המחזור ה-27 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/2/11.

1. Mellow29 Kopite

שיחנקו צ'רלטון האלה....
    אני רואה להנאתי בסופקאסט, אבא שלי נכנס ואומר שליברפול הבקיעו. מה מי מו? אני רואה את המשחק....אחרי דקה אני רואה את הגול :aaa021:

2. eastlands Member

מה זה קשור לגול בכלל ואיך הוא נכבש ?
    הוא היה באויר כי היינו עדיפים , גם הגול של נאני הגיע מהרחקה של סאר בדקות שלנו ,כל המשחק הזה כתוב ,קבוצה אחת עדיפה ! זה הכדורגל והיום הגולים שלכם היו בדקות שלנו , בכלל כל המשחק היה שלנון , זה קורה אבל מעודד מבחינת אוהד שרואה את יחסי הכוחות משתנים בקצב יותר מהיר משחשבתי , אנחנו כמובן עוד נדבר העונה , אבל ריאלי נרוץ לאליפות חזק בקרוב ! אי אפשר להתעלם מהעליונות שלנו היום במגרש .

3. Gass12 Member

eastlands אתה כ"כ תלוש מהמציאות שזה כואב.הגול שלכם היה 40 מטר מהשער אם לא פוגע במקרה
    בסילבה.
    ותפסיק לחיות ב....
    http://www.youtube.com/watch?v=0MyNbcLnsiA&feature=related

4. k_700 Member

אוי איסטלנד אתה קצת בהיי מהמשחק אז אתה מקשקש.
    הנעת כדור חסרת הגיון זה מה שהיה לכם.
    טבז כל הזמן נעלם מהעמדה שלו בחוד ובא לעזור מאחור ליא יא טורה והרגליים הארוכות והעילגות שלו ולכמובן בארי הסמרטוט הגדול שאף אחד לא הרגיש אותו על המגרש.

הסתכלתי על בארי כל המשחק. כל הזמן מוסר לרוחב, לשחקן הגנה מאחורה. בפעם היחידה שניסה לתת כדור עומק על קו החצי, סקולס שם רגל והכדור פגע בו כאילו סקולס היה חלון.

נאיביות זה ממש לא עליונות. מהמתפרצות המסוכנות שלנו יכולנו בכייף לכבוש עוד 3-4 שערים שהיו בטוחים יותר מכל החצאי מצבים שלכם.

אני ממש לא הרגשתי עליונות שלכם במשחק. אגב במחצית השנייה בדקות הראשונות פתחתנו אותם טוב יותר והיינו צריכים לכבוש לפני החלאות חזרו.

5. k_700 Member

אגב ברור לי למה אנדרסון יצא היום.
    הבחור באמת חביב ועשה עבודה נהדרת. בטח בשמירה על סילבה ובאנרגיות. אבל כשהחור יוצא עם התקפה מתפרצת והכדור מגיע אליו לאיזור ה16-20 מטר הוא כולו חופשי והוא לא חושב בכלל על לחדור פנימה עם הכדור או לבעוט לשער. בלתי אפשרי שקשר שלך במרכז פשוט יוציא לעצמו מהלקסיקון אפשרות של בעיטה לשער.

בדרך הזאת אנדרסון בחיים לא ישדרג את עצמו. הוא חייב לסכן יותר את השער. בין אם לקחת שומר באחד על אחד כמו שעושה כל הזמן נאני וכן גם הוא יכול ובין אם לנסות לטווח.
    אין מה לעשות חייבים אחד כזה.

6. eastlands Member

כן אולי אני חולם , אבל תגידו לי אתם מומחים ,מצב אחד הים הגעתם ? הארט היה הכי משועמם במגרש , בגולים הלא קשורים הוא כמובן לא היה אשם, אבל ממתי אתם בבית לא מגיעים למצב אחד אפילו ?
    אנחנו לעומת החמצנו שער בטוח כבר בהתחלה , ועוד מספר כדורי רוחב שהגיעו ממהלכי כדורגל יפים , לא משחק גדול של אף אחד אבל בהחלט יתרון איכותי שלנו ברוב דקות המשחק

7. Rudess Member

איסטלנדס, אם מנצ'יני לא היה פחדן והיה משחק אם דז'קו וטבז ביחד מהתחלת המשחק, הייתם מנצחים היום. הגול של רוני הוא שער העונה ללא ספק, פעם במיליון שמתלבשת כזאת בעיטה מושלמת, הארט עמד בחוסר אונים כמו שכל שוער אחר היה עומד במקומו. ברור שלא הגיע לסיטי להפסיד היום לאור המשחק, אבל בסופו של דבר הגול המדהים של רוני והטעות של זבאלטה בסגירה על נאני, עשו את ההבדל.

מארינר בשיפוט מעולה וללא דופי, לראשונה באולד טראפורד שיפוט אובייקטיבי ואחת מתצוגות השיפוט המעולות העונה.

8. StevieG Member

איסטלנדס. ברגע שהפסקתם לנסות להבקיע והתחלתם לשחק לרוחב, ספגתם שער. כשהנעתם את הכדור קדימה וניסיתם להבקיע ולתקוף הגעתם למצבים מסוכנים ודחפתם את יונייטד מהרחבה שלכם. הים אותו הים ומאנצ'יני הוא אותו מאנצ'יני.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם עסוקים בדרבי ואף אחד לא מתעסק בהתפרקות של ווסט האם שנמצאת במחצית בפיגור 3-0 בהות'ורנס. שייגמר פה מצדי, אם יהיה 4 או 5 הם עוד עלולים לפטר את גרנט ואני צריך אותו על הקווים במחזור הבא נגדנו.

10. ArsenalFan Member

See why West Ham need the running track now- So the other team have a place to run rings around them.

11. k_700 Member

הנגיחה של פלטשר במחצית הראשונה שלולא הייתה הולכת למרכז אז הייתה נכנסת, הבעיטה של נאני משלל הכניסות שלו למרכז.
    בכלל הרבה גיחות לרחבה. גיגס גם הרס לנו מתפרצת אחת טובה של 3 על 2 כשמסר לאלוהים במקום לנאני בימין. אנדרסון גם הרס כמה כאלה.

אבל במשחקים כאלה בדיוק כמו בשמחקים נגד ארסנל צריך לדבר תכלס. אני לא סופר מצבים. מול ארסנל כבר כמה עונות מ2-3 הזדמנויות אנחנו מייצרים את השערים בשביל להביא 3 נקודות.

ההזדמנויות הטובות ביותר בסופו של דבר היו השערים וזה מה שחשוב.

12. eastlands Member

לא יודע מה אתם רוצים ממנציני ?
    היינו ללא הדפנסיבי מספר 1 בסיטי - דה יונג

ועם כל מי שדיברתי , הדקות הכי טובות שלנו היו אחרי השוויון וזה בניגוד למה שקורה שם אחרי שוויון , זה השינוי הגדול ,לא הלכנו אחורה אחרי השוויון , פשוט יותר טובים נקודה !

13. k_700 Member

אתה מתכוון אולי ליותר טובים בלי אף נקודה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

14. eastlands Member

הרגשתי טוב עם הדרבי הזה , אמרתי לפני שנסתכל לכם בגובה עיניים ,לא טעיתי כי הרגשתי שהקבוצה שלי תבוא לשחק היום , בניגוד לדרבי הראשון שנתנו כבוד , היום היינו עדיפים , ב20 הדקות הראשונות , לפני הגולים אחרי הגולים , היינו עדיפים וזה הכל , כן קארליטו לא בא היום , כמו בדיוק רוני שרוב דקות המשחק נראה כאילו במדי סיטי ממש מפריע לכם , וכולם יודעים שמספרת יכולה ב95 אחוז להגיע ליציע , היום זה נכנס ,ובכדורגל ידברו על המנצח הגדול ובהתעלמות מוחלטת מ90 דקות איומות שלו .

ואגב ידעתי שלא נבייש וגם בפאב הזמנתי 40 אוהדים שלכם , וגם שם עשיתי להם בית ספר , כמובן שיזכרו מי ניצח זה בסדר , היום של יגיע בגדול

תודה סיטי תודה מנציני אוהב אתכם לעד !

15. AS R Member

טוב, היו היום עוד משחקים חוץ מהדרבי.
    רובם היו משעממים. ואן פרסי ממשיך בכושר האדיר שלו וכובש צמד בניצחון ארסנל על וולבס.
    ליברפול חוזרת לעונה הגרועה שלה עם תיקו ביתי מול וויגאן.
    ווסטהאם חוזרת בגדול מ 3-0 לתיקו בזכות הרכש החדש והמצויין דמבה בה שכובש צמד ומציל לגרנט את המשרה זמנית.
    מאוחר יותר טוטנהאם תשחק מול סנדרלנד.