המחזור ה-28 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י בועז, ‏22/2/10.

1. AW forever Member

וואו איזה משחק בגשר. טבז ובלאמי פשוט נהדרים וגם גיבן.
    ניצחון מול האאוטים בבריטניה סטדיום ואנחנו 3 נק' מצ'לסי! חייבים לנצח. איזה עונה משוגעת.

2. בועז Member

בלאמי בראיון אחרי המשחק נשאל אם הם שיחקו במיוחד עבור ברידג'. הוא דיבר על טרי ואמר:
    כולם יודעים מי זה ג'ון טרי, ולכן שום דבר בהתנהגות שלו לא הפתיע אותי...

3. Robin_Van_Persi Member

ד'א מדהים לחשוב שרק עד לפני חודש הפער מצ'לסי היה סביב ה11 נק',היום הוא יכול לעמוד על 3 נק' בלבד!!!

איזה עונה משוגעת.

4. AronB Member

גאנרס יקרים ,
    נא לא להזכיר את המילים "בריטניה" , "סטדיום" , "סטוק" , "3" , ו"רורי דלאפ" עד היום בשעה 22:00 לפחות.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/10
  5. איגור .פ. Member

משחק נהדר בסטמפורד ברידג' :2 אדומים ,2 פנדלים ו6 שערים וסיפור נהדר בין ברידג' לטרי באי לחיצת יד.

בלי קשר לזה שאני אוהד צ'לסי ,הניצחון של התכולים מוצדק בהחלט בעיקר אחרי מחצית שניה נפלאה ,שלהם.
    במחצית הראשונה צ'לסי היית עדיפה יותר אבל עדיין לא במשחק משובח, משהו רע עובר על צ'לסי בתקופה האחרונה ,החיסרון של השחקנים אצלה היה מאוד משמעותי במבחן של התוצאה.

מחצית שניה מנצ'יני העלה את סיטי שונה במידה ניכרת מהמחצית הראשונה.
    טבז בלאמי עשו היום צחוק מהגנת צ'לסי במחצית השניה.
    ברידג' במשחק מצוין.
    שי גיבן בכמה הצלות היום יוצאות מן הכלל ,אחד השוערים הטובים לפי דעתי באירופה ,והוא לא מוערך מספיק.

טרי היום היה נראה כאילו כל מה שמעניין אותו זה הפרשה עם ברידג' ונראה לי האי לחיצת יד השפיעה עליו ,והוא חשב על זה, על הילריו אין מה לדבר מדובר באכזבה גדולה.
    קבוצה כמו צ'לסי צריכה שוער שני ברמה יותר גבוהה.

הפעולה של ברידג' היום שלא ללחוץ את ידו של טרי היית מובנת ומוצדקת בהחלט ,וגם שטבז לא לחץ לו יד במהלך המשחק היה גם מובן.

הניצחון של סיטי על צ'לסי נותן לארסנל תקווה מסוימת לאליפות ,היום לארסנל אסור למעוד מול סטוק סיטי ,ניצחון שלהם והפער מצטמצם ל3 נקודות ולעשות לנו מאבק של 3 קבוצות באנגליה.

נ.ב
    אני מבטיח לכולם שיותר שטויות כמו שכתבתי בהודעות הקודמות לא יקרב דבר כזה ,דיברתי שטויות מודה ואני מודה שאזהרה שקיבלתי ,גרמה לי לחשוב טיפה ,ועוד מעט גביע העולם וחשוב לי להיות בפורום הזה בתקופתו אני מבטיח לכם שאני ישקול מילים יותר לפני שאני כותב.
    אני מקווה שאני לא יורחק על ההודעה הזאת ואתם תראו שאני רוצה יכול להיות בסדר.

שיהיה לכולם המשך פורים מהנה.

6. Ryan Giggs11 Member

בהחלט מדהים.
    ניצחון של התותחנים בבריטניה סטאדיום(משוכה מאד קשה)והופ, הקבוצה שכל העולם ירד עליה עד לפני כמה שבועות שוב פעם הופכת את המירוץ הזה לתלת ראשי.
    עונה משוגעת.

7. Bill Shankly Member

אתה בטוח בזה ?
    אם לא סיטי אז ליברפול תתפוס את המקום ה4. אני לא רואה את טוטנהאם או אסטון וילה מצליחות להשיג את המקום. לאט לאט הם כבר יצאו מהתמונה.

המאבק הוא בין ליברפול וסיטי.

8. 亚历山大帕托 Member

http://i46.tinypic.com/s1suar.Xxx

לא.

מסורת? הגזמה חסרת היגיון שאני לא מבין אם היא נובעת מזהירות יתר או משחצנות - בשני העשורים האחרונים בעונות הבודדות בהן לא זכיתם באליפות, היו קבוצות אחרות שהגיע להן, אתה יודע...

9. Number 8 Member

הלכת רחוק מדי. הפעם האחרונה שצ'לסי הפסידה בגשר הייתה לפני שנתיים, 1:0 לליברפול משער של צ'אבי אלונסו.

10. the white pele Member

הפסידו בגשר בשנה שעברה לארסנל. צמד לואן פרסי. חודש קודם, ליברפול אכן ניצחה שם משער של אלונסו.לפני כן, משהו כמו ארבע שנים ללא הפסד בייתי.

11. eastlands Member

כדורגל משחק מטורף, כבר אתמול ידעתי לספר לכולם שאנחנו מנצחים ,ואפילו האמנתי בכך ,מי שנתן בי את האמונה הוא הצמד בלאמי- טבז ומצד שני הפציעה של צך . חבל על החודש שטבז היה בארגנטינה ,אבל זה מה שייש ונשארנו קבוצה משוגעת ומתוקה , במחצית הראשונה שום דבר וכלום ,והברקה של טבז ובשניה מתפרצות במהירות הסילון ,הגול של בלאמי מזכיר לי את ה3-3 ברפש מתחילת הונה ,ריצה חסרת מעצורים,
    3 נקודות בונוס במאבק על המקום הרביעי והפסד שיעיר את צלסי כך אני מקוה .
    בלאמי הוא מלך וגיבן הוא ענק ,רק צריך לקבל אישור לנוח במשחקים נגד סטוק .

אוהב אתכם מתוקים ,גאה כמו תמיד בסיטי שלי ,ישששששששששששש!

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

דיברתי על העונה בלבד-בכל פעם שאנחנו מצמצמים את הפער מצ'לסי לנקודה או שתיים מגיע איזה הפסד מתסכל (וילה בבית, אברטון בחוץ). זה כמובן היה בהומור, אנחנו אצל וולבס בשבת הבאה ואוי לנו אם נפסיד לנגרים האלה.

13. Gass12 Member

צדק פואטי. שמחתי בשביל ברידג' וקיוויתי בכל ליבי שטרי ישבור רגל.
    לצד הצדק היו עוד כמה בונוסים חמודים כמו איבוד 3 נקודות לצ'לסי
    מה שמחזיר לנו את החמצן.(לפעמים לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן עובד בדיוק בפורים)..על הדרך גם נעשה צדק עם הבן זונה הכי גדול על האי הבריטי (מיכאל בלאק )..

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מה קרה לבאלאק?

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הורחק בצהוב שני אחרי עבירה על טבז.