המחזור ה-29 בפרמיירליג: האזרח האחד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/3/16.

1. k_700 Member

איפה אתה רואה פה מגע?

2. cheddar Member

there
    תסתכל כל הקטע רק על הנעל השמאלית...

https://photos-2.dropbox.com/t/2/AABBCKXAQIRZ7ZFzVMdBSEAiM8waZM75fEv9MM7q6di5mw/12/6504736/Xxx/32x32/1/_/1/2/Screenshot%202016-03-06%2017.50.31.Xxx/EP7e7AQY9rQIIAcoBw/oZRJ0RtKX6tP_W01zrXrIRqcYiUuX_Wpq0wdDl1syF0?size=1280x960&size_mode=3

3. k_700 Member

התמונה שלך לא עלתה והקטע מהvine לא מראה כלום כי כדי להוכיח את זה אתה צריך זווית צילום מהקו האופקי, איםה שעומד הקוון.

אני שמתי לב בזמן התקרית שהיה מרחק גדול בין דילאני לבנטקה ככה שגם אם זה נראה שהברך שלו הלכה לרגל שמאל של בנטקה לדעתי לא היה מגע בכלל.

גם באולפן לא חשבו אחרת.

4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אין כאן שום עניין של דעה, רואים מגע בבירור. אם זה פנדל או לא זה דיון אחר.

golding אוהב/ת את זה.
  5. Mellow29 Kopite

אתה לא רואה את ברך ימין של דלייני פוגעת ברגל של בנטקה?

אני באופן כללי נמצא בדעה ששחקני הגנה צריכים להענש על הטמטום שלהם. לא הייתה לו שום סיבה לרדת לקרקע. לבנטקה יש את כל הסיבות בעולם לצפות לפנדל גם אם המגע הוא לא משמעותי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. AS R Member

פנדל די ברור, לא מבין איך התקשורת ממשיכה לקרוא לזה התחזות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זוועה. מאטה בהפגנת טמטום כל כך לא אופיינית. הסיכוי שנצא מפה עם משהו הוא איפשהו בין 0 ל-0.00001, בשנים האחרונות נהיינו קבוצה שמרחמת על עצמה וכשמורחק לה שחקן זה סוף העולם ואי אפשר להתגבר על זה.

אני צופה שבמחצית יהיה חילוף של ראשפורד בפלייני. איזה כיף.

8. k_700 Member

קאריק צריך לצאת זה הכי בולט והייתי הולך על דפאיי במקום ראשפורד או וארלה על דארמיאן.

9. פול סקולס Member

הכדורגל ששיחקנו ב 25 הדקות הראשונות, עוד לפני הכרטיס האדום של מאטה, הוא הסיבה מדוע אסור להמשיך עם ואן חאל בתפקיד, גם אם הוא מסיים העונה מקום 2 ובפוקס זוכה בגביע האנגלי ובליגה האירופית גם יחד. נדמה שזה הכדורגל שהוא רוצה לראות מהקבוצה שלו,

וכל פעם שאנחנו משחקים מול קבוצה שבאה להתגונן ולתפוס אותנו במתפרצות, אנחנו נראים ככה. אין לו פתרונות.

10. k_700 Member

ואן חאל שומר את שני החילופים לתןספת זמן כדי לשמור על התוצאה?

ראבאק כמה חוסר תעוזה ומחשבה בחילופים ובטיימינג שלהם.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כמו שאמרתי. חסרי אופי, מפחדים מהצל של עצמם.
    פיגור? אמאל'ה.
    הורחק שחקן? אבאל'ה.
    עושים נגדנו בונקר? הלוואי והיינו יתומים.

זה שילוב של שחקנים רכיכות, עם שני מנג'רים שמשדרים בעיקר רפיסות. אצל מויס זה היה מובן, קיבל תפקיד שגדול עליו בעשרות מידות וככה זה נראה, אבל אצל ואן חאל חשבנו "לפחות הוא ווינר מוכח", והוא מעביר את זמנו בלריב עם עיתונאים ולהתלונן שהכישלון של סיטי מקבל פחות כותרות מהכישלון שלנו.

יש רק מנג'ר אחד שיכול לשנות את זה. כלומר, יש שניים, אבל אחד באופן מפתיע העדיף את הסגל, התקציב והמשאבים של השכנים מאשר את החורבה אצלנו. אז נשאר אחד, אז רק שיעשו את הדבר הנכון. שסר אלכס וסר בובי לא יפעילו לובי למען גיגס. ואם יפעילו, שאף אחד לא יקשיב להם הפעם. זה או מוריניו, או להיות ליברפול.

12. RG11 Member

מוריניו לא ערובה להצלחה, צא מזה. אני בטוח שיש הרבה מאמנים שיכולים להצליח אצלנו ואני בכלל לא בטוח במורינו, או בכלל רוצה שהוא יבוא.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אף אחד הוא לא ערובה להצלחה, אבל איכשהו כשיש מאמן שלקח אליפויות בכל מקום שהיה בו, הסיכויים מעט יותר גבוהים. אנחנו במצב קריטי. אנחנו על סף אובדן של כל רלוונטיות בצמרת הכדורגל האנגלי, שלא לדבר על האירופי. במצב כזה אתה לא לוקח סיכונים.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ערובה להצלחה, אבל בכל זאת יש percentages. כשאחד המאמנים הטובים בעולם בעשור האחרון בשוק, ואתה נמצא בבלגן מוחלט - זה לא ברצלונה כאן, שיש לה באמת יסודות כדורגל מוצקים בקרקע - אתה הולך עליו.

Eric Cantona ו-Michael Carrick אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

קצת באיחור, אבל סיכום המחזור שלי בכמה מילים: אין גדולה באנגליה.
    - באנגליה אני מחבב את ארסנל אבל אני ממש מקווה שהעונה הזו תסתיים עם אליפות של לסטר והחלום קורם עור וגידים.
    - בדרבי הלונדוני המצוין ראיתי את הארי קיין והוא הציג ארסנל התקפי מושלם לחלוץ, זו דעתי. היה דיון ארוך עליו פעם בת'רד של מנצ'סטר יונייטד. כמובן שאין דבר כזה בכדורגל מנייה בטוחה אבל הוא שווה הרבה כסף.
    בנוגע לארסנל - אוספינה הוכיח שיש שוער בשער. ארסנל כביכול תטען שהיא הפגינה אופי ובנחיתות מספרית נגד קבוצה מצוינת הצליחה לחזור הביתה ממשחק חוץ עם נקודה, אבל איפה האופי הזה במשחק נגד הילדים של מנצ'סטר יונייטד למשל או כשארסנל הובילה במשחק הבית נגד סוונזי?
    - לא משתכנע מהרביעייה של מנצ'סטר סיטי, קצב צבירת הנקודות שלה פשוט מביך ביחס לסגל השחקנים ופתיחת העונה. כתבו על זה כבר במעריב - כולם מדברים על פפ גוארדיולה ועל כך שיהפוך את סיטי לקבוצה אימתנית. ומה יקרה אם סיטי תסיים את העונה מחוץ לטופ 4? בצ'מפיונס-ליג העונה הרי היא כנראה לא תזכה.
    - פתאום גם ליברפול נכנסת למאבק, היא 3 נקודות ממנצ'סטר יונייטד השישית ויש לה משחק חסר. מעניין אותי אם צ'לסי שעדיין יש לה סגל איכותי ונניח והיא תודח מליגת האלופות - מסוגלת לתת פיניש טוב מאוד ואולי לעשות סנסצייה ולסיים את העונה גם כן עם כרטיס שמוליך לאירופה.