המחזור ה-27 בפרמיירליג: Keep On Rockin' In The Free World

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/2/16.

1. alexshw Member

צריך לתת באופן מושכל. אצל ואן חאל יצא שכולם נזרקים למים עמוקים במשחקים חשובים ובכמויות וסתם ככה במהלך עונה.
    זה לכסות את התחת על מחדלים קשים בבניית הסגל ושמירת כשירותו.
    אז מאמנים הבאים אולי יגידו לואן חאל תודה על שחקן או שניים.

פוגבה זה רק שחקן אחד שהיו צריכים לשלב בעמדה אותה פרגי הזניח.

2. nwish Member

היי מעריץ,
    היות ומבחינתך ניתן לזקוף את כל הקריירה של צ'אבי, תומאס מולר ואחרים לזכותו של ואן חאל בלבד, והיות ואף מאמן אחר לא היה מבחין בכשרון החבוי בהם - אני נאלץ להסכים איתך ולהודות בגאונותו של ואן חאל.

אין ספק, ואן חאל מאמן גדול, אדם עם חזון, אדם שלא צריך 250 מיליון פאונד לרכש, אדם שפותח עם צעירים תמיד ולא רק כשהסגל הבכיר שלו נפצע, אדם שמוביל אותנו לכדורגל נהדר ולתוצאות נהדרות, ובגלל זה אנחנו לא מבקיעים פחות מכמעט אי פעם ולא היינו עם הכי מעט נקודות בשלב זה בעונת פרמיירליג לפני המשחק מול ארסנל.
    כי למי אכפת משערים או נקודות או מליגת האלופות, ומי בכלל חושב על אליפות? העיקר שניצחנו את ארסנל, שרוסברי ומידטיילנד, עם רצף כזה כל אירופה צריכה לשקשק ממכונת הכדורגל המופלאה שואן חאל הינדס לנו.. בעצם, בגאונותו ייתכן שהוא גם היה זה שגרם לפציעות של הסגל היקר שלו כדי שלילדי האקדמיה תהיה את הבמה לפרוח.

כן, אתה צודק ואני הליצן בינינו, ולא אתה, ובכלל מלהיב אותי לדעת שאתה מסוגל לכתוב טקסט כה מכונן עם יד אחת בלבד כי היד השנייה שלך עסוקה בכל פעם שאתה חושב על המלך לואי.

בחיי, ילדים בימינו..

נערך לאחרונה ב: ‏29/2/16
  3. Eric Cantona Member

סתם ככה שתדעו, תומאס מולר ערך את הבכורה אצל קלינסמן, כך שכשאומרים שלכל מאמן רע יש גם יציאות טובות, זה נכון גם לגבי מאמני כלום כמו קלינסמן. נראה לי שאת אלבה ואן חאל העלה לבוגרים בבאיירן.

4. oranfu Member

אלבה לא היה פרוייקט מיוחד ובן טיפוחיו של בקנבהאואר?

5. alexshw Member

מולר אפילו כבש באלופות אצל קלינסמן כשבאיירן דרסה 12:1 בסיכום את ספורטינג אבל אצל ואן חאל הוא הפך לא רק לשחקן קבוע בבוגרים אלא שחקן הרכב.
    אלאבה עלה לקבוצה הראשונה אצל ואן חאל ולקראת סוף הקדנציה נשלח להופנהיים להתחשל יותר.

6. Sir Alex Las' Killa

מולר שיחק מעט מאוד אצל קלינסמן, בעיקר ג'ארבג' טיים. הוא היה בדרך להשאלה ואולי אפילו מכירה אבל אז קלינסמן פוטר ו-ואן חאל ביטל הכל והפך אותו מהר מאוד לשחקן הרכב.

7. oranfu Member

ברור שואן-חאל נתן לאלבה לשחק, אבל עד כמה שידוע לי הקייזר הוא זה שדחף ודחף ודחף שהוא ישחק. ככה שאולי במקרה הזה זה פחות לתת הזדמנות לצעיר ויותר לקדם שחקן שהמועדון דוחף.