המחזור ה-27 בסרייה A

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י עומר, ‏26/2/11.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.acmilanblog.it/files/2011/02/serie-a-milan-napoli.Xxx
    מילאן תארח היום את נאפולי למשחק חשוב ביותר לשתי הקבוצות אשר לפני המחזור הובילו את הליגה.
    אנחנו המילאנזים יכולים להיות אופטימיים מכייון שהניצחון האחרון של נאפולי נגדנו בסן סירו היה אי שם באפריל 1986. בנוסף בקריירת האימון הקצרה של אלגרי בסרייה A הוא בחיים לא הפסיד לתכולים הדרומיים. אך למרות כל זאת, אסור למילאן להסתפק בשוויון אלא להשיג את שלוש הנקודות על אף היריבה החזקה מפני שאינטר מצמצמת פערים.
    FORZA MILAN

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/2/11
  2. 亚历山大帕托 Member

פלאמיני יכול לפתוח במקום בואטנג שישמש כקלף התקפי מהספסל.

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם פלאמיני או עם בואטנג יש לנו הרכב נהדר שמסוגל לנצח. נקודת התורפה היא כמובן עמדת המגן השמאלי כשיאנקולובסקי צפוי לפתוח. אנטוניני פצוע, זמברוטה רק חזר מפציעה ואודו לא יודע לשחק בצד שמאל, אז למה לא לפתוח עם עמנואלסון שעם כל החורים שהוא אמור לעשות בהגנה הם יהיו הרבה פחות מאשר של יאנקו שבשנה שעברה הפקיר לגמרי את ההגנה בהזדמנויות שניתנו לו לשחק. בנוסף לכך הפעם האחרונה שהצ'כי פתח בהרכב הייתה לפני עשרה חודשים. מה שבטוח הוא שמאג'ו לא יעשה לו חיים קלים.

4. 亚历山大帕托 Member

MILAN: Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Jankulovski, Gattuso,Van Bommel, Flamini, Robinho, Ibrahimovic, Pato

NAPOLI: De Sanctis, Campagnaro, P. Cannavaro, Aronica, Maggio, Pazienza, Gargano, Dossena, Mascara, Hamsik, Cavani

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם עדיין לא הובקעו שערים אך המחצית טובה מאוד ומתעלה לרמה גבוהה. מילאן שולטת בצורה ניכרת ומכתיבה את הקצב, אולם הסיומת דורשת שיפור. ביניו עושה יותר מדי שטויות, אך אני לא מעשים אותי כי הוא משחק בעמדה זרה, קסאנו או בואטנג (זוכרים איך הוא שיחק כטרקווארטיסטה לפני שנפצע..) אמורים להועיל יותר ממנו. לתדהמתי יאנקולובסקי במשחק טוב ואני מקווה שימשיך כך.
    קנאברו המצטיין עד כה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם אם הייתה נגיעת יד, אני כמעט בטוח שיאנקולובסקי היה בנבדל שצריך היה להישרק.

7. 亚历山大帕托 Member

עוד יום במשרד בשביל הנסיך הגנאי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

פאטו הערב לוקח מזלאטן את הפיקוד ועושה הכל על המגרש. פנומן.

8. 亚历山大帕托 Member

אגב, מי שלא האמין שנאפולי לא מתמודדת על הסקודטו... ראיתי קבוצות תחתית שבאות לסאן סירו עם יותר נחישות.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכבר טענו מזמן, האליפות תהיה במילאנו, השאלה אצל איזה צד. הדרבי יכריע את התואר.

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://oi51.tinypic.com/ng8tc5.Xxx
    משחק מדהים של מילאן במלוא מובן המילה. אין טעם שאפרט על היכולת של כל שחקן היום כי כולם שיחקו נהדר, כולם. למרות זאת, מעל כולם פאטו נתן את אחד המשחקים הטובים ביותר שלו במילאן, במחצית הראשונה הוא עוד היה סביר אך בחצי השני הוא הדהים אותי. נתון מעניין, פאטו סך הכל בן 21, אבל כבר ניצב במקום ה 30 בטבלת הכובשים בכל הזמנים של מילאן עם 54 שערים. הוא חזר מהפציעה חלוד וחלש, אלגרי סיפסל אותו וגברו שמועות שפאטו מעוניין לעזוב, אך היום הוא השתיק את כולם. השער שלו מדהים ביופיו וגם הבישול לבואטנג היה לא רע בכלל. שתבינו עד כמה השחקן הזה ענק- עוד שני שערים הוא משתווה למספר הכיבושים של סיידורף וחוליט במילאן, עוד חמש לג'ורג' וואה. אני מקווה שהוא יותר לא ייפצע כי ההתקדמות שלו מטורפת. עוד יותר שימח אותי שלא היינו תלויים בזלאטן (משחק חלש שלו) והראנו לכולם שאנחנו לא קבוצה של שחקן אחד.
    אני גאה בכל הקבוצה, אך במיוחד באלגרי שניהל את המשחק בצורה יוצאת מהכלל ולשמחתי למד לבצע חילופים בזמן (מהכניסה של בואטנג הקבוצה התעוררה והבקיעה שניים).
    המרחק לסקודטו גדול מאוד אך אם מילאן תשיג 7-9 נקודות נגד יובה, אינטר ורומא אפשר להיות רגועים.

אני רוצה לראות את אודינזה ממשיכה לדהור ואשמח לראות אותה מסיימת במקום ה3/4 שיוביל לליגת האלופות על חשבון לאציו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/2/11
  11. 亚历山大帕托 Member

לא שזה משנה הרבה, אבל הכדור הגיע לכיוון יאנקולובסקי מנגיחה של קנאבארו.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא שמתי לב לכך בהילוך החוזר. אם כך, שער חוקי.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאגות האוהדים בזמן קריאת השמות בסן סירו:

התפאורה:

NOI NON SIAMO NAPOLETANI!

תקציר בערבית:

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חזיז ורעם! חס וחלילה! :aaaprot:

אני יכול להבין את הרומנטיות בהעפלה של קבוצה כמו אודינזה שמשחקת התקפי וסקסי, אבל טובת הליגה - עדיף לאציו. אודינזה מעולם הייתה ולעולם תהיה Feeder Club. כמעט כל חבר הנהלה שלהם הספיק להודות בכך ומדובר במועדון שאין לו באמת שאיפות מעבר לנוכחות תמידית בסרייה A, הצגת כדורגל יפה וגיחות אקראיות לכדורגל אירופי. כמובן שהם ישמחו מאוד להעפיל לליגץ האלופות, אבל זה לא דבר שיקדם אותם או יקפיץ אותם למעמד חדש וגבוה יותר. הם מקסימום ישאירו את סאנצ'ס עונה נוספת בעקבות כך. בסופו של דבר, זה מועדון שתמיד חי על סקאוטינג איכותי ועל מכירת הכוכבים שהיא מצליחה להצמיח.

לאציו לעומת זאת = מועדון גדול עם מנטליות של מועדון גדול (אפשר היה לראות את זה בפרשת פאנדב וההעדפה לשלוח שחקן ליציע מאשר למכור את השחקן שרצה לעבור למקום גדול ונוצץ יותר). בעוד שאודינזה תפיק מהצ'מפיונז דחייה במכירת הכוכבים הגדולים שלה, לאציו תלך ותתחזק בכסף הזה בלפחות שם גדול אחד. לוטיטו כבר רמז שהמצב הכלכלי השתפר קצת מאז הימים המחרידים של אמצע העשור ושרכישת הרננס הייתה החרוז הראשון בשרשרת שמהותה רכישת מגה-קולפו אחד בכל קיץ. זאת לא סמפדוריה שאם תעפיל למוקדמות תחכה ותחכה ובסוף לא תעשה רכש בכלל כהכנה. לאציו תלך ותתחזק משמעותית. בטווח הארוך הפוטנציאל שלה הרבה יותר גבוה מזה של אודינזה ולכן אני מעדיף אותה בליגת האלופות.