המחזור ה-28 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/2/11.

1. Strawberry Fields Member

איזה סקאוזר התווכח איתך לגבי סקרטל? זה קונצנזוס כבר שנתיים שהוא בלם גרוע.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש בלמים גרועים ממנו אבל הוא בהחלט אחד הגרועים. בלתי נתפס מה שקרה לשחקן הזה, הוא היה בלם שונה לגמרי כשהוא הגיע אלינו, מאז הפציעה באיסטלנדס הוא פשוט שחקן אחר.

3. George Best Member

לא זוכר אם זה שנה/שנה וחצי, אבל אני בהחלט זוכר שהתקיפו אותי כמה אוהדים שלכם אחרי שירדתי עליו (כן, היו בודדים שצידדו אותי).
    הכי גרוע בליגה מבין הבלמי ההרכב, חד וחלק.

4. eastlands Member

תיקו צפוי מבחינתי כבר בבוקר הרגשתי רע, אחר כך ראיתי תנודות חדות ביחסי ההימורים והמבינים לקחו את התיקו עמ פולהם בגלל רשימת הנעדרים, סילבה וקומפני הצטרפו לרשימה הלא נגמרת בחוץ, דוקא כבשנו אבל לא שיחקנו בכלל תיקו מרגיז חבל הפנים קדימה חייבים את קומפני 

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, בעונה שעברה הוא היה הרבה פחות גרוע כשהוא שיחק, העונה אין ספק שהוא בירידה חדה והוא אחד הגרועים בליגה.
    הוא לא בלם הרכב, לפחות לא אצל דלגליש, זה העניין עם סקרטל הוא תמיד מוצא את המקום שלו להרכב איכשהוא למרות שכשהם כשירים אגר וקראגר זה הציוות המועדף, אבל לא ראינו את שניהם כשירים חוץ מאיזה משחק אחד בחודשיים האחרונים. היחיד שסקרטל היה אצלו באמת שחקן הרכב קבוע מתוך בחירה ולא אילוצים זה הודג'סון.

6. city4ever Member

משחק מביך

7. eastlands Member

כמעט אותו הרכב שעלה נגד אריס פחות הפצועים וזה בהחלט המחיר של הגביע המחורבן הזה ביום חמישי, כן לזכות בגביע הזה זה בהחלט מטרה. אבל כשהסגל כבר נטול רוטציה בגלל פציעות זה עלול להרוס את המקום הרביעי ואין לי מושג כיצד מנציני יעלה עכשיו בגביע אמ הפצועים לא יחזרו (סילבה. דה יונג קומפני מיכה גונסון מילנר ). מוגזם כולם כמעט הרכב כ3 הם מהבולטים ביותר. אגב חובבי הקהל 43077 באיסטלאנדס. 47 הגיעו מפולהאם והשאירו קרחת של 3 אלף קהל חוץ, נאמנות זה השם שלנו. לגבי הקהל של פולהם הכי גרוע במשחקי חוץ בפרמייר. אפילו יותר מוויגאן שהלואי וירדו כבר  

8. Rudess Member

על מה שרוני עשה למקראתי הוא צריך לקבל הרחקה מכמה משחקים. Cuntנברג הליצן רק שרק לעבירה. מה היה קורה אם בגלל המרפק של רוני הבריון, מקארתי היה שובר את הלסת או מאבד את ההכרה? איפה האחידות בשיפוט כאשר דיג'יי קמפבל מורחק בגלל שהרים ידיים על סטירמן מוולבס? אסור להתאחדות להחליק את זה כי זה רוני וכי זה יונייטד, השחקן צריך להיענש על התקרית הזאת.

מישהו ראה את לחיצת היד של מנצ'יני ויוז בסיום המשחק היום? יוז בא ללחוץ את היד, וכשהוא ראה שמנצ'יני לא מסתכל עליו, הוא משך את היד והלך משם.

קטע מצחיק מהמחזור התרחש היום במשחק של ווסטהאם, גארי אוניל בא להרחיק כדור, נתן בעיטה מכל הלב והבעיטה שלו הלכה ישר לפרצוף של ויין ברידג' המסכן.

9. George Best Member

ומה שעוד יותר היה מצחיק במהלך הזה - הקוון האדיוט נתן את כדור החוץ...לווסטהאם.
    הכי הזוי שאני זוכר.

10. k_700 Member

מאבד את ההכרה. איזה היסחפות. תזכיר לי איפה עשית את התואר ברפואה?

כולה מרפק לפנים, לא רבת בחיים שלך?

11. ARSI Member

פעם,כשקולו טורה היה שחקן ארסנל הוא נתן לאלן שירר מרפק לפנים. הוא הורחק ל-3 משחקים. למה הוא כן ורוני לא?

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר שהתנגדתי למה שכתבת, באותו הזמן סקרטל היה בכושר סביר ומעלה ואם אני זוכר נכון אתה שחטת אותו. לא רואה איך זה בכלל רלוונטי להיום, עברו מאז קרוב ל100 משחקים.

13. Ryan Giggs11 Member

יוז צדק במאה אחוז במעשה שלו.
    מנצ'יני היה צריך לתת את הכבוד המינימלי וללחוץ יד כמו בן אדם ולא כמישהו שהכריחו אותו לעשות שולם כמו בגן שולה.

14. Rudess Member

אני לא צריך לעשות תואר ברפואה. אתמול ישבו באולפן של ה-BBC מארק ברייט וג'ון הארטסון. נראה לי שהארטסון הוריד כמה מרפקים בקריירה לפרצוף של שחקנים וגם קיבל כמה אדומים, הוא בעצמו אמר שהוא מת על ויין רוני אבל אי אפשר להגן עליו במקרה הזה והוא חייב היה לקבל אדום מהשופט.

זה בהחלט היה הזוי וגם השדרן לא הבין איך זה יכול להיות.

15. alexshw Member

ראיתי את המשחק עם שדר רוסי, והוא אמר ש"אחרי הבומבה שהוא חטף מטרי, זה אמור להיות קטן עליו".
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx