המחזור ה-27 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏19/2/10.

1. Ryan Giggs11 Member

אוונס ובראון במרכז ההגנה ביחד זה פשוט זוועה.

2. FaN_MU Member

אוונס... העיקר שלבלות הוא יודע

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

תצוגה מרגשת ומשחק ענק. הגול של רודוול ענק, וגם הראשון של הרוסי. שני חילופים נהדרים של מויס שהביאו את הניצחון.

4. Gass12 Member

אברטון ניצחה אותנו היום בכל פרמטר. מגיע לה כל הכבוד .
    ניצחון ראוי לקבוצה פנטסטית. ההגנה שלנו בזיונית להיחתך פעם אחר פעם בצורה כ"כ שלומיאלית .
    מחר יום חדש עם מטרות חדשות .

5. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx לצעירים של אברטון.

6. קינג לדלי Member

אם אברטון מתחילים ומסיימים את העונה הזאת ללא פציעות הם בליגת האלופות.
    שאפו גדול לנצח את צ'לסי ויונייטד והיום ללא פלאייני וקייהיל.
    הסגל שלהם ממש התרחב ובכל עמדה יש כמה שחקנים נהדרים.
    אני לא חוזר בי,ג'אק רודוול יהיה כוכב בנבחרת אנגליה ולא בגלל הגול הזה.

לנצח את יונייטד כששני ילדים ביתיים כובשים אין יותר כיף מזה למקומיים.

7. Dimitar Berbatov Member

אני מסיר את הכובע בפני אברטון. קבוצה נהדרת, מאמן נהדר, קהל מרגש וחיוני לפרמיירליג והיום הגיע להם. לא היה שחקן ספציפי שהתעלה על עצמו (סאהה לא במשחק גדול) אצל הטופיס בויז אבל כקבוצה, כמקשה אחת השלם עולה על סך-חלקיו והם נתנו משחק הירואי, נלחמו, הכתיבו את הקצב ברוב שלבי המשחק (עד השער של גוסלינג). ברכותי

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/10
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

המצב בעייתי מאוד. אם לא יהיו הפתעות מרעישות צ'לסי תפתח פער של 4 נקודות וארסנל תצמק את הפער מאיתנו ל-3 נק', כשהיא סיימה כבר לשחק מול הטופ 4 ויש לה לוח משחקים נוח עד הסוף. כשאנחנו בסוף פברואר וצ'לסי היא לא לוזרית חסרת אופי כמו ארסנל לפני שנתיים, ייתכן וזה היה המשחק בו איבדנו את התואר.

ההפסד מוצדק כמובן, הגנה חלשה והתקפה שלא ממש תוקפת לא יכולות לנצח בגודיסון פארק.

9. Pipe Member

אוואנס במשחק הזוועתי ביותר שלו בקריירה. לא הפסד מפתיע במיוחד בהתחשב בנסיבות. מהדקה ה70 פשוט נגמר לנו הגז. שוב תודה לליגה שבפעם המיליון בשלוש השנים האחרונות משבצת אותנו למשחק המוקדם בשבת 4 ימים אחרי משחק חוץ בצ'מפיונס.

10. 亚历山大帕托 Member

גוסלינג לא גדל באברטון, אבל בעוד שנה אמור להיחשב home grown.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/2/10
  11. The_Arsenal Member

אנחנו נצמק ל-2 נקודות.

הרצף של אברטון פשוט מדהים. הפסד אחד ב-12 משחקים אחרונים, שכוללים צ'לסי בית וחוץ, יונייטד בית, ליברפול וארסנל חוץ, סיטי וטוטנהאם בית. מדהים.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 נקודות, ליתר דיוק.

צריך לציין גם את דיסטאן שנתן היום תצוגת הגנה נפלאה, ואפילו האחות הקטנה לבית נוויל שהצילה מרוני גול בטוח.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אכן שתי נקודות. לא מופרך לומר שהסיכויים שלכם לא פחות טובים משלנו בהתחשב בכך שלנו נותר לוח משחקים קשה בהרבה.

14. eastlands Member

אברטון ! איזה שם אנגלי ויפה אברטון או יותר נכון אברטן .
    הפסד ליגה שישי העונה , בדרך כלל זה מנה של שנתיים ועדיין הם חזק בתמונה ועוד מארחים את משחק העונה .
    ללא פלייני וקאהיל אני מצדיע ,לא האמנתי ,גם לא כשהם השוו בשער ענק ! שער שחולמים עליו בלילות כשחקן טיל באליסטי לפינה .
    אברטן בראבו!!!

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

קוטלת הענקיות

פשוט אין לי מילים להביע את מה שאני מרגיש כעת, אני עד עכשיו רועד. משחק פנטסטי של השחקנים, היינו עדיפים עליהם בכל פרמטר על כר הדשא.
    נצחונות כאלה רק גורמים לי להיות יותר מתוסכל על פתיחת העונה הרעה שלנו, אילולא היא היינו מועמדים לגיטימיים בהחלט במאבק על המקום הרביעי.
    ניצחון מוצדק בהחלט שלנו ומה שיותר משמח היא העובדה ששני שחקני בית ניצחו לנו את המשחק! גוסלינג ורודוול שנכנסו במהלך המחצית השניה, מרגש! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    דונובן ממשיך במומנטום החיובי שלו, סאהה עשה המון צרות להגנה של יונייטד, אוסמן למרבה ההפתעה השקיע ונלחם וסטיבן פיינאר צריך לשחק ברמות הגבוהות באירופה, אני לא סתם מחמיא לו כי בא לי, יש לנו יהלום אדיר בקבוצה ואם מויס יצליח להשאירו אז זה הישג בלתי רגיל. אני מאוד אוהב את הקבוצה אבל לסטיבן מגיע הרבה יותר, נראה מי תקפוץ על המציאה.
    אז כפי שרשמתי בהודעה לפני שהחל המשחק, סטטיסטיקות נועדו על מנת להשבר, כמו גם הפעם, טרם המשחק הסתפקתי בתיקו אך לאור מה שהתרחש על כר הדשא רק רציתי עוד ועוד. ככה זה בכדורגל ובספורט בכלל, כשמפסידים (עם דגש על מובסים) אתה לא יודע איפה לקבור את עצמך מרוב עצב ומאידך כשמנצחים קבוצה שלא ניצחת שנים, עם תצוגת כדורגל כמו שהציגו השחקנים, אתה רק רוצה לקפוץ לעננים ופשוט לא לרדת משם.
    ‎What an amazing, sweet victory!

להלן תמונות:

http://www.evertonfc.com/assets/_files/cached/img/335x252/feb_10/BCOOMB_200210_142950_0_1236_r570491.Xxx

http://www.evertonfc.com/assets/_files/cached/img/367x276/feb_10/BCOOMB_200210_150051_0_1499_r570505.Xxx

http://www.evertonfc.com/assets/_files/cached/img/399x264/feb_10/MRICKE_200210_135651_0_0492_r570474.Xxx