המחזור ה-27 בפרמיירליג: I Need You to Turn to

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏21/2/20.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד העונה התיאור שלך על טראורה היה מדויק ואני החזקתי בדעה זהה לשלך.
    העונה מדובר בשחקן אחר לגמרי, כשצריך לציין שהשיפור שלו התחיל ב-2017/18 אצל בורו בצ'מפיונשיפ, אבל שנה שעברה הוא עדין סבל מקבלת החלטות לא טובה.
    השנה בכל המשחקים שראיתי אותו ראיתי שחקן אחר לגמרי. מרים את הראש לפני שמוסר, שולח גם כדורי עומק ומסירות חכמות, הרבה פעמים מוותר על הבעיטה מזוויות שפעם היה בועט מהם ומחפש לכבוש, ובעיקר בזכות הפריצות שלו מעביר הרבה פעמים את כובד המשחק מהחצי של וולבס לחצי של היריבה.
    יכול להיות שזה כבר קשור לגיל, כבר בן 24, אולי הבין שהוא כבר לא יכול לחיות על השם שעשה לעצמו מגיל צעיר ועל הפוטנציאל וגם הוריד מהאגו, כי השנה המשחק שלו הוא הרבה יותר בוגר, וביחד עם היתרונות שלו מבחינת מהירות ופיזיות, מדובר בקיצוני שנכנס העונה בקלות להרכב שלנו, של טוטנהאם, של ארסנל ושל צ'לסי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני מעדיף את למאלה על אנטוניו.
    למאלה שחקן חכם, אנטוניו זה אתלט חזק מהיר פיזי, הוא מוגבל מאוד טכנית.
    טראורה מאוד השתפר אבל חוסר היכולת שלו לשחק עם רגל שמאל והנטייה האובססיבית ללכת ימינה לקו ימנעו ממנו קריירה בטופ. הוא בתקרת הזכוכית שלו.

3. alexshw Member

אין לו אינטלגנציה באמת לתעל את היתרונות האלה באופן קבוע לשערים או בישולים.
    למה הולנד נראה כמפלצת? כי הוא גם פיזי מאוד, גם מהיר, וגם יודע לאן לרוץ. יש לו גולים שהוא פשוט מרגיש איפה צריך להיות בשביל לכבוש את הריבאונד.
    טראורה איש אתלטיקה קלה.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי לוקח אף אחד מלמאלה/אנטוניו לקבוצה שלי.
    טראורה כשחקן סגל רחב, כאחד שעולה מהספסל לשנות משחק (לתת לו לשחק ב-30 הדקות האחרונות מול המגן של היריבה כשהוא אחרי 60 דקות של משחק זה יכול להיות אס רציני מהספסל), בהחלט כן (להרכב כמובן זה סיפור אחר לגמרי, למרות שלדעתי יש לו תקרה אפילו גבוהה יותר ממה שהוא מציג היום ואם ימשיך להשתפר אולי כן יגיע לשם).

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונש הרחקה של סיטי טרף את כל הקלפים. המרוץ לכרטיס הנכסף האחרון הולך להיות מותח.

6. Sturridge Member

בכלל מישהו אישר שמקום חמישי יקבל אם הבאן יעמוד? לא בטוח שלא יעבירו את זה למדינה אחרת. האמת גם מגיע להתאחדות האנגלית לאבד כרטיס אחד על כך שלא טיפלו בבעיה הזאת אצלם.

7. alexshw Member

כרטיס לא עובר למדינה אחרת.

8. Sturridge Member

מה קורה היום אם קבוצה חמישית נניח זוכה בטורניר ומקבלת מקום נוסף? זה כן משחק עם השלבים במוקדמות. לא יודע מה קורה הפעם. מעניין אם יש להם פרוטוקול למקרים כאלה.

9. alexshw Member

5 הולכות לצ'מפיונס, 2 לליגה אירופית.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אישרו כבר שהכרטיס יילך למקום ה5.
    העניין הוא הערעור. אני לא בטוח מתי תתקבל פסיקה בנושא.

11. Mellow29 Kopite

כן, ישבו באופ''א להחליט מה עושים עם המקום שמתפנה: נותנים אותו למנצ'סטר יונייטד וכמות האוהדים המטורפת שיש לה (שמשפיעה על נתוני הצפייה), או שמעבירים אותו לאלופת צ'כיה ונותנים לאלופת אלבניה להתחיל משלב מתקדם יותר במוקדמות. באמת מסקרן מה הם יחליטו.

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk

12. Sturridge Member

למה ללכת עד צ’כיה. אולי המדינה ממנה תגיע הזוכה העונה תקבל כרטיס נוסף, חסרות דרכים ליישם את זה? עם איך שהאנגליות נראות גם מקום שלישי לא באמת ראוי לכרטיס שלו, אני הייתי חושב על כל דרך יצירתית רק שזה לא יגיע למקום החמישי.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי את הלוגיקה שלך.
    זה מקום שנלקח מאנגליה, למה שלא יישאר באנגליה?
    זה לא משנה איך האנגליות נראות, זה בכלל לא צריך להיות בשיקולים. זה גם דעה סובייקטיבית שלך, אתה באמת רוצה להגיד לי שמקום 5 באנגליה פחות טוב מקבוצה אחרת שתביא לי? מקום 5 בספרד נגיד? או שכן או שלא, זה לא מובהק כמו שאתה מציג את זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. k_700 Member

מה? מו?
    נראה לי שיש סיבה שאף אחת מאותן קבוצות לא קופצת עליו למרות שהוא יעלה פחות מגריליש או מדיסון למשל.

טראורה הוא מהקיצוניים של הONE TRICK PONY, ההבדל בין העונה שעברה לזו שהיום הטריק הזה עובד לו בצורה טובה ברוב הזמן.
    עדיין בלא מעט משחקים בפרופיל גבוה היה אפשר לשים לב כמה ניתן לסגור לו את הכניסה לאמצע ובעצם לכבול אותו למהירות על האגף.
    סוג של אנטוניו ולנסיה, מה שהיה נכון ל2010 לא נכון ל2020.
    לא מאמין שאף קבוצה מאלה שצויינו באמת מספיק טיפשה כדי לקחת אותו(אולי מוריניו, יש לו פטיש לשרירים ולחד גוניות).

אצלנו? אני בכייף ממשיך עם גרינווד בימין בכל דקה על פני טראורה שישאב ממנו דקות.
    כל הגולים של גרינווד העונה זה כניסות לאמצע וסיומת מדהימה בשמאל וזה מעבר למה שהוא מסוגל לעשות על הקו ומאחורי החלוץ.
    שחקן הרבה יותר מגוון שעוד יש לו הרבה יותר לאן להשתפר.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/20
  15. k_700 Member

בול,
    הוא היום בתקרה שלו. התקרה שלו זה לתת עונות שיא של אנטוניו ולנסיה, מה שהיה נחמד כזה ב2010.
    הכדורגל התקדם.
    מי שמאמין שהוא באמת נכנס להרכב של ארסנל, יונייטד, צ'לסי, חי בסרט.
    כל אחת מהן יש לה את הבעיות שלה אבל ההתקדמות ממה שיש להן כרגע צריכה להיות בסטנדרט של זייך, ברונו פרננדס, מרטינלי, לא קיצוני מוגבל מאוד שעכשיו נמצא בתקרה שלו- טראורה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.