המחזור ה-28 בפרמיירליג: She's Not There

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/2/19.

1. Coutinho10 Member

אבל זה הקטע, אני חושב שהפוטנציאל שלו הוא של הרבה יותר מסתם מגביה כדורים טוב. יש לו חוכמת משחק וטכניקה טובה עם הכדור. כשהוא מתופקד כמגן הוא לא יכול לעשות דברים שהוא יכול לעשות מעמדת הקישור כמו לעשות כניסות מקו שני, מצבי בעיטה נוחים יותר, להשתמש במסירות שלו יותר לעומק.

יכול להיות שהוא לא מספיק טוב לשם אבל הוא גדל כקשר ולכן אני חושב שכדאי לראות מה הוא שווה שם. אפילו רק כדי לדעת אם הוא יכול להוות בק-אפ במקרה הצורך.

2. Big Virgil Member

לא שאני חושב שיש כרגע סיבה להזיז את טרנט מעמדת המגן, אבל לפני שפוסלים את הרעיון על הסף כדאי לזכור שכבר יש לנו מגן ימיני אחד שהוסב לקשר והיום הוא הקשר הכי טוב בסגל שלנו, זה לא בלתי סביר...

Esomech אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

פאביניהו אף פעם לא היה טוב כמו טרנט כמגן ימני ולפאבינהו היה יותר קילומטראז' בתפקיד הזה עד שהועבר למרכז הקישור.
    אתה אף פעם לא מזיז מישהו שנראה שתוך שנה- שנתיים הופך לטופ 5 באירופה לעמדה שלו מהעמדה רק כי יש לו יכולת אולי לתת לך גיבוי או לסתום חור.
    שחקן בקליבר שלו צריך לשחק איפה שהוא נותן את התוצרת הכי טובה וברור לגמרי שזה כמגן ימני גם אם מפאת הגיל והנסיון עדיין משלמים עליו שכר לימוד.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש מבין את הדיון הזה והוא לא רק פה אלא גם בטוויטר דיברו על זה פעם.
    למה להזיז אותו מהעמדה שלו? תשימו לב כמה קריטיים מגנים בשיטה שלנו...כשרוברטסון וארנולד נותנים משחק טוב אנחנו כמעט בטוח מנצחים את המשחקים.
    אולי פעם מגן נחשב כעמדה פחות חשובה, היום מגן הוא הקיצוני של קבוצה גדולה שמשחקת נגד קבוצה מתגוננת והוא גם צריך להיות שם כדי להגן מפני מתפרצות.
    ארנולד נתן משחק אחד הטובים שאני זוכר ממגן ימני אצלנו בכל השנים שאני אוהד את הקבוצה, עכשיו לדבר על להזיז אותו משם?
    אין טעם לזה. יש לנו גם פקק בקישור אם נרחיב את הקונטקסט של הדיון, ווינאלדום בכושר מצוין, פאביניו אחד השחקנים הכי טובים בקבוצה, לא צריך עוד קשר.

oranfu, Mellow29, Scouser Tommy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.