של פלארמו מרביעת ההגנה ובא בטענות לרוסי שסיפסל אותו.

AS R
    לפי התמונות זה נראה זוועה, מונטלה לעומת זאת נשמע מאוד רגוע ואופטימי. אולי כי לא רוצה להודות באשמה, הרי הוא העלה את פיזארו לא כשיר פעמיים בשלושה ימים.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצחיק לשמוע את השידור הרוסי...

עוד קטע גדול זה כשב-6:0 בפנדל כל הקהל במגרש עושה אווווווו אולה בגול של די נאטאלה.

פשוט הופעה מביכה על סף המחפירה

10. AS R Member

כל שער של סאנצ'ז יותר מבריק מהשני.
    הגנה עלובה של פאלרמו שאשמה לפחות ב-4 מהשערים גרמה לתצוגה המביכה של הקבוצה. אבל זה לא רק זה, ההתקפה הקטלנית ומאוד חכמה של אודינזה ניצלה היטב כל טעות של שחקני פאלרמו.
    אכן יש תחושה שאם סאנצ'ז לא היה מוחלף בתחילת המחצית השנייה ואודינזה לא הייתה מתמסרת במרכז המגרש ברוב דקות המחצית השנייה, התוצאה הייתה יכולה גם להגיע גם ל 10-0. כנראה שגם המאמן של אודינזה נבהל מהתוצאה והחליט לעצור בשבע.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה על ההטעיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/peace.Xxx.
    ---------------------
    סמפ- אינטר:

Sampdoria: 85 Curci; 26 Volta, 28 Gastaldello, 6 Lucchini; 7 Mannini, 4 Dessena, 16 Poli, 17 Palombo, 3 Ziegler; 8 Guberti, 32 Maccarone

Sampdoria bench: 1 Da Costa, 11 Koman, 18 Laczko, 25 Martinez, 27 Biabiany, 41 Macheda, 78 Zauri

Inter: 1 Julio Cesar; 55 Nagatomo, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu; 14 Kharja, 4 Zanetti, 5 Stankovic; 10 Sneijder; 7 Pazzini, 9 Eto'o

Inter bench: 12 Castellazzi, 8 Thiago Motta, 17 Mariga, 20 Obi, 23 Materazzi, 27
    Pandev, 29 Coutinho
    ---------------------

אמאורי מתעורר לחיים בפארמה, השער הראשון שלו נגד רומא מדהים:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/2/11
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז ההרכב המשוער הוא גם הרישמי וראנוקיה בהרכב.
    חייבים לנצח היום,כי בכל מקרה כל תוצאה מחר תהיה טובה בשבילנו.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לעזעזאל סטאנקוביץ' ממשיך להיות על הדשא? הסירחון שלו מגיע עד לפה...מה הוא תורם למשחק? מה? קאמביאסו כאן ועכשיו ואם אפשר, תן לילד קוטיניו לשחק אדון ליאונרדו, גם אם אתה פחות מאמין בו...ושאדון אטו יבין שהוא חלוץ ח-לוץ. שיפסיק לבוא לחצי, מה אתה קולאוטי? תישאר ב-20 מטר מהשער. אוף הקישור ההתקפי שלנו נראה על הפנים היום, אם אין את סניידר שעם איזה דריבלון עוד איכשהו עושה משהו, אינטר לא מגיעה לשער של סאמפ גם עד מחרתיים.

עריכה:

איזה סבל, פשוט סבל, 70 דקות של עינוי!

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה זה השיפוט הזה?מאקרונה מעיף את לוסיו ולא מקבל צהוב אבל לוסיו מתנגש בו שניה אחרי וכן מקבל צהוב?

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווסליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי איזה גול! היה שווה את הסבל! איזה גול!

משחק שלא מגיע לנו לחזור אפילו עם נקודה ממנו...אני בספק אם הגענו למצב אחד אמיתי כל המשחק (אולי ראנוקיה בהתחלה שכמעט כבש). משחק פשוט נוראי, המשך ישיר ליכולת מול קליארי, גם אם המאראסי זה מגרש שקשה לשחק בו. עדיין מינימום של כדורגל לא היה פה מצידה של אינטר ב-82 הדקות של המשחק. צריך להחזיר לאוהדים את הכסף שלהם על המשחק הזה.