המחזור ה 28 בליגת העל: 0-0 במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏28/3/13.

1. oranfu Member

טעות גדולה מאוד של משומר, והכל התחיל מעוד טעות של פילאבסקי שהחליט לעלות להתקפה, איבד כדור ולא טרח לחזור.

אבל באמת, עם החלוצים האלה, מקום שני זה הישג ענק.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

משחק ענק, שווה לפחות שער לשתי הקבוצות. מנסיון והגיון הקצב אמור לרדת במחצית השנייה - מקווה שלא יהיה כך.

אגב, אני היחיד שלא ראה נבדל בגול של עטר?

3. alexshw Member

הוא גם פתאום החליט שהוא מסי ובדרך כלל זה נגמר במתפרצת מסוכנת בצד שני, מזל שהוא עצר את זה עם עבירה.

4. henry1 Member

כשעטר נחת בנתניה התנחמתי משתי סיבות: האחת, עטר מכיר חלק מהשחקנים והם סוגדים לו. ביחד, המוטיבציה שלהם תעלה ונראה קבוצה שרוצה ולא באה להעביר את הזמן. הסיבה השניה שהקהל של נתניה יחזור לתמוך בקבוצה בדיוק ברגעים הכי קשים.

אז הקהל אכן בא - כ- 2000 להערכתי מילאו את היציע ונתנו אווריה ביתית ואפילו ראינו קבוצה שרוצה.

אלא שאז נזכרתי שלעטר אין הרבה מושג ואחת הבעיות שלו היא החילופים המאוחרים. נכון שאי אפשר להפיל את ההפסד על עטר, הוא בסה"כ קיבל קבוצה עלובה, עם שחקנים עלובים (תכף נגיע אליהם), אבל מה שיש לעטר, זה שליטה על המשחק ופה הוא טעה בגדול, כאשר לא הכניס את סבע אחרי מומנטום טוב של נתניה. דווקא כאשר לחצנו והיינו קרובים לשער, חלוץ ברמה של סבע, גם אם פצוע וגם אם לא בכושר שיא, היה יכול להביא את השינוי אל מול האין הגנה של עכו. הרי כשהוא נכנס, כל כדור ראשון היה שלו והוא עשה לא מעט מהומות בהגנת עכו.

הצבתו של עומר פרץ בחוד היא בדיחה עצובה ובכלל לא מצחיקה. אני לא מבין מה השחקן הזה עושה במגרשי הכדורגל. הייתי מוכן לסבול אותו בתור מגן כי אין לנו שום תחליף הולם, אבל בתור חלוץ זה יריקה בפנים של אוהדי הכדורגל בכלל.

ביחד עם שבחון ומוגרבי מאחורה, הקבוצה שלנו ניראת פחות טוב מקבוצה שמשחקת בשכונה בימי שישי. שני השחקנים האלה צריכים להחזיר את כרטיסי השחקן שלהם להתאחדות על בזבוז פלסטיק מיותר. האחרון עוד רוצה לשחק באירופה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx מקסימום הוא יכול לסחוב את תיקי השחקנים. חוץ ממהירות אין לשחקן הזה כלום! על שבחון כבר נמאס לי לרשום. פשוט שחקן עלוב.

לעומת זאת, ההגנה נראתה טוב יותר מפעמים קודמות, אם כי לא שיחקנו מול אימפריה. ירן חסן עדיף בהרבה על עידו לוי ואני מקווה שעטר ימשיך בקו הזה.

אנחנו כיום עם רגל בלאומית והמצב מאוד קשה. אולי חזרתו של דג'אני תשנה משהו, אבל אנחנו מתמודדים עם קבוצות טובות מאיתנו ואם יש משהו שיכול להשאיר את נתניה, זה הקהל. אבל מהיכרותי עם הקהל שלנו, אני לא רואה איך נמשיך לבוא במספרים מכובדים, כי פשוט נמאס להרבה אוהדים. אני שומע את זה ורואה זאת בעיניים.

בשבוע הבא מול סכנין כל תוצאה מלבד ניצחון מורידה אותנו ליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/13
  5. Mellow29 Kopite

רציתי לראות את זה שוב וחבל שלא הראו, אבל תשים לב ששראנוב גם כן יוצא לקראת פריצה כשהוא בועט. גם אני חשבתי שאולי המגן שבא לכסות (משומר?) היה יותר קרוב לשער מעטר, אבל יש מצב שדווקא שראנוב "יצא" לנבדל.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני משום מה חושב שמשומר ניצל בגלל הקוון...אם היה נבדל זה היה ברגע שעטר נכנס לתיבת החמש. לא יודע, משום מה גם אני לא משוכנע.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו, בנאדו החליט לוותר על הניסיון. אזולאי בחוץ - עזרא בפנים.
    בוקולי? נהדר לראות שחקן בגיל 35 משקיע כל כך. קטן יכול ללמוד ממנו...עוד משהו, הגיע הזמן שמגינים בארץ יתחילו לעבוד על הרגל החלשה שלהם. משומר וטוואטחה היו צריכים להוציא יותר מההזדמנויות שלהם.

דקה 80' - המשחק משעמם ומרדים. מכב חיפה בטח רוצה, אבל אין כרגע שום שחקן שנראה חד. בטח עייפים...

8. South Boy Member

לא יודע מי דיווח לך, אבל רמת גן עד השער שלה לא עברה את החצי (שעה שלמה), אי אפשר לצפות לכדורגל יפה במשחק כזה שהוא מלחמת עולם ורמת גן בטח שלא הייתה יותר טובה.
    החזקנו יותר בכדור ואם היה לנו חלוץ אולי היינו מנצלים את זה.

9. oranfu Member

מכבי ביזבזו זמן יופי, 6 חילופים, רק 3 דקות.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אי אפשר לצפות לכדורגל יפה? בהחלט אפשר לצפות. לא סתרת את מה שאמרתי..

11. oranfu Member

פילאבסקי- הבלם הכי גרוע בחיפה בעשור האחרון.
    אזולאי - בנזונה.
    קטן - הורג לנו את המשחק עם האיטיות שלו. הבנאדם עומד על המגרש 90 דקות, עוצר כל התקפה כשהכדור מגיע אליו.
    בוקולי- אין מילים. ענק!

סה"כ שיחקנו לא רע, לא ציפיתי לנצח כי ידעתי שלא יהיו לנו הרבה הזדמנויות ועם מה שיש לנו בהתקפה צריך לפחות 5-6 מצבים טובים בשביל גול.

12. alexshw Member

כולם עשו ועושים את המקסימום מאז שבנאדו הגיע. זה מה שאנחנו שווים. אין לנו מספיק איכויות בחלק הקדמי וזה ידוע לכולם.
    אני לא כועס, אלא להיפך אני מודה לכל הקבוצה שנלחמה כמו אריות. זה הסגל שיש והוא מספיק לסגנות ומאבקים בגביע עד הסוף.

את המסקנות צריך להפיק לקראת העונה הבאה ואני מקווה ששחר ובנאדו יודעים את זה.

אני לא רואה פה פספוס, אני יודע מה הקבוצה שלי שווה ולא שווה. ההיפך, לאור האירועים עד 13.11, אני מודה למקום בו אנחנו נמצאים

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

Oranfu, לגבי הבזבוזים בסוף המשחק. מי שהיו צריכים לנצח זו הקבוצה שלנו, לא מכבי ת"א. אפשר היה לתת עוד רבע שעה אקסטרה, אבל גם אז מכבי חיפה לא היתה מבקיעה.

לאט לאט הירוקים 'התעייפו' וזה היה מצוין בשביל הצהובים. קטן, גולסה, והקו הקדמי נעלמו כאילו הם משחקים בקבוצה מרכז טבלה טיפוסית. שום לחץ בדקות הסיום, שום רצון להראות שזה 'הכל או כלום'. החיבוקים בסוף המשחק כבר הסבירו הכל...הירוקים מסתפקים בסגנות ואת זה ראינו לאורך כל התשעים הדקות.

עיצה לשחר?
    טפל בבקשה בחלק הקדמי ובקישור ההתקפי.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

עכשיו הראו את הנבדל שוב ב'שער השבת', היה נבדל - של מילימטר - אבל היה.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מאכזב מאוד, תחושת החמצה.
    האלופה שבדרך מארחת משחק ביתי ולא בועטת לשער. מעניין.

בכל מקרה, החילוף של עזרא היה נכון, אבל הוא היה צריך לשחק בצד ימין ולגרום לזיו קצת לסבול, את ייני יותר קשה לעבור. אני עדיין חושב שאנדלובו לא שחקן ולדעתי אם היינו פותחים את המשחק הזה עם עזרא באגף או אפילו תורג'מן, זה היה נראה טוב יותר מהשניים האחרים.

חבל שלא ניצלנו את זה. נקווה לפחות לנצח את רמת השרון כי אני אני צופה איבוד נקודות של מכבי בקרית שמונה.