המחזור ה-28 בסריה א' :: פיורנטינה ורומא בקרב על ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏4/3/16.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתאים לו פיורנטינה אבל יש כבר דיבורים על לאציו.

אישית הייתי שמח מאוד אם לא היה מלכלך כך את הקריירה. שיאמן את הנבחרת שניים-שלושה טורנירים ויחזור לרומא.

--
    אם בופון לא יספוג מול סאסואלו הוא עובר את זוף ורוסי בהכי הרבה דקות רצופות ללא ספיגה. שיא כל הזמנים כמובן.

Don Joan Roman ו-SerieA אוהבים את זה.
  2. Roma מנהלים

הוא הצהיר לא מזמן שהוא רומאנסיטה אבל אי אפשר לסרב להצעה של לאציו. אני חושב שהקפיצה ללאציו במידה ותתרחש תתן לנו אופציה לבחון אותו במקום קצת יותר לחוץ ועם שאיפות(אם אפשר לקרוא לזה שאיפות) יותר גבוהות.

3. Roma מנהלים

Inter: Carrizo; D’Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo; Medel, Kondogbia; Perisic, Palacio, Ljajic; Icardi

Inter bench: Berni, Radu, Juan Jesus, Biabiany, Telles, Santon, Eder, Gnoukouri, Brozovic, Melo, Manaj

Palermo: Sorrentino; Vitiello, Gonzalez, Andelkovic; Rispoli, Hiljemark, Maresca, Chochev, Pezzella; Vazquez, Gilardino

Palermo bench: Posavec, Alastra, Bentivegna, Cionek, Brugman, Quaison, Balogh, Struna, Cristante, Jajalo, Morganella, Djurdjevic

נאגטומו זה המשומר של אינטר, אי אפשר להיפטר ממנו. חוץ מזה סה"כ הרכב טוב של אינטר.

EO11 ו-SerieA אוהבים את זה.
  4. תומר1989 Member

אל דאגה. רק נגד מילאן סאסואלו מתחפשת לברצלונה וברארדי מתחפש למסי

5. DRORIKO Member

היא לא מתעלה רק נגד מילאן,היא ניצחה את אינטר(בתקופה הטובה שלה) היא עשתה תיקו עם פיורנטינה ורומא. זה חתיכת מוקש.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ספורט5 משדר את יובה בשידור חוזר, מגזין ליגת האלופות ועוד שידור חוזר בספורט לייב, אבל את אינטר לא.

עד מתי?!?

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

והיום החראות שידרו את יובה ומילאן בשידור משולב(המילאנזים יותר אכלו אותה כי שידרו רק את הגולים). בערוץ המקביל הם שידרו משחק בגביע הדיויס שחוץ מעמיחי שפיגלר לא מעניין אף אחד.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתחלה של אינטר היתה המשך ישיר של משחק הגביע החוזר מול יובנטוס. לקראת הסוף פאלרמו, ׳המטרה היא למצוא שחקן התקפה דרום אמריקאי שנוכל למכור בעשרות מיליונים והיתר לא כזה משנה׳, הצליחו לחזור.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. AS R Member

עד שהם יקנו את זכויות השידור למשחקי הבית של אינטר, מילאן, יובה ורומא מצ'רלטון (שבעצמה החליטה שבראגה - פורטו יותר מעניין מאינטר - פאלרמו).

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כיף לראות את פריסיץ׳. היה צפוי שברגע שהוא יפסיק לתפקד כקשר-מגן נראה ממנו תוצרת.

11. SerieA Il Capitano

נקווה להמשכיות ממשחק זה. פאלרמו קבוצה חלשה מאד ונמצאת בכאוס. צריך לנצח את כל הקבוצות הללו ולקוות איכשהו למעידה של רומא. אינני מאמין שזה יקרה ולכן אני חושב שיש לנו סיכוי לסיים במקום הרביעי ולהימנע מטיסה לקזחסטן ביולי.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חלשה מינוס ובמשחק הקודם נגדם בקושי הגענו למצבי הבקעה.

רומא יכולה למעוד כפי שכל קבוצה יכולה למעוד, למרות שספאלטי חיזק אותם מאוד מכל הבחינות. אינטר צריכה להסתכל רק על עצמה בכדי לסיים את העונה על הצד הטוב ביותר מבחינת תוצאות ויכולת, אני כבר פחות מסתכל על המקום השלישי. זה היה שלנו, ולצערי איבדנו את זה, ואני מאוד מקווה שיהיו לזה השלכות בקיץ.

מאנצ'יני אמר על לייאיץ' שהוא מאוד מעריך אותו על המגרש, אבל הוא לא מתאמן בצורה נכונה ומעצבן אותו לפעמים. אין לי מושג מה הוא ניסה להשיג בכך שהוא אמר את זה בפומבי.

13. SerieA Il Capitano

ייתכן שניסה להסביר לאוהדים מדוע הפרחח הקטן לא יירכש בקיץ.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עזוב שהסיבה היא יותר כלכלית מאשר מקצועית, מה הוא חייב לאוהדים?

ואני אישית אוהב את לייאיץ', אבל בנקודת הזמן הנוכחית הוא לא שווה 11 מיליון יורו בנוסף למה שאנחנו משלמים על פריסיץ', אדר ויובטיץ'. אם יש לנו את השלושה האלה, בנוסף לאיקארדי ולחיזוק נוסף שיגיע בקיץ, אין לנו צורך בלייאיץ'. אלא אם כן רומא תסכים להתגמש במחיר ואז יש על מה לדבר.

15. SerieA Il Capitano

כבר ראינו שדעתם של האוהדים נחשבת בעיני טוהיר ולכן מאנצ'יני מנסה להכין את הקרקע. אין לו כוונה לעזוב בקיץ (כנראה), ולכן הוא מנסה לרכוש גם את אמונם.

אינני מאמין שליאייץ' שחקן ברמה שאינטר שואפת להיות בה. הוא שחקן לרמה הנוכחית של אינטר, אבל בעיני זה לא מספיק. ראה את ההודעה האחרונה של קובי (@Romanista) בנושא.