המחזור ה-27 בפרמיירליג: פאניקה ברחובות לונדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/2/18.

1. Scouser Member

מה ביטחון של מאנה? הוא הבקיע 2 מחזורים ברצף טילים עם רגל שמאל החלשה שלו. אין תירוצים יותר.

מחצית שנייה טובה מאוד שהייתה צריכה להיגמר בדריסה.

קלופ מתישהו יגמל מהחילוף המטומטם של בלם במקום חלוץ גם כשאנחנו בשליטה והמשחק גמור? די עם זה.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק גמור? אתה זוכר איזה מועדון אתה אוהד?
    המשחקים שלנו לא גמורים גם אם התוצאה היא 3-0 והשופט עם המשרוקית ביד. אני גם לא סובל את החילופים האלה אבל זה מה יש כשכל משחק לפחות בלם אחד בא למכור אותנו. הערב זה היה מאטיפ אגב, מזעזע במחצית הראשונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Scouser Member

המשחק היה בשליטה מוחלטת שלנו והם לא התקרבו לרחבה שלנו. הקישור שלנו השתלט לגמרי על מרכז השדה וחילופים כאלה לא תורמים דבר מלבד להזמין לחץ (בגלל שיש מטרה אחת פחות בהתקפה אז מעיפים כדורים). זה הרס לנו יותר מדי משחקים העונה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

4. Mellow29 Kopite

2-0 דקה 90 כשכל השחקנים של היריבה הפסיקו כבר לרוץ, קלופ נותן לסאלח לרדת לקבל קצת מחיאות כפיים וללוברן לרוץ קצת במגרש שהוא מקבל בו שריקות בוז במשך 3 שנים, את מי זה מעניין בכלל? סתם טרחנות.

לגבי מאנה, סתם תהיה שעוברת אצלי בראש כבר לא מעט זמן... אולי היכולת הנוכחית היא בעצם ה״אמיתית״ שלו? מאז שהגיע הייתה לו חצי עונה מבריקה, ואז אליפות אפריקה ופציעות הוציאו אותו אבל גם את כל הקבוצה מהקצב, צלענו שם לקו הסיום אבל קשה להגיד שמאנה הגיע לגבהים האלה של החצי הראשון של 2016/17. העונה היו לו תקופות טובות יותר וטובות פחות, אבל בשום שלב הוא לא הגיע ממש לרף שהטריו של קוטיניו-פירמינו-סלאח הציבו. הציפיה ממנו היא שהנה הוא יתעלה שוב לרמות הסופרסטאר שכרגע סאלח נמצא בהן, אבל בשלב הנוכחי התקופה הזו היא מיעוט מהזמן שלו בליברפול. יכול להיות שהציפיה הזו ממנו היא לא ריאלית והוא פשוט העלה את הרף גבוה מאוד בחצי השנה הראשונה שלו.

Big Virgil ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

פאולר האפיל על ראש, אואן על פאולר. כנ"ל סלאח על מאנה כנראה.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון טוב. אמרתי לכם מאז שמכרנו את קוטיניו, העונה תעבור בציפורניים. כל ניצחון כזה מקרב אותנו משמעותית למקום 4.
    רוברטסון עשה לפחות 2 טעויות לגול, צריך לשלם על זה במקום בהרכב כבר.
    מאטיפ גם בינוני לדעתי, כרגע מעדיף את לוברן.
    ואן דייק ענק, שחקן מצוין שמשפר את כל החלק האחורי שלנו.
    יופי של כדור של צ'מברליין בראשון.
    פירמינו רשמתי כבר, אנדר רייטד על ידי הרבה אנשים.
    סלאח...
    מאנה לא כמו קודם ונקודה מעניינת של מלו, יש מצב שזה נכון.
    עכשיו מקווה שיש לשחקנים כוח לתת עוד הופעה גם ברביעי, לא פשוט.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גצה > מאנה.

תראו את הגול שדפק מחזור אחרון.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לקבל את זה, בהרבה משחקים בחודשיים האחרונים הוא באמת רע מאוד, לא סתם בינוני. מתקשה בפעולות בסיסיות, איבודי כדור סתמיים, טאץ' ראשון רע. פשוט לא חד ומשחק בלי שום בטחון. היום זה כבר נראה הרבה יותר טוב.

הציפיה שלי ממנו היא שיחזור להיראות כמו בתחילת העונה לכל הפחות, גם המאנה הזה הוא שחקן נהדר ואחד מהטובים בליגה בתפקידו. אף אחד לא מצפה ממנו להיות סלאח, וכשאתה מדבר על להגיע לגבהים של סלאח קח בחשבון שגם לסלאח יש בסה"כ חצי עונה מצוינת כרגע ואף אחד לא מבטיח שהוא ימשיך להבקיע בקצב הזה לנצח.

חייבים להביא עוד שחקן התקפה ברמה גבוהה שיכול להיות אלטרנטיבה ולתת תחרות על המקום בהרכב, זה כן. זה יעשה טוב לכולם, גם לקבוצה וגם לשחקן כמו מאנה שאולי צריך בעיטה בתחת. האם זה יקרה? ספק גדול. יש ללאנה, יש סולאנקי, יש אוריגי שחוזר בקיץ ויכול לחלטר באגף.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Mellow29 Kopite

אני חושב שגם בתחילת העונה הוא היה טוב בעיקר במשחקים בהם קבוצות נתנו לנו לרוץ, אבל מעבר לזה הוא לא היה וואו. זה ברור שבהתקפה כל-כך איכותית צריך להיות טוב מאוד כדי להתבלט, אי אפשר שכולם יבקיעו 20 שערים. ועדיין, גם מספרית וגם ביכולת מאנה היה בעיקר משלים של הטריו ההוא. כמובן - עדיין קיצוני טוב מאוד, אבל אם אנחנו מחכים לשחקן שיהיה ה-world beater שפחדנו שיברח לריאל מדריד אחרי חצי העונה הראשונה שלו, אולי השחקן הזה פשוט לא שם.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מורנו היה עושה את שתי הטעויות האלה + עוד 2 לקינוח. אלא אם הפתרון שלך הוא מילנר, לא מסכים.
    הכדור של צ'מברליין היה חביב, מחשבה טובה אבל ביצוע הרבה פחות טוב. הגיע בגלל טעות בסופו של דבר.

11. Mellow29 Kopite

unlucky.
    איזה גבר הוא עם הצחקוקים האלה שלו בזמן המשחק.

Coutinho10, Liverpool-Forever ו-Big Virgil אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

די די, רוברטסון מחרבן בהגנה לפחות כמו מורנו. זה 3 טעויות לגול מה שהוא עשה היום במחצית הראשונה.

אני לא חושב שמאנה של העונה זה מאנה האמיתי. כמו שנאמר הוא מתקשה בפעולות בסיסיות. לא יודע מה בדיוק הגורם אבל אני גם נוטה לחשוב שהוא איבד ביטחון וזה פוגע בכל קבלת ההחלטות שלו, מה שמשפיע על הביצועים.

אני גם מסכים שהיום היה המשחק הכי טוב שלו מזה תקופה ממושכת. יצאתי מעודד ממה שהוא הראה היום גם אם עדיין התפקששו לו כדורים. קשה לי להצביע על זה אבל משהו היום היה הרבה יותר טוב אצלו.

13. yakov_y YNWA

אולי המעבר לאגף שמאל פגע במאנה ?
    אם אני לא טועה הוא גם באותו קצת מבחינת מספרים כמו אשתקד.

14. oranfu Member

אולי זה המעבר שמאלה שפוגע בו.

מבחינת מספרים הוא בסדר גמור.

15. קשר ימני Member

אמרו על יונייטד הפסד של DNA?

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.